Fedorova betovert het publiek met haar spel uit| 3 Altijd wat te beleven in AGENDA Zeelandhaüen Benefietconcert Huip voor Haïti Snuffelmarkt Modelbouwshow Paranormaal- Sieradenbeurs Kijk voor meer events, concerten en beurzen op www.zee Zelf een evenement organiseren? 29 januari De opbrengst van het benefietconcert met o.a. Gordon, Fragment en leden van Jovink komt ten goede aan de noodhulp voor de zwaar getroffen Haïtianen. Entreetickets zijn verkrijgbaar voor 25,-. Kijk voor meer informatie en ticketverkoopadressen op www.zeelandhallen.nl „ui. •- j v V Vl+Sks+r-i A.tócd-1. -0. 30 31 januari Kom snuffelen op de Snuffelmarkt en beleef samen urenlang zoekplezier in Goes. Hier vind je o.a. cd's, kleding, schilderijen, meubeltjes en dat ene boek waar je al jaren naar zocht. Op 30 januari open van 9.00 tot 17.00 uur en op 31 januari van 10.00 tot 17.00 uur. Entree: volw. 4,50 65+ 3 kinderen tot 12 jaar gratis. 20 21 februari Van minitrein tot miniboot en van lijm tot precisiegereedschappen: alles is aanwezig op de grootste modelbouwshow van de Benelux. Naast vele modelbouwers is ook De Bouwsteen, vereniging van LEGO bouwers en verzamelaars, aanwezig met de nieuwste modellen van LEGO. L Kijk voor meer informatie op www.zeelandhalien.nl. Bel 0113-221020 Zeelandhallen Goes Is onderdeel van UbéfTla 6 7 maart Handgemaakte sieraden, workshops sieraden ontwerpen, zoetwaterparels en Swarovski kristal: het is allemaal te vinden op de Sieradenbeurs in Zeelandhallen Goes. Tegelijkertijd vindt de Paraview Paranormaalbeurs plaats met alles op het gebied van new age en alternatieve geneeswijzen. Het combitoegangskaartje is voor beide beurzen geldig. Kijk voor l meer informatie op www.zeelandhallen.ni. Binnenkort in Zeelandhallen Goes o.a.: 12-14 maart 17 maart 'il Thuis&TuïnTrends Stoffenspektakel Pink Floyd Tribute 70's, 80 s 90's Party der Heyden. Dorpshuis, 20.00 uur. Terneuzen Vara's Kinderen voor Kinderen de finale van Zeeland van het Songfestival 2010. Scheldetheater, 15.00 uur. Dance met Fun-Q-Bator Friends, De Pit, 22.00 uur. Herdenkingsconcert watersnoodramp met Jongerenkoor en Mannenkoor. Hèt Christelijk Mannenkoor Zeeuws Vlaanderen o.l.v. Willy van Zeden en orga nist Frank Colijn zullen deze avond optre den, samen met het Jongerenkoor Matthanja uit Goes o.l.v. Peter Wildeman en Joost van Belzen. Ze zullen liederen zingen rondom de watersnoodramp van 1953. Goede Herderkerk, 19.30 uur. Vlissingen The New Shining staat op het podium. Het rocktrio bracht met 'Hedges Against the Night' een vervolg uit op het debuut album uit 2008. In het voorprogramma Left. De Piek, 21.00 uur. Two men Compagny staat op het po dium. Café De Concurrent, 22.00 uur Kamperland Muziekvereniging Apoilo uit Wissenkerke in concert met pianist Cor Bakker. Zeelandnetstudio's, 20.00 uur. Zonnemaire Jaarlijkse uitvoering harmonievereniging Nut Uitspanning. Dorpshuis, 19.30 uur. Vanaf 22.45 uur optreden van Jeelz. ZONDAG 31 JANUARI Cadzand Zanger en gitarist Peter Quaak, afkomstig uit Groede, treedt op. Hij zingt liedjes in het Nederlands en in dialect. Strandpavil joen De Zeemeeuw, 15.00 uur. Ellewoutsdijk Programma in het teken van de Ramp van 1953. Jan en Jopie Minnaard vertel len verhalen. Ko de Visser speelt klassie ke muziek voor piano. Engel Reinhoudt zingt twee liedjes waarin herinneringen aan de watersnood zijn verwerkt. 't Kerkje van Ellesdiek, 14.30 uur. Middelburg Het ensemble Csókolom Co brengt het theaterconcert Spruit (6+), met een mix van Hongaarse volksmuziek, gipsy-swing, jazz en tango. Zeeuwse Concertzaal, 14.30 uur. Cantiones Sacrae o.l.v. bas-bariton Har ry van der Kamp voert composities uit van Sweelinck en Vulpius. Lutherse Kerk, 15.00 uur. Irene Maesson (sopraan) en Marcel Worms (piano) verzorgen concert met muziek van joodse componisten die in concentratiekamp Theresienstadt zijn be land. Synagoge, 15.00 uur. De Grandpa Nick Sessieband speelt nummers van Creedence Clearwater Revi val. Als gastzanger treedt Martin van de Starre op. 't Schuttershof, 17.00 uur. Theatergroep Duinart speelt een extra voorstelling van Rode Rozen en Jasmijn. 't Spiegeltheater, 20.00 uur. Noordwelle Een muzikaal schilderij: jazzmuziek door pianist Cor Bakker terwijl Helma Kotoun schildert. Strandpark De Zeeuwse Kust, 15.00 uur. meer podium op onze website diep, is wat donker misschien, maar ik vind het een van de mooi ste stukken die ik ken." Daarnaast speelt ze van Rachmaninov Prelu des op. 32 in Gis en Opus 23 in fis en Bes. Hoewel ze al veel heeft bereikt, blijft Fedorova ambitieus. „Ik pro beer mezelf steeds verder te verbe teren. Ik hoop dat ik elk jaar mijn niveau kan verbeteren, het liefst zelfs elke maand." Anna Fedorova, zaterdag 30 januari in Sint Jacobskerk, Vlissingen. Aanvang: 20.15 uur. Zondag 31 januari in De Maagd ook in De Maagd Bergen op Zoom (15.00 uur). Voor meer informatie, zie: www.annafedorova.com of www.robgroen.com. donderdag 28 januari 2010 -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21