Werkmeester meubelafdeling m/v Hglbe rei ktemee r me fïêtsE 'i ZorgSaam fietsen scoort 1 De Uitvaart Informatie Hulplijn OAZ Onze groei, is jouw groei! O JobTrack.nl banen37 4 ^dethon Hoofd inkoop en logistiek Hoofd services facilitaire dienst Verpleegkundige in de wijk Junior systeembeheerder Verzorgende/verzorgingshulp Vremdieke (tijdelijk) (Gespecialiseerd) radiodiagnostisch laborant Ziekenhuisarts Laat de echte Softwareontwikkelaar C++ C opstaan! subsidieadvies Bel gratis 0800-44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden zaterdag 30 januari 2010 Groen Industrie Integratie Dethon is hèt arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws-Vlaanderen en heeft 1100 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeids markt. Dethon kent zes bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Oostburg en Terneuzen, Dethon Groen, Dethon Integratie en Dethon Nieuwe Diensten. Dethon beschikt over verschillende leer weg-mogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. 0p de afdeling Meubel/lnterieurbouw te Hulst is de Viaflex functie vacant van: Functie-inhoud Als Werkmeester meubelafdeling ben je onder leiding van de afdelingschef, mede verantwoordelijk voor het management van de meubel/ interieurbouw afdeling. Je geeft rechtstreeks leiding aan 25 gemotiveerde medewerkers. Je bent verantwoordelijk voor het doelmatig functioneren van de afdeling inclu sief machinepark wat bestaat uit CNC en conventionele houtbewerkingmachines. Je instrueert, stimuleert en begeleidt de medewerkers. Je legt verantwoording af aan de afdelingschef van de meubel/interieurbouw afdeling. Functie-eisen: Opleidingsniveau minimaal MBO in~houtbewerking, meubelen/of interieur- bouw; Leidinggevende ervaring is een noodzaak; In staat om op verplaatsing projecten te installeren; Praktijkervaring in het omgaan en werken aan en met houtbewerkingmachines; Goede contactuele vaardigheden; Op de hoogte van Arbo wetgeving en ISO; Verstand van Word en Excel; Ervaring met CNC machines en het programmeren van deze machines; Ervaring met autocad tekenen; Aanleren van tekenpakket Imos is een yereiste. Salaris: Deze functie is ingeschaald in loongroep G, CAO WSW min. 1976,- en max. 2834,- bruto per maand. Het gaat om een dienstverband bij Viaflex, de BV van Dethon. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer Du Puy, bedrijfsmanager Hulst, tel: 06-51441503. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. Zeeuws-Vlaanderen ^ekenhuis Ambulance Werken bij een werkgever waar je trots op kunt zijn, een werkgever die staat voor medewerkers en patiënten/cliënten, waar belevingsgericht gewerkt wordt. Zeeuws-Vlaanderen, een prettige regio om te wonen en werken; met veel rust en ruimte! ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen is dé specialist in zorg voor jong en oud in Zeeuws-Vlaanderen én daarbuiten. ZorgSaam biedt ziekenhuiszorg, ambulancezorg, thuiszorg en ouderenzorg. Innovatie staat voorop: de staande MRI (ZorgSaam is het enige reguliere ziekenhuis in Nederland België) en het nieuwe cardiologisch interventiecentrum zijn voorbeelden. De uitgebreide omschrijvingen en het totale vacature aanbod vindt u op onze website: www.zorgsaam.org/werken/vacatures Heeft u naar aanleiding van de uitgebreide omschrijvingen nog vragen, dan kunt u contact opnemen met de personeelsadministratie op tel: 0115-457220. Benieuwd naar andere mogelijkheden binnen ZorgSaam? Stuur een open sollicitatie via onze website. www.zorgsaam.org Wij van Van Leeuwen Test Systems B.V. zoeken een sparring partner voor onze Braziliaanse collega. Werken op afstand en elkaar enkele malen per jaar treffen in Etten-Leur of waar ook in de wereld, maar werken met de zelfde motivatie mooie moderne systemen nog meer inhoud te geven. Wat zijn de systemen: Vehicle Test Systemen! Wij ontwerpen en produceren de mechanische hardware, de embedded systemen die deze hardware aansturen, controleren en bewaken. Wat wij doen is al deze apparatuur in een volledig automatische AutoTest Lane monteren en deze via onze