(llensBnlinq.nl Familieberichten Ovsr lïü'dn Raoul Jan Hendrik Braam Raoul Raoul Raoul Raoul Braam Raoul Lieve Raoul Raoul Braam Raoul Raoul i8| maandag 1 februari 2010 Ik voel uw kracht, en stijg op als een arend; dan zweef ik op de wind, gedragen door uw geest, en de kracht van uw liefde. Door een tragisch ongeval is plotseling van ons weggenomen onze allerliefste zoon en mijn lieve broer 18 jaar. "We houden zoveel van je." Peter en Yvonne Megan 9 28 januari 2010 Spoorlaan 9a, 4424 CJ Wemeldinge U kunt afscheid nemen van Raoul op dinsdag 2 februari van 16.00 tot 17.00 uur, Spoorlaan 9a te Wemeldinge. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 3 februari om 13.00 uur in de "Maartenskerk", Kerkweg 5 te Wemeldinge, waarna de begrafenis plaats vindt op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Indien wij u vergeten hebben een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. kijk ook op Afscheid nemen van iemand hoe doe je dat? Afscheid nemen van iemand die je nooit meer zal zien, hoe doe je dat Afscheid nemen van een vriend voor altijd en voorgoed? Afscheid nemen van zo iemand, zeg ons, hoe je dat doet? Afscheid nemen van jou, wij weten niet hoe het moet. Tot ziens beste vriend, Arnold, Mitch, Riccardo, Roy, Thom en Wout Dag lieve We zijn in gedachten bij Peter, Yvonne, Megan en familie Marian, Marco en Coen Lianne, Frits, Martijn, Thom, Wouter en Gijs Iris, Bente, Veerle en Sverre Voorgoed uit ons leven Voor altijd in ons hart Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Peter, Yvonne, Megan en de verdere familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Yerseke Adri en Anne-Marie Gunst Riccardo en Natasha Van ons is heengegaan onze lieve kleinzoon en neef "Hoi oma, opa, ik heb een vraagje." Zo kwam je bij ons binnen. Bedankt voor al die vragen. Bedankt voor al die vriendschap. Je was een fijne kerel. We bidden voor jou: "Heer kom met Uw erbarmen, sluit hem in Uw armen" Yerseke: Opa en Oma Braam - Zanetti Eric (in liefdevolle herinnering) Goes: Marjan en Chamnan Chamnan en Pati Een vlinder, zo mooi, zo vol levenslust Die je voor altijd bij je wilt houden Maar op een bepaald moment Vliegt hij weg Om zijn tocht voort te zetten Je reis is nu beëindigd Je bestemming is bereikt Je bent nu veilig in Jezus armen. Martin An net Joyce Ruben Jolien Hilko De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden We gaan je vreselijk missen. Je spontaniteit, hartelijkheid en vriendschap zullen we nooit vergeten. Oma van Stel Jaap en Leny Wim en Corry Piet en Loek Martin en Annet Erg verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze neef Lieve Raoul, we zullen je missen... Wij wensen Peter, Yvonne en Megan heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Ambrish en José Mark en Linda www.scu.nu Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad nog zoveel te doen zoveel te geven nog niet klaar in dit leven wat zullen we je missen Anouk, Caner, Danny, Martine, Maxine, Megan, Mèllanie, Yvonne Wij zijn diep geraakt door het plotseling overlijden van Wij leven mee met Peter, Yvonne, Megan en verdere familie en delen in het verdriet. Peter, Annemarie, Roy en Lars Eric, Anita, Wout en Manon Ook wij hebben veel verdriet nu Raoul de broer van onze vriendin Megan door een ernstig ongeluk om het leven is gekomen. Megan, we leven met jou en je ouders mee! Jacomijn Thomas Juliette Miquel Anto inet Suzanne Hannelore Thomas Myrthe Nino Wat een drama. Geschokt zijn we door het bericht dat het leven van Raoul Braam door een noodlottig verkeersongeluk veel te vroeg tot een einde gekomen is. We leven mee in het grote verdriet dat Peter, Yvonne en Megan nu overkomen is. Dat de kracht van de liefde Raoul, jullie en ons zal blijven verbinden. Jaap en Marja Vermeij Jeroen en Dorine, Simone Bas en Carola Feijtel Jord Johan en Miranda Dourleijn Laurens, Arnout en Rogier Arie en Colinda van der Maas Jasper en Ilse, Hannelore, Hubert en Diederik Wemeldinge, 29 januari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20