kükookop in [Pensen .inq.nl Familieberichten M I32 Jo van der Weel Janna Carla van der Veen - Hondius Tannetje Jozina Joosse Tanny zaterdag 30 januari 2010 want Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve; Psalm 1014m Met diepe droefheid delen wij u mede dat op het aller onverwachts door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Moerdijk-Weststrate echtgenote van Cornelis Moerdijk 31 augustus 1930 28 januari 2010 Waarde: C. Moerdijk Elspeet: Marleen en Henk van Ouwendorp-Moerdijk Adrianne en Jan, Johan, Henry Fennette en Michiel Marilene Woudenberg: Rien en Elly Moerdijk-Zoeteman Kees Nisanne Waarde: [an Kees en Margreet Moerdijk-van de Velde Kees Marilyn en Dinant Dan Emma Clausstraat 11 4414 BH Waarde Gelegenheid tot condoleren D.V, maandag 1 februari van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. De rouwdienst wordt dinsdag 2 februari om 13.30 uur gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Tevens is er na de begrafenis nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van Mevrouw Moerdijk-Weststrate echtgenote van de heer C. Moerdijk Jachtcombinatie Waarde Jachtcombinatie Kruiningen Waarde, 28 januari 2010 Enige en Algemene kennisgeving Verdrietig delen wij u mede dat rustig is ingeslapen mijn tweeling zus en mijn tante *28-12-1925 125-01-2010 Middelburg: M.J. van Ginkel-van der Weel Middelburg: Eef van Ginkel Sluis, 25 januari 2010 Correspondentieadres: Sportlaan 90 4332 TM Middelburg. Onze dank gaat uit naar al het personeel van verzorgingshuis "Rozenoord" te Sluis en alle mensen die haar hebben geholpen. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met leedwezen vernamen wij het overlijden van Marien Fraanje oprichter en oud-directeur van Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. te Lewedorp Vanaf de oprichting tot 1986 heeft hij vol overgave en visie leiding gegeven aan het bedrijf. Zijn omgang met de mensen om hem heen waren een voorbeeld van betrokkenheid en meeleven. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen, alsmede verdere familie veel sterkte toe en Gods vertroostende kracht om dit verlies te dragen. Directie, oud-directie, medewerkers en oud-medewerkers van Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. te Lewedorp Intens verdrietig en vol dierbare herinneringen nemen wij afscheid van onze liefste moeder, schoonmoeder en grootmoeder. Zij is thuis overleden, omringd door haar kinderen. sinds 1998 weduwe van Pieter van der Veen Middelburg, 18 mei 1929 Oostkapelle, 29 januari 2010 Rotterdam: Ellen van der Veen Michel Pieter, Willem en Colette Eindhoven: Feikje van Rappard - van der Veen Julien van Rappard René, Dominique en Olivier Brielle: Baucke van der Veen Odette Coraij Sharine, Laura en Jasper Oostkapelle: Judith van der Veen Jan Peijer Alexander en Patricia Soest: Charlotte van Loon - van der Veen Geert van Loon Bibi en Jan Amsterdam: Colette Grootenboer - van der Veen Martin Grootenboer Gini, Jim, Joni en Aimée Monnickendam: Simone Broer - van der Veen Mare Broer Lucas en Maarten Correspondentieadres: Duinbeekseweg 19 4356 CD Oostkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 1 februari om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat te Oostkapelle. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Grand Cafe Anno Nu, Dorpstraat 39 te Oostkapelle. De begrafenis vindt plaats in familiekring. "Bevorderd tot heerlijkheid" Mijn tijden zijn in Uw hand. Diepbedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze allerliefste moeder, schoonmoeder, oma en omi Leuntje Pijnen-de Vriend A 8 juli 1927 t 28 januari 2010 Els en Gelein Anka en Gerrit Jack f enjannie Henk en Tineke Corrie en Simon Tilly en Harm Klein-en achterkleinkinderen Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 574 Correspondentieadres: Akkerwindelaan 33 4537 CH Terneuzen De afscheidssamenkomst waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 2 februari om 13-30 uur in het korpsgebouw van het Leger des Heils, Dijkstraat 90 in Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28b. in Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemd korpsgebouw. Voorafgaande aan de samenkomst is in het korps gebouw van 13-00 tot 13-20 uiCT nog gelegenheid tot afscheid nemen. Geen bloemen. In verband met het overlijden van mijn moeder L. Pijnen-de Vriend is de zaak H. Pijnen Bedrijfskleding, Polenweg 2a in Terneuzen op dinsdag 2 februari de gehele dag gesloten. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn geliefde broer en onze oom Floor Louws We wensen Arie sterkte met dit verlies. EJ. Dekker-Louws neven en nichten 27 januari 2010 Middelburg, Eben Haëzer k20 Heer, U kent mij U doorgrondt mij, U weet het als ik zit of sta, U doorziet van verre mijn gedachten. Ga ik op weg of rust ik uit, U merkt het op, met al mijn wegen bent U vertrouwd. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 65 jaar. Lieve 0Ma, Moeke we zullen je ontzettend missen Nootdorp: Lenneke en Peter Tirza, Nathan Kruiningen: Marisca Oost-Souburg Correspondentieadres: Voorhoute 34a 4416 BT Kruiningen Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 2 februari van 12.30 -13.00 uur in "De Ark" naast de kerk "Open Haven"0ranjeplein 2 in Oost-Souburg. Aansluitend zal de afscheidsdienst in de kerk beginnen om 13.15 uur.Na de dienst gaan wij haar begraven op de algemene begraafplaats in Oost- Souburg Tanny haar wens was in plaats van bloemen graag een gift aan de Kankerbestrijding zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Tanny Joosse in de leeftijd van 65 jaar. Victoria (Canada): Suus Kesteloo-loosse t Middelburg: Ko foosse f |o Joosse-Kasse Henk Joosse t Suus Joosse-Verstraate Lethbridge (Canada): lanny Wisse-Joosse Andy Wisse Neven en nichten Oost-Souburg, 28 januari 2010 Tot ons verdriet is, na een lange vriendschap van 61 jaar, in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland van ons heengegaan Tanny Joosse Wij bidden de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Nellie en Jan Francke Sarie en André in 't Anker Trieneke Raffenberg-Louwerse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41