t Familieberichten 401 >li>00>0P (H (Densenlinq.nl Janna Cornelia de Feijter-Huijssen Cornelia van der Heul-Bareman - Corlien - Erna Pelagia van Hoorenweder Roza Stephanie Ploegaert zaterdag 30 januari 2010 Getroffen zijn wij door het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Camiel de Beule Wij wensen De familie veel sterkte en kracht om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden van Biljart vereniging 't Heike Opeens was er nogzo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonpa en opa Camillus Arnoldus Cijrillus de Beule Camiel echtgenoot van Erna Gerarda Maria van Overloop Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Heikant: Erna Hulst: Marlou en Werner Kevin en Renate Roy en Carolien St. )ansteen: Margo en Maarten Yannick Heikant: Mark en Karin Kylie Marvin 28 januari 2010 Magdalenastraat 9,4566 BA Heikant U kunt afscheid nemen van Camiel in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 1 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 2 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Theresia (van het Kind Jezus) te Heikant, waarna de crematie in stilte volgt. Samenkomst in de kerk vanaf 10.15 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Er komt een tijd om afscheid te nemen van het leven en dan voorgoed bij God te zijn. Heden nam God tot Zich onze lieve en immer zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 21 oktober 1984 weduwe van Levinus de Feijter 4 maart 1916 25 januari 2010 Amersfoort Jan de Feijter t Rietje de Feijter-Vaas Amersfoort Anne en Leo Amsterdam Lieven en Ying - Jan Meng Cernay-la-Ville (Fr) Janny Koning-de Feijter Albert Koning Cernay-la-Ville (Fr) Walter en Stéphanie - Marceau Mesnil St.Denis (Fr) Jean-Marc Eindhoven Anne-Marie en William - Maxime Amsterdam Johan de Feijter Eduardo Tovar Estrada Correspondentieadres J.M. de Feijter Bloemgracht 58 1015 TL Amsterdam e-mail: j.m.defeijter@planet.nl De begrafenis heeft op 28 januari 2010 in besloten kring plaats gevonden. In zijn slaap is hij van ons weggegleden van pijn heeft hij nu niets meer te vrezen Stil zal het zijn zonder hem nooit meer horen wij zijn stem Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Benny van de Lavoir echtgenoot van Celina van de Lavoir-van Houte A Hulst, 22 juli 1933 t Hulst, 28 januari 2010 Celina van de Lavoir-van Houte Esther en Angelo Peeters-van de Lavoir Kyle, Caitlin Judith en Yoeri Courtin-van de Lavoir Lucas, Sophie Familie Van de Lavoir Familie Van Houte Basiliekstraatje 26,4561 AW Hulst Benny is thuis. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 1 februari om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematie in stilte zal volgen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de Basiliek. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. We zijn verdrietig dat God, voor ons toch nog onverwacht, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, uit dit leven heeft weggenomen mijn geliefde dochter, onze zus en tante Cornelia van der Heul-Bareman We wensen Pim en Steven heel veel kracht toe om dit verlies te dragen en te verwerken. Terneuzen: C. Bareman P.C. Bareman-Lensen (in herinnering) Terneuzen: Adri Bareman Dineke Bareman-Duerink 's-Heer Arendskerke: Ineke Kabboord-Bareman Kees Kabboord Venray: Suus Bareman Rotterdam: |oke Markusse-Bareman Harry Markusse in herinnering) Zierikzee: Kees Bareman neven en nichten Terneuzen, 28 januari 2010 Na een heerlijk huwelijk van 33 jaar hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve, dappere en zorgzame vrouw en mijn moeder 6-8-1953 f 28-1-2010 Pim van der Heul Steven van der Heul Oudeweg 80 4571 LP Axel De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 2 februari om 8.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in alle stilte plaatsvinden. Seen bloemen. Lieve Opa Benny, Nooit meer samen met je dammen Nooit meer winnen met 4 op een rij Nooit meer een tekening op onze ruggen Door jou voorgelezen worden maakte ons zo blij Nooit meer kunnen we je laten schrikken Nooit meer kroelen op de bank Vanaf nu moeten we zelf de blauwe M&M's opeten Opa Benny, we zullen je nooit vergeten Kyle, Lucas, Caitlin Sophie Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag datje haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Na vele jaren van samenzijn, dankbaar voor alles wat zij betekend heeft, moet ik tot mijn diepe droefheid mededelen dat van mij is heen gegaan, mijn lieve moeder sinds 17 oktober 2000 weduwe van Adrianus Marinus Leppens 30 december 1923 t 28 januari 2010 te Sluis te Oostburg Sluis: Ronald Familie Leppens Correspondentieadres: R.C. Leppens Ridderstraat 25 4524 BP Sluis De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 2 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22, 4536 HM Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Niets ter wereld kan een mens vervangen van wie men heeft gehouden Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden is bespaard, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma, over-oma en tante echtgenote van Willy Joseph Lauret in de leeftijd van 83 jaar. W.J. Lauret Marion en Johan Mario en Evelyne - Jesper, Valerie Patrick en Mariska - Melissa, Kevin, Jordy Pascal en Daniëlla - Mike, Amber Linda en Jan Patricia en Marcel - Demian, Tessa Natasja Tamara Oda en Ronny Mare en Monique - Noa, Finn, Jamie, Emily Giny en Edwin - Jessie, Joël 28 januari 2010 Oude Kerkstraat 13 4553 AR Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 2 februari om 10.00 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Philippine. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zondag 31 januari van 16.00 - 16.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42