O (Hensenlinq.nl Firn ieberichten ÜyarlBdtn Adriaan Kodde Arjoan Pieternella Cornelia Bakker kijk ook op donderdag 28 januari 2010 I3i Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma Marina Lobbezoo weduwe van Marinus Boutens op de leeftijd van 89 jaar. Goes: Wim en Corrie Gerdien en Ben, Denice, Erwin Rinie en Sandra Wim en Sandra 's-HeenHendrikskinderen: Jan en Tietsia Marco Sara en Peter, Luka, Jarno, Evie Martine en Alex Corry ten Sjaak Alice en Kees, Mandy, Amber Johnny Heinkenszand: Levenspartner van: P. Gorsse 26 januari 2010 Correspondentieadres: Jacoba van Beierenstraat 25' 4472 BA 's- Heer Hendrikskinderen Wij zijn dankbaar voorde liefdevolle verzorging die zij in Ter Weel heeft mogen ondennnden. Onze moeder, oma en over-oma is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar vrijdag 29 januari van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 1 februari om 13.15 uur in de aula van het rouwcentrum, waarna om ongeveer 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van voornoemd rouwcentrum. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze allerliefste zus, schoonzus en tante Marina Boutens-Lobbezoo Haar optimisme en wilskracht zal altijd in onze herinnering blijven. Diny de Ridder-Lobbezoo Adri de Ridder Ienke en Ronald Michel en Marjolijn Vivian en Michel Li an Onverwachts is overleden Cornelia Samarina Geertse - Coomans "Tante Cor" weduwe van Adriaan Geertse in de leeftijd van 95 jaar. Oud-Vossemeer: Vlissingen: Domburg: Vlissingen: 's-Gravenpolder: André en Nel Jaap en Rie Gilles Bep Adri en Matti Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 26 januari 2010 Correspondentieadres: Hogehilweg 1, 4357 AC Domburg Op maandag 1 februari zullen we haar om 11.15 uur herdenken in een samenkomst in "Het Schuttershof" aan de Kanonweistraat te Domburg. Aansluitend zullen we haar om 12.00 uur naar haar laatste rustplaats brengen op de begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Het Schuttershof". Onverwacht is overleden onze zuster en schoonzuster Cornelia Samarina Geertse-Coomans Namens de familie: C.M.Coomans Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, is overleden onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 70 jaar Aagtekerke: C. Kodde Aagtekerke: M. Louws-Kodde A. Louws Wim Marian Middelburg: J. Kodde Aagtekerke: J. Poortvliet-Kodde M. Poortvliet Annemiek Vlissingen, 26 januari 2010 Correspondentieadres: Schoolstraat 1, 4363 AD Aagtekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 29 januari van 19:00 tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De samenkomst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op zaterdag 30 januari om 11:15 uur in verenigingsgebouw "Amicitia" Agathastraat 1 te Aagtekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Amicitia". Wij zijn verdrietig omdat wij te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze oom Wim Marian Annemiek _J Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze beste, altijd meelevende buurman Adriaan Kodde Ook onze kinderen zullen de buurman erg missen. We wensen onze buurman Chris en verdere familie veel sterkte toe. Gilbert en lanine, Anne, Ruben en felle de Visser Aagtekerke, 26 januari 2010 Because you are a superwoman Yes you are, yes she is Even when you feel a mess You still put on a vest With an 'S' on your chest Oh yes You are a superwoman Hou van je, dappere, sterke Ma Liefs, Bianca Toet, toet, toet, Dag Oma, goeie reis Knijp in je neus van Julian en kusje van Florens Dear Mum We have thoroughly enjoyed all of your love and your catching laugh. We will never forget your strength and your will to go on with a smile Thank you so much for everything! Lots of love Mark and Susan Bij oma was het altijd een eetfestijn We gaan je zo erg veel missen... Knuffels en kusjes van je poepies Bryan en Joyce xxx "Op U Heer blijf ik hopen, verlos mij van mijn bange pijn. Bedroefd berichten wij u dat na een zeer zorgzaam leven van ons is heengegaan onze geliefde moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Jan Thomas Kramer Duivendijke, 14 maart 1917 Zwijndrecht: Sint Anthonis: Rijen: Bavel: Breda: t Vlissingen, 26 januari 2010 Henk Kramer Suze Kramer-van 't Hoff Jacco en Belinda Maya en Bruno Janneke Wilderom-Kramer Peter Wilderom Mark en Sabrina Floortje en Nynke Inez en Jeff Luc en Donna Correspondentie-adres: Hooiakker 10 5122 HZ Rijen De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 30 januari om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Diepbedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere op Zijn tijd en wijze, na een zorgvol leven en een moeilijke levensavond van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Jacob Leendert Walhout - (aap - in de leeftijd van 63 jaar. Borssele: L.J. Walhout I.C. Walhout-Hoekman Pieteren Rian, Leander, Leonie, Julia Leonard Marjolein Hans en Mirjam, Leon Johanna Jacco Arjan en Geertruidie Jacolien en Rien Nieken Jacobien Lenneke Borssele: N. Walhout A.). Walhout-Kraak Marieke Henk en Annemarie, Maurits, Rosalie Pieter Allen die op enigerlei wijze liefde, zorg en aandacht aan Jaap hebben geschonken willen wij hiervoor hartelijk dank zeggen. 26 januari 2010 Correspondentieadres: Zuidsingel 40,4454 BG Borssele D.V. zaterdag 30 januari is er van 10.00 tot 10.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oost singel 21 te Borssele. Aansluitend wordt om 1 1.00 uur de rouwdienst gehouden in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er gelegenheid tot schriftelijke condoleance in de kerk. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Veilig in Jezusarmen Veilig aan Jezus 'hart" Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze mede-cliënt 1 Jaap Walhout Hij is 63 jaar geworden. Vanaf mei 1967 bezocht laap onze dagbesteding. We zullen hem missen. We wensen zijn familie en de bewoners van "de Boog" veel sterkte bij dit verlies. Cliënten, medewerkers en cliëntenraad Dagbesteding "de Cirkel" van Het Gors

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 51