Familieberichten Lil Jan Jozua Muller H1ensenlinq.nl üisnlwsiiiWtté Jakoba Lievense-Hengst Johannis Huige '<iwe I Dirk Lodewijk van Hunnik Leintje Koole-van Oosten Pieter Provoost Anita Louise Désirée Reijerse kijk ook op Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader, grootvader en overgrootvader Marinus van Belzen betuigen wij U onze welgemeende dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2010 Het heeft ons goed gedaan dat zo velen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze vader, opa en overopa Bram Burgel Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ktuiningen, januari 2010 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maria Rosalia Goense-Uitterhoeve danken wij U. Onze bijzondere dank gaat uit naar de doktoren en het personeel van afdeling E van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te Goes. Jan Goense Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, januari 2010 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze moeder, oma en overoma zeggen wij u hartelijk dank. Het is moeilijk om afscheid te nemen van iemand die men liefheeft. Nel en Jaap van Belzen-Lievense Klein- en achterkleinkinderen Ritthem, januari 2010 J Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele kaartjes, uw aanwezigheid, bloemen en steun aan ons gegeven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa C.J. Huige - van der" Maas Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Colijnsplaat, 30 januari Dankbetuiging S/dtiri*fi/mits is feey ffaa/* i/c /i'/'i/uwriny zeitt/ii/'i/ b/ijoen Omdat het voor ons ondoenlijk is ieder persoonlijk te bedanken voor de condoleances willen wij hiermee iedereen hartelijk danken voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, ortze moedér en oma (ui/iisti/ici uti/i c/e f/i/'ec/ic- (/)<i//u//ti//it H .ii De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om met alle mooie herinneringen verder te gaan. Jan van de Kreeke llona en Menno Christel en Ymke Elvira en Peter Ronnie Middelburg, januari 2010 zaterdag 30 januari 2010 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader, opa en overopa Kornelis Wouters willen wij iedereen hartelijk bedanken. Uit aller naam: L. Wouters-Schoe Westkapelle, januari 2010 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Jolanda van Hunnik-Pape kinderen en kleinkinderen Dishoek, januari 2010 Getroffen door de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling na het zo onverwachts overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoon-, groot- en overgrootvader Jacob Jansen betuigen wij u onze hartelijke dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. H.M. Jansen-Nelisse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen- Kruiningen, januari 2010 Daar het ons niet mogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van meeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de ziekenhuisperiode, de liefdevolle verzorging in Eben-Haëzer, na het overlijden en bij de begrafenis van onze innig geliefde, onvergetelijke vrouw, moeder en oma betuigen wij u op deze wijze onze welgemeende dank. Het heeft ons zeer goed gedaan dat zo velen intens meeleefden. L.M. Koole Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, januari 2010 We willen u danken voor alles wat u hebt betekend tijdens het leven van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Corrie de Korne- Jacobusse en voor uw hartverwarmende medeleven na haar overlijden. W. de Korne Paul en Annet Ineke en John, Omar Anky en David, Rosaly Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn onvergetelijke man Bertus Heijstek Mientje Heijstek-van Halst Koudekerke, januari 2010 De vele blijken van betrokkenheid in de vorm van kaarten, lieve brieven en aanwezigheid na het overlijden van onze moeder, oma en overgroot-moeder J.W. Wisselink-de Coussemaker hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en tropst die ons dit heeft gegeven. Namens de familie: Willy Otte-Wisselink Oudelande, januari 2010 Voor alle hartelijkheid, door ons ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa zeggen wij u hierbij heel hartelijk dank. Nella Muller - Hage kinderen en kleinkinderen Goes, januari 2010 Wij danken u voor uw blijken van medeleven en de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van Uw betrokkenheid heeft ons goed gedaan en is voor ons een grote steun geweest. J.W. Provoost - Dekker Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, 29 januari 2010 Tussen de snaren van een harp door fladderde een porseleinen vlinder Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van medeleven na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Hiervoor onze hartelijke dank. Haar gedrevenheid en doorzettingsvermogen zal voor ons een bron van inspiratie zijn. Middelburg: Sarina Wolterbeek-Reijerse Jaap Wolterbeek Middelburg: Kees Reijerse Texas (USA): Ira Warren-Reijerse John Warren Dana en Candy Onze speciale dank gaat uit naar Helmi Goedhart voor haar warme woorden tijdens de afscheidsdienst. Middelburg, januari 2010 Bij het overlijden van Rosalia Gelderland-Roctus hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het heeft ons het gevoel gegeven het verlies van ma en oma niet alleen te hoeven dragen. Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser en Piet Picavet van DELA voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Familie Gelderland Zoveel bloemen zoveel kaarten zoveel warme woorden zoveel belangstelling zoveel troost Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa, schoonpa, stiefpa en opa Gerard Maas Carla Maas - Beeldens Marijke en Gert-Jan Paul en Jennifer Karin en Antoine Stefan en Sepha Arjan en kleinkinderen Axel, 30 januari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 43