Familieberichten tuto.k op ijl fi)ensenlinq.nl Geert Meerman Gillis van Oosten Laura Steenblok m datum 2010 Heel verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende, delen wij u mee dat plotseling is overleden onze lieve vader en opa Gerard Meerman - Geert- weduwnaar van Neeltje Meerman-van Westen in de leeftijd van 82 jaar. Nieuwdorp: Paul Meerman en Willy van Liere (in liefdevolle herinnering) Goes: Tooit en Anja Meerman-van de Repe Inge en Dennis Niek Goes: Marleen Meerman en Margreet Weisfeit Goes, 26 januari 2010 Corresponden t ieadres Ravelijn de Groene Jager 3,4461 Dl Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 30 januari om 11.00 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp. Aansluitend zullen wij hem begraven op de Kerkelijke Begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis 'De Zandlóöper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Gerard Meerman Op de leeftijd van 82 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft. Nieuwdorp: E.Buteijn-Meeerman Zuid-Laren: W.Meerman-Imanse Nieuwdorp: S.de Hamer-Meerman Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Gerard Meerman in de ouderdom van 82 jaar. Lewedorp: M. van Westen Barneveld: M. Melis-van Westen J.C. Melis neven en nichten We zijn erg geschrokken van het overlijden van We wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Erik en Erika, Silke John en Ingeborg, Kim en Calle Rick en Diana, Kevin en Bente O Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw, de hemel en de aarde. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder facqueline Cornelia Mol-Everse gehuwd geweest met Cornelis G.M. Mol t 31 mei 1999 oud-onderwijzeres Koningin Wilhelminaschool te Goes Kloetinge, 's-Heer Hendrikskinderen, 17 juni 1916 27 januari 2010 Willemstad: Els Sinke-Mol Wim Sinke 's-Heer Hendrikskinderen: Huib Mol Zuid Beijerland: UseenHayo Floortje, Noor, Lotte Amsterdam: Caroline en Olivier Spanjaardstraat 13,4472 AR, 's-Heer Hendrikskinderen Moeder is thuis. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 1 februari om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij ontvingen het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Arjan van Sluijs Wij wensen Simone, haar kinderen en verdere familie heel veel sterkte! Collega's PIBLW-Reïntegatie Stg. Activering-NU! Selovend dat niet de dood, maar Jezus Christus het laatste woord heeft, delen we in het verdriet om het overlijden van Willy van de Beid-Kramer vrouw van onze collega Arend van de Beid. Wij bidden dat Jezus Christus Arend Zijn kracht en liefde geeft. C. Baggerman, T.W. van Bennekom, L.C.P. Deventer, J. Seertse, W.J. van de Griend, M. Helderman-Janse de Jonge, I.D. Hogeweg, B. de Jong, de Jongh, J.C. van de Putte, W.F. van de Woestijne, A.P.D. Zijlstra Geheel onverwachts bereikte ons het droevige bericht dat Gilles de vader van onze goede vriend Daan is overleden. We wensen Daan en zijn familie heel veel sterkte toe. Richard en Stephanie Sarah,Gijs en Merel Plotseling uit onze familiekring ontvallen mijn broer, onze zwager, oom en oud-oom Gillis van Oosten echtgenoot van Maatje Schipper in de leeftijd van 75 jaar. Goes: Marleen Huijsse-van Oosten Jan Huijsse - in herinnering Goes: Nic en Coby Meijer-Schipper Goes: Wout en Willy Schipper-van Seters Middelburg: Siepke Schipper Neven en nichten Bedroefd stellen wij u ervan in kennis, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Maatje Jacoba Schipper in de leeftijd van 75 jaar. Goes: M.J. van Oosten-Schipper Goes: Daniël en Belkys Marian Kwadendamme: Carolien en Erik Remco 4461 LA Goes, 26 januari 2010 Piccardtstraat 13 Er is gelegenheid om afscheid te nemen van mijn man, onze vader en opa, zondag 31 januari van 16.00 uur tot 16.30 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden maandag 1 februari om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rom.8:38-39 Ik zal de halmen niet meer zien noch binden, ooit de volle schoven maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien. Dankbaar voor de jaren die ons werden geschonken, geven wij met ontroering kennis van het heengaan van mijn dierbare man, onze vader, groot- en overgrootvader Koenraad Strootman 31 januari 1920 26 januari 2010 Fijnaart en Heijningen Goes Goes: A.M. Strootman-Boudeling Oudemolen: G. Strootman K.Strootman-Vonk A. Strootman E.Strootman-Voogt Kleinkinderen en achterkleinkind Anna Paulownaplein 7, 4461 RC Goes De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op zaterdag 30 januari om 11.00 uur in de aula van Monuta op de algemene begraafplaats aan het Geldeloozepad 30 te Goes. De teraardebestelling zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Geen bezoek aan huis. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer G. Klein Wij wensen Thea en haar familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bewoners "Onder de Beuken" Na een moeilijke levensavond, heeft de Heere uit ons midden weggenomen, onze lieve nicht in de ouderdom van 90 jaar. "Haar leven was dienen" Namens de familie: G. Verschuure (Executeur Testamentair) L. Verschuure-Cijsouw Goes, 26 januari 2010 Correspondentie-adres: Familie G. Verschuure Schalklaan 15,4481 BN Kloetinge Wij willen een ieder, zowel binnen als buiten "het Gasthuis"hartelijk bedanken die liefde en zorg aan haar hebben gegeven. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. zaterdag 30 januari om 10.15 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd rouwcentrum. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 09.45 uur tot 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het rouwcentrum. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 52