Colofon Wat blijft is de emotie... Q PP familieberichten lllensenlinq.nl Familieberichten opzegaienst WT familieberichtenonline.nl kijk ook op [33 Zooooooooooooooooo Boy (Boy an) tg» Hlensenlinq.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant datum 2010 Wij zijn diep geschokt door het overlijden van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Gini Simonse Goes: Oost-Souburg: Middelburg: Oost-Souburg: Vlissingen: Goes: Goes: Gre Simonse Lowy en Pia Lion en Ester Celeste en Ichelle Sander en Danielle Kelly en Demi Joury Rob en Nel Katinka en Jonas Stefan en Corine Marjon en Patrick Timo en Jouka Anja Lex en Monique Jeroen zo onverwachts ze genoot zo van het leven. Dag Gini Kapelle Henk en Corrie Kapelle Joke Veere Elbe en Rene Driewegen Tonnie en Lidwien Goes Wim en Corry Nichten en Neven Ongeloof Sprakeloos Verbijsterd Zeer verdrietig nemen wij afscheid van onze gewaardeerde, vrolijke werkneemster en geweldige collega Gini Outermans Lieve Gini, we zullen je ontzettend missen. We wensen Ko, kinderen, kleinzoon Marnix en verdere familie heel veel sterkte voor nu en de komende tijd. Zeilmakerij Lion Sails Tonen Marianne Frans, Nel en Tanja Heden overleed onze zwager R. de Looff echtgenoot van C. de Meulmeester Arnemuiden: A. Groenleer in herinnering A, Groenleer-de Meulmeester P. de Meulmeester D. de Meulmeester-Siereveld Amsterdam: H. Lautenbach C. Lautenbach-de Meulmeester Oost-Souburg: C. Colijn B, Colijn-de Meulmeester Even when I'm gone, I'm still here. Thanks for knowing you all. Bruinisse, januari 2010 Vlieg, vlieg o vogel naar je geboorteplaats, want je bent ontsnapt uit dit leven en je wieken zijn wijd. Verlaat die aardse stroom en keer je naar de bron van leven. Verlaat het voorportaal en ga terug naar de hoge zetel van je ziel. Het medeleven, de vriendschap en al de liefde tijdens de ziekte en na het overlijden van Hubrecht Bouwman - Huib hebben ons diep getroffen. Langs deze weg willen wij u allen daarvoor heel hartelijk danken. Uit aller naam: Piet Slagtveld Zierikzee, januari 2010 Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 53