Lindhout Werken aan de kwaliteit van leven Secretaresse (0,5 fte) III Onderzoeker OiDo) AquaGuttuur (1,0 fte) Dierverzorger (1,0 fte) - III. PROJECTLEIDER WERKVOORBEREIDER JobTrack.nl Manteling 'l|| coördinator voor 20 26 banen O JobTrack.nl Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite schilder- en vastgoedonderhoud projecten regio Bergen op Zoom en Zeeland •machinery Monteur voor de buitendienst Standplaats Yerseke Bii MAKS, afdeling Diensten Standplaats Yerseke Bil ISVSARES, afdeling Aeuaoultsiur Standplaats Yerseke Bij MARIS, afdeling flfpacultuur Interesse? zaterdag 30 januari 2010 O JobTrack Mantelzorg Zorgvrijwilligers Wegens uitbreiding van de vriendendienst van Manteling (voorheen Vrijwillige Zorg Walcheren) zijn wij op zoek naar een schilder - vastgoedonderhoud Al meer dan honderd jaar is Lindhout Schilder- vastgoedonderhoud actief in Zeeland en West Brabant. In de afgelopen decennia heeft het zich ontwikkeld van een traditioneel, ambachtelijk schildersbedrijf naar een moderne onderneming die zich specialiseert in vastgoedonderhoud in de breedste zin van het woord. Voor opdrachtgevers fungeren wij als het centrale aanspreekpunt bij het gehele onderhoud van hun vast goed waarbij wij ook werkelijk alle disciplines voor de uitvoering zelf in huis hebben. Lindhout schilder- vastgoedonderhoud Postbus 18014 4601 ZA Bergen op Zoom Tel.: 0164-236857 E-mail: info@lindhout.ni Taak De projectleider werkvoorbereider is belast met de dagelijkse gang van zaken in de uitvoering, zoals de werkvoorbereiding, bewaken van de voortgang van projecten, kwaliteitsbewaking, het opstellen van afrekeningen en het inplannen van capaciteit. Functie inhoud Aansturen van circa 20 medewerkers Het opstellen en bewaken van de weekplanning. Samenwerken met de afdeling calculatie in het voortraject. De projecten voorbereiden i.o.m. de afdeling calculatie. De kwaliteit bewaken van de projecten middels tussentijdse en eindoplevering. De financiële voortgang bewaken met rapportage aan de bedrijfsleiding. Toezicht op de veiligheid en de kwaliteit van de werkzaamheden. Contacten onderhouden met o.a. de opdrachtgever en andere belanghebbenden. Verantwoordelijk voor de planning en het bijsturen van projecten. Bijwonen van bouwvergaderingen en werkoverleg voeren met betrokken partijen. Verantwoordelijk voor het verzamelen, registeren en factureren van meer/ minderwerk. Projecten Schilder- en vastgoedonderhoudprojecten, alsmede projecten met klein bouwkundig onderhoud. Wij zoeken een kandidaat met Ruime ervaring in onderhoudschilderwerk Zelfstandige en proactieve instelling Organiserend vermogen Minimaal Mbo-opleiding met bij voorkeur de ondernemersrichting Communicatief sterke eigenschappen Stressbestendigheid Creativiteit en met oog voor detail Wij bieden Naast een goede werkomgeving een aantrekkelijk salaris met interessante secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan de heer G. van Tongeren, afdeling personeelszaken. Wilt u meer weten, kijk dan op onze website www.lindhout.nl of neem contact op met de heer G. van Tongeren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. aanstelling vooralsnog voor de duur van een jaar. voor 20 uur p/w. Mediawijzer met de krant Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Voor informatie over functie-inhoud, -eisen en salariëring: zie www.mantelingwakheren.nl onder nieuwsflitsen. kik Krant in de Klas Bestel of download gemakkelijk en snel op www.krantindekias.nl ft M fts' s< Innovative Technology. Committed People. ftftr;ft www.ercmaciiinery.nl CRC Machinery ontwerpt, bouwt en levert wereldwijd innovatieve productietechniek voor verwerking en verpakking van hoofdzakelijk agrarische producten. Wij doen dit met een team van ca. 35 vaste medewerkers. Onze kennis is ingebed in heel het bedrijf, "organisatie" is daarom niet zomaar een woord voor ons. Doorlopend investeren in onze klanten, medewerkers en in ontwerp- en productie automatisering zijn hierbij essentieel. We zijn momenteel op zoek naar: Een allround technicus die graag onderweg is, het betreft een voitijdsbaan 38 uur per week Hoofdtaken: monteren en repareren van ERC machines in binnen- en buitenland het verlenen van klantondersteuning door o.a. het draaien van storingsdiensten De werkzaamheden worden gecoördineerd door het hoofd buitendienst. Er wordt regelmatig met collega's of teams op locatie bij de klant samengewerkt. Verder is er contact met de afdelingen verkoop, tekenkamer en etektro. Wij denken dat de geschikte kandidaat beschikt over de volgende eigenschappen: MBO+ nivo, mechanisch en elektrotechnisch praktische doorpakker communicatief, teamspeler handig met de computer (Skypen, mailen, etc) precies en zelf controlerend flexibele, klantgerichte werkhouding wonend in regio Flevoland of regio Zeeland West-Brabant Kijk voor meer info over ons en deze vacature op: www.ercmachinery.nl U verricht administratieve en secretariaatswerkzaamheden. Denk daarbij aan agendabeheer, archiefwerkzaamheden, correspondentie, post- en telefoonafhandeling, organiseren en notuleren van vergaderingen, verzorgen van rapportages en ontvangen van gasten. Vacaturenummer IMA DIE0000. IMARES is een onderzoeksinstituut dat zich richt op strategisch en toegepast marien ecologisch onderzoek. U zorgt voor het functioneren van de onderzoeksfaciliteiten en beheert deze. U plant de verschillende experimenten in en doet literatuur onderzoek. Tot uw overige taken behoren het mede opstellen van werkprotocollen voor experimenten, het installeren en aanpassen van onderzoeksopstellingen, het uitvoeren van experimenten, het verzamelen en verwerken van gegevens en het opstellen van rapportages. Vacaturenummer IMA AQUA0003. IMARES is een onderzoeksinstituut dat zich richt op strategisch en toegepast marien ecologisch onderzoek. U onderhoudt en beheert dagelijks de onderzoeksfaciliteiten, ook tijdens de weekeinden. U installeert onderzoeksopstellingen en past deze aan. Vérder voert u experimenten uit en verzamelt u gegevens. Vacaturenummer IMA AQUA0002. IMARES is een onderzoeksinstituut dat zich richt op strategisch en toegepast marien ecologisch onderzoek. Solliciteer direct of bekijk onze andere vacatures op www.werkenbij.wur.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ERC machinery Fabrieksweg 2 Emmeloord Graag je reactie voor 15 februari 2010 per mail gericht aan: Esther Noordeloos: enoordeloos@ercmachinery.nl Bgg «W

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 76