SPECTACULAIR Kneipp Verwenarrangement 0900 9335 0,25 c.p.m.) of via f 2 overnachtingen in een luxe hotelkamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet een luxe Kneipp verwenpakket op uw kamer Scheveningen Amsterdai Geldigheid en voorwaarden: Deze speciale actie is alleen te boeken op zaterdag 30 en zondag 31 januari. www.weekendcompany.nl/bilderberg Openingstijden: Tegelen Rotterdam EN 48 Bilderberg Hotel Wolfheze Gelegen in een mooie bostuin, aan de rand van de Veluwe. Met o.a. restaurant, binnenzwem bad, sauna en tennisbaan. Nabij sfeervol Arnhem met gezel lige cafés en restaurants. Geheel in chaletstijl gebouwd. Gelegen naast de golfbaan Heelsumse Veld. Prachtig Wellness Centre met bin nenzwembad en sauna. Bilderberg Hotel 't Speulderbos Diep in de Veiuwse bossen gelegen. Een waar walhalla voor de fiets- en wandelliefhebber. Met o.a. zwembad, solarium en fitness. ^^HOEMGnwHemMMMfsaflfsamRaaHBasMMBaa# Bilderberg Hotel De Buunderkamp Charmant hotel gelegen in het groen. Naar hartelust wandelen en fietsen in de bosrijke omgeving. Met o.a. restaurant, binnenzwem bad, sauna en tennisbaan. Bilderberg Hotel Klein Zwitserland Bilderberg Grand Hotel Wientjes Ooit burgemeesterswoning, nu een klassiek hotel in een modern jasje. Culinair genieten in Restaurant W. Historische gebouwen en heerlijk shoppen in Zwolle. Bilderberg Hotel De Keizerskroon Hier slaapt u onder de vleugels van Paleis Het Loo. Met o.a. zwembad, sauna en fitness. Op loopafstand van het chique centrum van Apeldoorn. Bilderberg Hotel De Klepperman Gelegen aan de Utrechtse Heuvel rug. Met o.a. schitterend Wellness Centre. Vlakbij winkelstad Amersfoort. Bilderberg Vaalsbroek Vaals Op steenworp afstand van Maas tricht, Aken (D) en Luik (B). Omgeven door de rijk beboste uit lopers van de Eifel en de Ardennen. Gratis gebruik van het Spa Well ness Centre. Bilderberg Chateau Holtmühle Statig middeleeuws kasteel met slotgracht. Kom tot rust in het zwembad, sauna of het Turks stoombad. Gelegen naast Venlo, vlakbij Düs- seldorf en levendig Maastricht. Bilderberg Europa Hotel Scheveningen Gelegen aan de gezellige brede boulevard. Vlakbij het Fortis Circustheater en het Holland Casino. Net buiten het centrum van de majestueuze stad Den Haag. ilderberg Hotel Jan Luyken Stijlvol 'boutique hotel' uit de 19e eeuw. Centraal gelegen tegenover het Rijksmuseum. Op loopafstand van alle bekende trekpleisters van Amsterdam. Bilderberg Landgoed Lauswolt Niet voor niets het paradepaardje van Bilderberg. •Verwarmd binnen- en buitenzwem bad, sauna en stoombad. Heerlijk dineren in "De Heeren van Harinxma". Bovenstaande prijzen zijn geldig per persoon in een 2-persoonskamer voor het Kneip Verwenarrangement. Vertrek dagelijks in de periode tot en met 30 april 2010. Reserveringskosten 9,75 per boeking (eenmalig). Reserveren via: Zaterdag 10.00 - 16.00 uur Zondag 12.00 - 16.00 uur Bilderberg Parkhotel Rotterdam Centraal gelegen aan de groene Westersingel. Shoppen langs ontelbare luxe boetieks. Restaurant 70 serveert gerechten van culinair topniveau. Bilderberg Kasteel 't Kerckebosch Eén van de oudste kastelen van Nederland. Fraai verscholen in de bossen van de Utrechtse heuvelrug. Culinair genieten in één van de restaurants. Bilderberg Landgoed de Wilmersberg Bekend als 'hét landgoed van Twente'. Gelegen op maar liefst op 14 hec tares natuurschoon. Prachtig Wellness Centre 'The Art g of Beauty Wilmersberg'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 14