Zorg jij met ons mee? f h Hoofdconstructeur (HTS/TU-WTB) sur Werkmeester Schoonmaakbedrijf 3ri Verzorgenden niveau 3 (IG) Verpleegkundigen niveau 4 De Betho een-boeiend bedrijf fietsen scoort nemag 38 banen JobTrack.nl v"~~ r& Apotheek Etten-Leur GEDIPLOMEERD APOTHEKERSASSISTENT (M/V) zaterdag 30 januari 2010 Surplus is een regionale stichting voor zorg, wonen, welzijn en kinderopvang met dochterstichtingen in West- en Midden Brabant.Wij werken mét mensen vóór mensen. Surplus Zorg is voor de Thuiszorg (Hooge- en Lage Zwaluwe, Moerdijk, Zevenbergschen Hoek, Made en Oosterhout) op zoek naar enthousiaste collega's Diverse contracten zijn mogelijk. Kijk voor meer informatie en sollicitatie op onze website www.surpluszorg.nl en klik opWerken en Leren of bel met P&O, tel. 0168-331872. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoek wij een enthousiaste voor gemiddeld 36 uur per week. De werkzaamheden worden gecoördineerd vanuit de vestiging Goes. De Betho te Goes is het bedrijf dat namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen aangepaste werkgelegenheid biedt aan ongeveer 600 werk nemers in het kader van de Wet sociale werkvoorziening. De Betho bestaat uit een Industrieel Bedrijf Detacheringsbedrijf Hoveniersbedrijf Schoonmaakbedrijf Functie informatie U geeft leiding aan een groep van minimaal 25 medewerkers, inclusief voorlieden. U verricht uw werkzaamheden onder de verantwoordelijkheid van de Bedrijfsmanager Schoonmaak bedrijf. De werkzaamheden van de groep bestaan o.a. uit graffiti verwijdering, zwerfvuil opruimen, containerreiniging, interieurreiniging van kantoren, scholen en gymzalen. Daarnaast bent u o.a. verantwoordelijk voor: De juiste uit voering van de werkzaamheden zowel kwalitatief als kwan titatief De sociale begeleiding in de werksituatie en het creëren van een goede werksfeer De uitvoering van het milieu- en arbobeleid met betrekking tot uw groep De ontwikkeling van de individuele werknemer om hem in een zo regulier mogelijke omgeving te laten functioneren. Functie-eisen Leidinggevende, sociale en organisatorische vaardigheden Een vaktechnische achtergrond op MBO niveau en enkele jaren gerichte werkervaring Goede contactuele vaardigheid Affiniteit met de Wsw doelgroep Zelfstandigheid Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid EHBO- diploma of de bereidheid dit te halen Bereidheid aanvul lende cursussen te volgen Het bezit van het rijbewijs B(E). Geboden wordt Een maandsalaris van minimaal 1.810,00 en maximaal 3.027,00 bruto per maand, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. Hoewel het in principe gaat om een dienstverband voor onbepaalde tijd, wordt u voor 1 jaar aangesteld in de B-Flex bv, zijnde een onderdeel van De Betho. Bij gebleken geschiktheid wordt u na dat jaar een vast dienstverband aangeboden bij De Betho, waarbij de Gemeentelijke Arbeidsvoorwaarden van toepassing zijn. Procedure U wordt uitgenodigd uw sollicitatie vóór 13 februari 2010 te richten aan de heer S.F. Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken, Postbus 222, 4460 AE Goes. Uw sollicitatie kunt u ook insturen via e-mail aan sfaarts@debetho.nl. Nadere informatie over de functie kan eveneens worden ingewonnen bij de heer Aarts, telefoon 0113-233 933. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 4 maart 2010. Een psychologisch onderzoek op maandag 8 maart 2010 maakt deel uit van deze procedure. www.debetho.nl Nemag ontwerpt en bouwt grote grijpers (met een inhoud tot 60 m3 en 38 ton eigen gewicht) voor de overslag van bulkgoederen. De grijpers worden vanuit de productie locatie in Zierikzee wereld wijd geëxporteerd. Sinds de oprichting in 1924 heeft Nemag een range van grijpers en aanverwante producten zoals kabelverbindings- systemen (kettmgschalmen en kabelperen) ontwikkeld, gericht op het verhogen van de efficiency bij het lossen van buikmateriaal en het verlagen van de kosten per overgeslagen ton lading. Elke grijper wordt klant- specifiek ontworpen en vervaardigd. Hierbij wordt op tekenkamer gebruik gemaakt van moderne 3D software, waaronder Solid Works en Cosmos De organisatie cultuur van Nemag kenmerkt zich door een hoge mate van betrokkenheid en drive voor het maken van een kwalitatief goed en bijzonder product. Van directieniveau tot de productievloer staat de passie voor het product bovenaan. je bereikt meer op de fiets' Om ons team te versterken zijn wij per direct op zoek naar een MINIMAAL 20 UUR/WEEK Ben jij de enthousiaste, vrolijke assistent(e) die wij zoeken? Stuur dan je sollicitatie met C.V. schriftelijk naar Rob van Riel, apotheker, Nassaulaan 8, 4872 CW Etten-Leur of info@apotheekhetanbarg.nl Ter versterking van de afdeling Engineering, zijn wij op zoek naar een hoofdconstructeur met passie voor techniek en gedrevenheid voor het vak. Functieomschrijving U bent werkzaam op de afdeling Engineering. Deze afdeling is de technische spil binnen de organisatie. Vanuit een standaardconcept worden grijpers op klanten specificatie ontwikkeld, geconstrueerd en getekend. Er worden technische vraagstukken behandeld. Er vindt regelmatig overleg plaats met klanten, toeleveranciers en andere afdelingen. Taken en verantwoordelijkheden - Uitvoeren van voorstudies; - Ontwikkelen, construeren en technisch begeleiden van grijperorders: - Begeleiden en mede uitvoeren van R&D trajecten; - Doorvoeren van (interne) verbeterprocessen; - Contacten met toeleveranciers en (internationale) klanten. Functie-eisen - HTS of TU opleiding werktuigbouwkunde (of gelijkwaardig); - Ervaring met 3D tekensoftware (Solid Works); - Ervaring met PDM en FEM software (Cosmos) is een pre; - U heeft affiniteit met grijpers, buikoverslag en/of grondverzet; - Innovatief, zelfstandig, klantgericht; - Ambitieus, praktisch ingesteld. Geboden Een zeer verantwoordelijke en veelzijdige functie in een financieel gezond bedrijf met korte communicatielijnen, gespecialiseerde stafdiensten en een prettige werksfeer. Op termijn zijn er doorgroeimogelijkheden. Geïnteresseerd? Schrijf of mail naar Nemag B.V., t.a.v. Michel Corbeau, Postbus 110, 4300 AC, Zierikzee of michel.corbeau@nemag.com Telefoon om 418 934. www. nemag. com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 90