De Slag om de Schelde Wintersale! Nu weer verkrijgbaar! Fantastische aanbiedingen! ABONNEE VOORDEEL Nu in onze webwinkel! 20 filmbox www.pzc.nl/webwinkel 3 historische thrillers Baroque Masterpieces Ontdek je plekje 30 donderdag 28 januari 2010 De bevrijding bracht bommen en granaten... In oktober en november 1944 werd de monding van de Schelde bevrijd. Zeeland kwam gehavend uit de strijd. Het aantal mensen dat de oorlog heeft meegemaakt slinkt. Voor naoorlogse ge neraties wordt de Tweede Wereldoorlog steeds meer een gebeurtenis uit de ge schiedenisboeken. Maar die oorlog raakte ook de eigen familie en tekende het leven van ouders, grootou ders of overgrootouders. Nu, 65 jaar later, komen de herinneringen boven. In dit boek vertellen ooggetuigen van de Slag om de Schelde over hun bevrijding. Zij vertellen over dood, hoop, honger, inundatie, chao tische taferelen aan het front. Aangrijpende, ontroerende en soms schokkende verhalen. De talrijke herinne ringen verzameld in dit boek, roepen de ge schiedenis van de bevrijding van Zeeland tot leven. Aanbieding Het boek is fraai geïllustreerd met ruim zestig foto's veelal uit particulier bezit. Het boek is genaaid, gebonden in een harde band en heeft een omvang van 144 pa gina's. Het boek is vanaf 23 januari 2010 weer te koop bij de boekhandel. De nor male verkoopprijs is 15,-. PZC-abonnees betalen slechts 12,50. V De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. - WEBWINKEL Lekker thuis relaxen met deze 20 films met de beste Hollywoodsterren. Geniet van o.a. Anthony Hopkins, Robert de Niro en Morgan Freeman. Een mix van romantisch, humor en actie/thriller. Toptitels zoals The Good Sheperd, Austin Powers, The Secret Agent en Alex Emma. Nederlands ondertiteld. Van€39,05 Veet29,05 Sale 24,95* exclusief® 2,95 verzendkosten Categorie Wintersale Exclusieve dvd-box voor onze lezers van de bekende AVRO tv-serie 'Ontdek je plekje'. Bijzondere plekken in de regio, met oog voor detail en hart voor de historie. Totale speel- duur ruim 1380 minuten. Ontdek Nederland én België in 7 dvd's. Dit collectors item bevat maar liefst 60 CD's vol meesterwerken uit de baroktijd. Met composities van o.a. Bach, Vivaldi, Handel en Scarlatti. Speelduur bijna 65 uur. €69,95 €34,95 Sale 29,95* exclusief® 4,95 verzendkosten €79,95 €39,95 Sale 29,95* exclusief® 5,95 verzendkosten Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. Levertijd is 5 werkdagen. Uniek pakket spannend leesplezier voor de liefhebbers van Dan Brown en Kate Mosse. Meeslepende thrillers, gebaseerd op histori sche personen en gebeurtenissen. De Versailles Formule (Christine Kerdellant Eric Meyer) De hand van Sofonisba (Lorenzo De'Medici) De valse meesters (Javier Gonzalez) Van€-2ir Sale 18,95* exclusief 4,95 verzendkosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 104