Shoppen in Eindhoven Wintersprookje met de Glacier Express in Zwitserland Lekker weg in eigen land, 3 dagen er even helemaal uit. www.pzc.nl/webwinkel WEBWINKEL Halfpension! Volledig verzorgde reis door de winterse pracht van de Zwitserse Alpen Mondial Tours www.pzc.nl/webwinkel zaterdag 30 januari 2010 Inhoud arrangement: 2x overnachting in luxe stadskamer Ontvangst op kamer met fles Prosecco 2x uitgebreid en heerlijk ontbijt bij Bakkertje Bol tot 12.00 uur. Gratis onbeperkt gebruik van internet Informatiepakket over Eindhoven op kamer Gratis shop design plattegrond met gratis toegang tot Van Abbemuseum f Adviesprijs 139,- Lezersprijs 99,-* Oit arrangement is geldig van 20 januari t/m 30 april 2010 (met uitzondering van het carnavals weekend) en op basis van beschikbaar heid. Boekbaar op vrijdag zaterdag, overige dagen op basis van beschikbaarheid. Prijs per persoon voor het gehele verblijf o.b.v een 2-persoonskamer. Toeslag 1-persoonskamer 35,- per nacht. Toeristen belasting is 3,50 p.p.p.n., Toeslag executive kamer 20,- p.n. Boutique Hotel Lumiere, uw thuis in de lichtstad Hooghuisstraat 31a, 5611 GS Eindhoven Tel. 040 - 23 94 950 Fax 040 - 23 94 951 E-mail: reception@hotellumiere.nl Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of reserveer nu per tel. 040 - 23 94 950 of per e-mail reception@hotellumiere.nl. -rectificatie- Niet ver maar toch even helemaal weg. Verras uw man of vrouw, vriend of vriendin en reserveer een fantastische stedentrip naar Eindhoven! Eindhoven, winkelstad bij uitstek met een overdaad aan winkels, de internationaal vermaarde Heuvelgalerie en natuurlijk een prachtige Bijenkorf. Voor de liefhebbers van een authentiek winkelgebied is er het Bergengebied, het "quartier Vivant" van Eindhoven met een keur aan kleine winkeltjes en Bourgondische horecagelegenheden. Maar Eindhoven is ook kunst, design en cultuur. Wat te denken van een bezoek aan het van Abbemuseum, het designhuis of een concert in het Frits Philips muziekcentrum. Kortom in Eindhoven hoeft u zich geen moment te vervelen. Op vrijdagavond is het koopavond en elke le zondag van de maand is het koopzondag. Shoppen is altijd fun in Eindhoven! Uw hotel: Boutique Hotel Lumière... een prachtig nieuw 3 sterren plus hotel in het hart van Eindhoven. Zalige bedden, stijlvol inge richte kamers en alle luxe en comfort wat u zich maar kunt wensen. Voor alle kamers zijn de volgende servicediensten inclusief: koffie- en thee faciliteiten, koelkast voorzien van plat en bruisend water, printservice, was en droogfaciliteit, laptop- kluis, flatscreen tv, dvd met dvd uitleenservice, royale douche en haarföhn. 's Ochtend ontbijt u heerlijk met een uitgebreide ontbijtkeuze bij de lekkerste bakker, Bakkertje Bol! Daarnaast kunt u makkelijk parkeren in de tegenover gelegen parkeerga rage "Hooghuis". Boutique Hotel Lumière ligt op loopafstand van het NS station. categorie reizen hotelovernachtingen Mondial Tours, al meer dan 25 jaar expert op het gebied van Treinreizen, ontvoert u, in samenwerking met uw krant, naar de witte toverwereld van de Zwitserse Alpen. Een heel bijzon dere belevenis voor diegenen die van een witte sprookjes wereld houden. De Glacier Express brengt u van Chur, door het Rheindal en over de metershoog besneeuwde Albulapas naar het mondaine wintersportplaatsje St. Moritz. Een rit met schitterende, indrukwekkende en betoverende verge zichten. Inbegrepen in de reissom zijn: Vervoer per touringcar vanaf uw opstapplaats 6 overnachtingen in viersterren hotels Rit met de Glacier Express (2e klasse) Dagtocht naar Davos Stadswandelingen Zurich, Chur en St. Gallen Nederlandstalige reisleiding tijdens de gehele reis Dagprogramma: Dag 1: Heenreis - Weil am Rhein Dag 2: Basel - Zurich - Chur Dag 3: Glacier Express: Chur - St. Moritz Dag 4: Arosa Bahn* Dag 5: Dagexcursie naar Davos Dag 6: Chur- St. Gallen - Weil am Rhein Dag 7: Weil am Rhein - Nederland 'facultatief: Tocht met de Arosabahn incl. lunch 60,- 7-daagse bus/treinreis van 7-03 t/m 13-03 of 12-12 t/m 18-12 Lezersprijs* €699,- Prijs p.p. o.b.v. tweepersoonskamer, toeslag éénpersoonskamer 175,- Opstapplaatsen: Den Bosch, Tilburg, Eindhoven Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of neem contact op met mondial- tours,nl tel.; 053 - 484 25 26 op maandag t/m vrijdag van 10,00 tot 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.nl Vraag vrijblijvend naar het complete programma op: mondial-tours.nl categorie reizen rondreizen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 75