Familieberichten 361 Qvartedsn fllensenlinq.nl ^ImËthDfï ri Lonneke Aryane Luc Geert Meerman Anna Maria Elisabeth van Dilst - van Zanten Cor öeertse-Coomans Tante Cor vrijdag 29 januari 2010 r A Na veel verdriet en pijn. Nu toch weer Zonneschijn. Geboren Dochter en zusje van Marco en Anita, Kelly Heieen Blokpoel V 26 januari 2010 V'~ix Erg blij zijn we met de geboorte van onze zoon op 26 januari 2010 Joost en Jolina Moggré Walcherseweg 191a 4334 NA Middelburg Verdrietig vernamen wij van het overlijden van onze lieve oud-buurman Wij zullen zijn warmte en belangstelling erg missen. Jan-Willem Corine Sander Rachel van der Hart Deze week hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Geert Meerman Geert was vanaf 1973 tot 1989 als kantonnier/ werkplaatsbeheerder bij ons werkzaam. Wij hebben hem leren kennen als een collega die altijd voor iedereen klaar stond en met grote toewijding en verantwoordelijkheid zijn werk deed. Wij wensen de familie alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Zeeland Seaports Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van de vader van ons gewaardeerde collega Geert Meerman Wij wensen Paul en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Brandweer Collega's Nieuwdorp Enige en algemene kennisgeving Veilig in Jezus' armen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde ging zacht en kalm van ons heen onze lieve moeder en oma Adriana de Witte-Provoost sinds 24 januari 2002 weduwe van Jan de Witte in de gezegende leeftijd van 87 jaar Vlissingen: Koudekerke: Koudekerke: Exeter (Eng.): Koudekerke: Koudekerke: A. de Witte en Tiny Jans de Witte f A. de Witte L.J. de Witte J. Garcia-Menéndez J. de Witte Debora Ruben C. de Witte Koudekerke, 27 januari 2010 Correspondentieadres: Middelburgsestraat 71 4371 ER Koudekerke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Allerliefste ouders, moeder en vriendin. Dankbaar voor al jullie liefde en zorg. Tot weerziens. Jullie liefhebbende dochter Lina Als straks het rouwrumoer om jou is verstomd De stoet voorbij is, al die schuifelende voeten Dan voel ik dat er een diepe stilte komt En in die stilte zal ik jou opnieuw ontmoeten Na een liefdevol leven met elkaar hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma - Anja - 21 maart 1956 27 januari 2010 Vlissingen: Erik van Dilst Marlie Niederried (SU): Dirk en Andrea Rebecca, Dominic, Jerorn Vlissingen: Evert en Marielle Lucas Hobeinstraat 63, 4381 PB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 31 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op maandag 1 februari om 16.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Anja van Dilst-van Zanten echtgenote van onze medewerker Erik van Dilst Wij wensen Erik, kinderen en overige familieleden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Loodswezen regio Scheldemonden |an Willem Siewe, Manager Operaties John Thijssen, Hoofd Loodsdienstcoördinatie Vlissingen, 28 januari 2010 Het was een strijdbaar leven, voor vrouw en kind'ren alles gegeven. Plots weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Verdrietig, geven wij kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze vader, opa en over-opa Marinus Fraanje weduwnaar van Adriana Paulina Rottier 's-Heer Arendskerke. 11 juli 1921 's-Heer Arendskerke, 27 januari 2010 Kapelle: Kees en Nel Australië: Adrie en Anna 's-Heer Arendskerke: Anja en Henk Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terlucht 2 4458 SC 's-Heer Arendskerke Onze vader, opa en over-opa is thuis opgebaard, alwaar dagelijks gelegenheid is tot afscheid nemen. Een dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden dinsdag 2 februari om 11.00 uur in de Protestantsekerk te Lewedorp. Na de dankdienst is in Verenigingsgebouw "De Zandlöóper" gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wie geen rouwkaart ontving en zich nochtans betrokken voelt, is hierbij van harte welkom. "Nu zie ik de sterren nog van beneden en vlug zie ik ze hoop ik van boven" Jouw woorden zijn nu sneller dan verwacht uitgekomen Liefs van je kleinkinderen. Femke en Marcel Martijn en Ilse Ilona en Marcus Erwin en Miranda Tomas en Patty Rosanne kijk ook op Dag lieve Opa Terlucht Ben, Grace Sven, Rick. Kim Onverwacht is een einde gekomen aan het aardse bestaan van onze geliefde broer en zwager Marien Fraanje Met waardering gedenken wij zijn grote betrokkenheid bij onze familie. Namens de familie Fraanje, Ploni van Keulen-Fraanje 27 januari 2010 Met gevoelens van grote dankbaarheid nemen wij afscheid van buurman: een markant mens, een vriend Marien Fraanje Zijn meeleven met ons gezin, zijn warme vriendschap en humor zal ons altijd bijblijven. Onze gedachten zijn bij zijn kinderen en kleinkinderen. Fam. L. Jille Lewedorp, 28 januari 2010 Afgelopen dinsdag is onverwacht overleden Zij blijft in onze herinnering als een vrouw die op hoge leeftijd nog volop in het leven stond en waar we altijd welkom waren. André en Yvonne Lucia Carien en Richard Anne, Sietse, Hiske Eveline en Peter Manon, Lars De Heere verheffe zijn aangezicht over U en geve U vrede! Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze Ome Maarten Giljam sinds 7 februari 2004 weduwnaar van Coby Westbroek A Oosterland, t Roosendaal, 24 april 1921 27 januari 2010 Namens familie Giljam Jan en Ria Giljam leannine en Erwin Correspondentieadres: Aalborg Haackslaan 8, 3342 GK Hendrik Ido Ambacht De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 1 februari om 10.30 uur in de Nederlands Hervormde kerk, Havenstraat 7 te Standdaarbuiten, waarna om 12.15 uur de crematieplechtigheid volgt in Aula 1 (crematorium Breda), Tuinzigtlaan 11 te Breda. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Samenkomst in de kerk vanaf 10.15 uur, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons nooit alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Willemina Zuidhof-de Bruijne L. Noordhoek-de Bruijne J. Noordhoek P. Reijerse-de Bruijne F. Reijerse J. Braam-de Bruijne J. Braam Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 36