eigen PC Software (Microsoft) aansturen en de resultaten terugontvangen, beoordelen en verder verwerken in test reports fitness certificaten, maar nog veel meer! Wij kennen ook PC gebaseerde Server systemen die deze data opslaan maar ook evalueren naar defect, voertuig type en beknopte verslagen doorsturen naar grotere Server systemen bij overheden en/of organisaties in feite complete database systemen ontwikkelen. Het merendeel hiervan is Engels, echter andere talen komen ook voor. Wij ontwikkelen deze en andere software sedert eind 80e jaren met goed gevolg en is in gebruik bij vele van onze buitenlandse klanten. Om deze software te kunnen ontwikkelen moet naast een brede interesse en kennis in dit werk een uitdaging te zien waarbij de grenzen van het mogelijke steeds verder worden opgeschoven. Beter zijn dan de gemiddelde programmeur, met een sterk analytisch vermogen problemen te lijf te gaan en op te lossen. Bent u deze gedreven maar gecontroleerde werkwijze gewend, u wilt verder succesvol werken in een dynamische omgeving? Neem dan contact op met: Van Leeuwen Test Systems B.V. Nieuwe Donk 18 - 4879 AC Etten-Leur. Email: personeelszaken@vltest.com ter attentie: van dhr C. van Leeuwen www.vltest. com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Op zoek naar een uitdagende baan binnen een ambitieuze en snel groeiende organisatie? Dan ben je bij OAZ subsidieadvies aan het goede adres. OAZ subsidieadvies ondersteunt diverse opdrachtgevers bij het aanvragen, administreren, realiseren en beheren van subsidies. Om de klant zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn werken wij in teams en daarnaast heb ben we voor elke discipline specialisten in huis. Dus zowel voor de duizendpoot als de speci alist bieden wij uitdagende carrièremogelijkheden. Kenmerkend voor de dienstverlening van OAZ subsidieadvies is de pro-actieve, innovatieve en servicegerichte houding. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich als informeel, ambitieus en enthousiast! Wij zijn altijd op zoek naar enthousiaste nieuwe collega's voor diverse functies binnen de organisatie. Wij groeien en jij groeit met ons mee! PROJECTMEDEWERKER (40 UUR) Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar een Projectmedewerker. De uitdaging: Als projectmedewerker ben je verant woordelijk voor het beheren, verzorgen en analyseren van de complete projectadministratie. Een project is in dit geval een opdracht die voor de klant wordt uitgevoerd. In deze functie werk je nauw samen met sales, de controller en de binnen- en buitendienstad viseurs. Je zorgt voor de tijdige en juiste facturering en een correcte afwikkeling van de projecten. Ver der signaleer en analyseer je mogelijke knelpunten in de opdrachten en werkprocessen en rapporteer je over de voortgang en stelt hiervan overzichten op in samenwerking met de controller. Gevraagd: Voor deze functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega die goed kan samenwerken, nauw keurig is en groot organisatievermogen heeft. Je hebt een vooropleiding op MBO niveau bij voorkeur in een financieel administratieve richting. Geboden: Een afwisselende functie binnen een markt vol potentie en een groeiende organisatie. OAZ subsi dieadvies is een informele organisatie die zich kenmerkt door haar service- en resultaatgerichte houding. Een uit dagende werkomgeving met volop de ruimte voor per soonlijke groei. Een omgeving met jonge professionals waar je snel zelfstandig kunt werken. Prima arbeids voorwaarden pakket, waaronder een aantrekkelijk sala ris en gunstige pensioen-, fiets- en fitnessregeling. Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met Bianca Engelbert, tel. 0118 42 17 46. Je sollicitatiebrief en cv kun je mailen naar bengelbert@oazsubsidie.nl. www.oazsubsidie.nl Fietsen Scoort is een nieuwe campagne om het fietsen in Nederland op een actieve en uitdagende wijze te stimuleren. Doe ook mee met de campagne en kijk snel op fietsenscoort.nl je bereikt meer op de flets!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 89