jachten en zilte teelt I 21 f m 2500 S?8o.» CoW>e* tdea\ B CO S Co\beïts Co\V*fn bij het pittoreske dorp, zo luidt de dorpsstemming Planten gestolen bij Thools bedrijf Lezing over de vroege auto's van Amerika Popkoor d'Accord werft nieuwe zangers Fietsen gestolen uit Hofstraat in Tholen 1^9 n? AA State etc. panU\oh das een donderdag 28 januari 2010 B THOLEN Dieven hebben een groot aantal planten, struiken en boompjes ge stolen van een bedrijfsterrein aan de Postweg in Tholen. De diefstal moet in de nacht van zaterdag op zondag gepleegd zijn. Van een hef truck die op het terrein stond, zijn beide lepels gedemonteerd en mee genomen. Het bedrijf mist even eens een zogeheten garagekrik of -kraan. GOES Han Dagevos verzorgt maandag 8 februari een lezing over de Ameri kaanse auto's van 1900-1930 in het Historisch Museum de Bevelanden te Goes. Dagevos, ruim 25 jaar direc teur van een Goes' autobedrijf, gaat ook in op de geschiedenis van de Goese autobranche. De lezing duurt van 10.15 tot 12.45 uur. Entree vijf euro. Aanmelden: 0113-228883. COLIJNSPLAAT Popkoor d'Accord uit Colijnsplaat werft nieuwe zangers, mannelijke en vrouwelijke. Daartoe houdt het koor een open repetitie-avond, woensdag 10 fe bruari vanaf 20.00 uur. Het koor heeft een langjarige staat van dienst, treedt geregeld op in en bui ten de provincie en is een graag ge ziene festivalgast. Het vaste repeti tie-adres is Havelaarstraat 34. THOLEN Twee fietsen die geparkeerd ston den in de Hofstraat in Tholen zijn dinsdag in de vroege avond gesto len. De fietsen zijn verdwenen tus sen 19.00 en 20.00 uur. Het gaat om een heren- en een da mesfiets, beiden van het merk Ga zelle. De fietsen hebben samen een waarde van enkele honderden eu ro's. NIOO/NIOZ instituut voor de zee dat nog in Yerseke staat. Het insti tuut is welkom, maakten de bezoe kers gisteren duidelijk, maar de op leidingen kregen amper bijval. De voorkeur van de Katsenaren voor een recreatieve invulling van de haven was evident. Zelfs het zo wat twintig jaar oude plan Nova van ondernemer Van de Rest voor een gebied met waterrecreatie, wo ningbouw en boulevards kwam weer ter sprake. Voor de poging van de provincie Zeeland om de haven te gebruiken voor de verplaatsing van beton'fa- brieken uit de haven van Kamper land en Goes-noord was geen waardering. De gemeente Noord-Beveland wil een nieuw bestemmingsplan voor de haven maken - het bestaande is anno 1970 - waarin helder moet zijn of de laatste werkhaven van het eiland industriële activiteit mag bergen of niet. Voor de zo mer wil de gemeente weten welke richting het uit moet met het ont- werp-bestemmingsplan, zei wet houder Adrie van der Maas. De dorpsraad weegt de komende tijd de inbreng vanuit het dorp, inclu sief een plan van oud-GGD-direc- teur Victor Slenter: hij opteert voor een duikbootmuseum in de haven. Dat geeft weer eens heel an dere rondvaarten, klonk het giste ren in dorpshuis De Vriendschap. lijkheden in de beperkte ruimte van de voormalige veerhaven, maande hij. Een werkgroep van de dorpsraad stelde diverse mogelijk heden voor. De haven zou ook foto Willem Mieras een opleidings- en onderzoekscen trum kunnen zijn voor de nieuwe mariene teelt en kweek, voor vis sers, maritieme en mariene stu dies en een nieuw thuis voor het Niet dringen s.v. issgi stute ^°oï 5993 ^°0Ï aidóevot»?,' o(\°/0 Nu Aanbiedingen geldig zolang de voorraad strekt Hugo Boss Gant Brax Gaastra McGregor Lacoste Gardeur State of Art Vanguard Tenson Napapijri Fortezza Pierre Cardin Van Santen Van Santen BOS*MEN*SHOP Goes, Lange Vorststraat 56, 4461 )R. Tel. 01 1 3 - 21 45 30. Middelburg, Lange Delft 1, 4331 Aj. Tel. 0118-61 3047. Middelburg, Lange Delft 37, 4331 AL. Tel. 0118-65 06 66. Meldt u aan voor de nieuwsbrief op: www.bosmenshop.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 95