Stroom maken? - Jij zet het zwart op wit! medewerker financiële Administratie Senior Projectleider Ontwikkeling Realisatie m/v (1,0 fte) banen O JobTrack.nl WERKEN IN HET HART VAN DE ZEEUWSE ECONOMIE uiupup.werkenbijepz.nl uoor de afdeling financiële Administratie sus zaterdag 30 januari 2010 De havens van Borsele, Vlissingen en Terneuzen vormen samen de derde haven van Nederland: De haven, waar ongeveer 250 bedrijven gevestigd zijn biedt werk aan zo'n 30.000 mensen. Met deze bijdrage aan de Zeeuwse werkgelegenheid en economie mag dit gebied met recht het kloppend hart van de Zeeuwse economie genoemd worden. Zeeland Seaports is verantwoordelijk voor de economische ontwikkeling, het beheer, onderhoud, de exploitatie en de promotie van de Zeeuwse havens. Voor de komende jaren heeft Zeeland Seaports de ambitie uitgesproken de haven verder te laten groeien voor wat betreft overslag en werkgelegenheid. Aandachtspunten bierbij zijn de groei van containeroverslag en de verdere ontwikkeling van duurzame industrieclusters. Om de groei van de havens te kunnen helpen realiseren moet ook de organisatie van Zeeland Seaports uitgebreid worden. Daarom zijn we op dit moment op zoek naar een nieuwe, enthousiaste medewerker. Schelpenpad 2 4530 AC Terneuzen T 0115-647400 F 0115-647500 port@zeeland-seaports.com www.zeeland-seaports.com De afdeling Infrastructuur Ruimte, met de clusters Ontwikkeling Realisatie en Beheer, ontwikkelt vele vormen van infrastructuur zoals havenbekkens, kades, wegen, spoorwegen en (tele) communicatiemiddelen. Ook speelt zij een belangrijke rol bij de ontwikkeling van nieuwe bedrijvigheid in het havengebied. De afdeling l&R bestaat uit circa 18 medewerkers en is op zoek naar een enthou siaste: Vacaturenummer IR 2009 09 Hoe ziet de functie eruit? De senior Projectleider Ontwikkeling Realisatie zorgt voor de voorbereiding en uitvoering van grootschalige multidisciplinaire projecten. Je initieert en leidt infra structurele projecten en je geeft kaders aan bij de aanleg, renovatie en reconstructie. Wie zoeken wij? Wij zoeken een medewerker op academisch werk- en denkniveau met een afgeronde opleiding, richting ruimtelijke ontwikkeling en/of projectmanagement en bij voorkeur meerdere jaren werkervaring op genoemd werkgebied. Je bent in staat om projecten en processen vanuit contractmanagement aan te sturen. Je bent een echte gebieds- ontwikkelaar waarbij de nadruk ligt op het verbeteren van achterlandverbindingen. Je communiceert duidelijk en je kunt projectmedewerkers uitstekend motiveren en stimuleren, waarbij je de projecten goed en efficiënt realiseert. Je bent zelfstandig en kunt in teamverband werken en je bent initiatiefrijk. Daarnaast ben je flexibel m.b.t. de werktijden indien het werk dat vraagt. Wat bieden wij? Een professionele werkomgeving, met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden con form de CAO voor provincieambtenaren en uitstekende mogelijkheden voor per soonlijke ontwikkeling. De functie is ingedeeld in functieschaal 12 met een salaris van maximum 4.771,02 bruto per maand bij een 36-urige werkweek (norm 1 ja nuari 2009). Wil je ook werken aan de ontwikkeling van het economisch hart van Zeeland? Stuur dan je sollicitatie met motivatie en c.v. onder vermelding van het vacature nummer vóór 22 februari naar Zeeland Seaports, t.a.v. Anneloes Kegels, Postbus 132, 4530 AC Terneuzen. Mailen kan ook naar: port@zeeland-seaports.com. De standplaats van de functie is Terneuzen. Een psychologisch onderzoek en een inspraakprocedure kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Wil je meer weten? Neem dan contact op met Piet van de Schraaf, Coördinator Ontwikkeling en Reali satie of Dick Engelhardt Hoofd Afdeling Infrastructuur en Ruimte, op 0115-647400. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. EPZ is de grootste elektriciteitsproducent van Zeeland. Een uniek bedrijf in een bijzondere omgeving. Naast de enige kerncentrale van Nederland exploiteert EPZ een kolencentrale met biomassa- meestookinstallatie en een windpark. De kerncentrale behoort tot de wereldtop. De gereviseerde koleneenheid is met nieuwe milieutechnologie klaar voor een toppositie! Wij zoeken een Als Medewerker Financiële Administratie werk je aan de grootboekadministratie, de facturering en het debiteurenbeheer. Je beheert de kas en het magazijnartikelen- bestand. je bent tegelijk zelfstandig én kunt goed samenwerken met je collega's. Je plant en organiseert je werk zorgvuldig en hebt een analytische instelling. Je hebt feilloos door hoe het werk vordert, grijpt in als dat nodig is en je raakt niet snel van slag als het tegenzit. De kwaliteit van het financieel administratieve werk is jou wel toevertrouwd. Functie-eisen: Afgeronde opleiding Moderne Bedrijfsadministratie (MB0+ niveau); Enkele jaren relevante brede ervaring in soortgelijke functie; Voldoende kennis van bedrijfs-, budget-, en projectadministratie en financiële systemen; Enige kennis van Duitse en Engelse taal; Vaardig met relevante kantoorsoftwarepakketten; Bekendheid met procedures in de administratieve bedrijfsvoering; Goede contactuele eigenschappen, accuraat, teamplayer en een dienstverlenende instelling. Meer informatie kun je krijgen bij EPZ's personeelsafdeling: Ronny Anthonisse, tel. 0113 - 356 270. Herken je jezelf? Stuur een uitgebreide reactie met CV per e-mail naar: vacatures@epz.nl of per post naar: N.V. EPZ, afdeling Personeelszaken, Postbus 130, 4380 AC Vlissingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland Zeedijk 32, 4454 PM Borssele, Tel.; 0113 - 356 000, E-mail: info@epz.nl T\

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 106