ID lllensenljnq.nl t Familieberichten 381 Seborsjn Ülllii Thirza Rine Willemse-Bakker pyartedaj] yviCCemina Zuidhof-de Bruijne Adriaan van Vaardegem kijk ook op zaterdag 30 januari 2010 TOMSK—BBMBMaWflUBiMI Veel vroeger dan verwacht is op 15 januari 2010 ons dappere dochtertje en zusje geboren Remco, Marleen, Luna en Noah van Wijngaarden Veerseweg 120 4332 BJ Middelburg A 111 f DANKBETUIGING Voor de grote belangstelling bij mijn 100ste verjaardag wil ik iedereen van harte danken. De familie, kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen, vrienden, bekenden en het personeel van Zorgcentrum "De Kraaiert" hebben mij een onvergetelijke dag bezorgd, ledereen hartelijk dank voorde bloemen, cadeaus, attenties en kaarten. M.C. Knuit v/d Dries Zorgcentrum "De Kraaiert" Lewedorp Graag wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties en attenties die ik mocht ontvangen voor mijn 90ste verjaardag. Het was hartverwarmend. De 'Heer is mijn (Herder. yerdrietig om Het afscheid, maar oprecht dankbaar voor aCCes wat zij tijdens Haar Ceven voor ons gedaan en betekend beeft, deken wij u mede dat, in bijzijn van ons aden, is overheden onze Cieve mama sinds 2i apriC 1997 weduwe van Jan Zuidhof in de Ceeftijdvan 84 jaar. Sjaak en d'era Anne des en JAndré CCemens Martin Hoes, 24 januari 2010 Correspondentieadres: Widem Zedeweg 37 4462 AB Cjoes De dag waarop je moeder sterft, is de dag die ade andere een beetje grijzer verjt. We hebben in famiCiekring afscheidgenomen van mama. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Willemina Zuidhof-de Bruijne L. Noordhoek-de Bruijne J. Noordhoek P. Reijerse-de Bruijne F. Reijerse j. Braam-de Bruijne J. Braam Neven en nichten Heden is overleden onze broer en zwager in Canada Kees van Hoepen Kapelle: C. Slabbekoom 's-Gravenpolder: C. Nijsse-van Hoepen I. Nijsse Kapelle: A. van Hoepen in herinnering M. van Hoepen-Sinke 's-Gravenpolder: D. Jansen-van Hoepen P. Jansen 27 januari 2010 Altijd bezig, Je handen in de grond. Rust nu maar uit Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, na een kort ziekbed, rustig en kalm is ingeslapen Onze sterke stamvader, (schoon)vader, opa en opapa Arjöan (Nööntje) in de leeftijd van 90 jaar. sinds 26 mei 1997 weduwnaar van Maria Lievense Westkapelle, 4 januari 1920 Zierikzee, 26 januari 2010 Zierikzee: Aijöan van Vaardegem (in herinnering) Siets van Vaardegem-Boogaard Marieke en Jos Lopatka-van Vaardegem Colin en Megan Ariane Oosterland: Aijen van Vaardegem Vanessa Ververs Max en Matthijs Anna Paulowna: Kornelia en Age de Jong-van Vaardegem Ilse, Emi en Daan Zierikzee: René van Vaardegem Rogier van Vaardegem Sophie Krabbe Opa is thuis Koudorpstraat 10, 4361BT Westkapelle Afscheid nemen van opa is mogelijk op maandag 1 februari van 13.00 tot 13.30 uur in het Jeugdgebouw bij de kerk aan de Markt in Westkapelle. Aansluitend zal om 13.30 uur een herdenkingsbijeenkomst plaatsvinden waarna we hem om 14.00 uur zullen begraven op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Jeugdgebouw. Wij ontvingen het droevige bericht dat onverwachts is overleden onze oud-medewerker Gillis van Oosten Wij wensen Maatje, haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Aannemings- en Handelsbedrijf |ac. Rijk b.v. Vlissingen Eindelijk herenigd met je dierbaren We zullen je missen nom Arjoan Domburg: Ploon en Joop t HuibenTanja Wim Ria en Jaap Els en Dick en kinderen Onverwacht is zacht en kalm van ons heengegaan, onze opa, schoonvader en onze lieve oom Engel Ringelberg weduwnaar van Koos Ringelberg-Scherp in de leeftijd van 87 jaar. Maja (in liefdevolle herinnering) Roberto Francesco Geurt Agnes en Arnold Goes, 27 januari 2010 Correspondentieadres: Sterappelstraat 39,4421 LE Kapelle. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden woensdag 3 februari om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.00 tot 13.25 uur gelegenheid om afscheid van Engel te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt waren wij toen het bericht ons bereikte dat is overleden na een kort en heftig ziek zijn Joop van der Linde Joop was met hart en ziel met onze vereniging begaan, jarenlang was hij bestuurslid, regelde het ophalen van het oud papier, was speler en begeleider van ons 3e elftal en deed allerhande klusjes zonder ook maar ooit op de voorgrond te treden. We wensen de kinderen en familie sterkte in het dragen van dit verlies. Bestuur en leden sv WIK 57 Kerkwerve, 28 januari 2010 Met verbijstering hebben we kennisgenomen dat na een kortstondige ziekte is overleden Joop van der Linde Joop was oud-voetballer en tot voor kort jarenlang Jtegeleider van ons elftal. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Voetballers en oud-voetballers 3e elftal van svW.I.K. '57 Kerkwerve, 28 januari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40