CU mensenlinq.nl Familieberichten in fenDrimn 37 Cornelia van de Woestijne- Wouterse Pieternella Geertrui Verpoorte Oma Verlinde-Verpoorte kijk ook op woensdag 27 januari 2010 Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en. geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid en liefde, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve Moeder, Oma en Qvergroot- oma. Pieternella Barkozina Schout - Boone Sinds 22 november 1999 weduwe van Marinus Schout A Serooskerke, 2 december 1924 t Antwerpen, 21 januari 2010 Middelburg: Kees en Ans Schout-de Bree Christian en Corina Sander Daan Melanie en Ilir Roan Middelburg: Annie en Frans Meur-Schout Angelique en Eric Lars Ivar Marco en Claudia Romy St. Laurens: [an en Ursula Schout-Guske Sabrina en Remco Jolanda Koudekerke: Sarijke en fan Kees Francke-Schout Bastiaan en Marieke Tim De wens van Moeder was om begraven te worden in besloten familiekring, deze heeft dinsdag 26 januari plaats gevonden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Correspondentieadres: Boomgaard 34 4371 CL Koudekerke Licht van mijn Leven Met grote verslagenheid delen wij u mede dat in de leeftijd van 57 jaar, onverwacht is overleden mijn lieve man, vader, opa, broer, schoonzoon en oom Daniël Mozes Tahitoe Daan A Vlissingen 5 juli 1952 t Zoetermeer 24 januari 2010 Zoetermeer: Conny Tahitoe-Van der Houven Zoeterwoude: loost en Karina Paardekooper-Tahitoe Nona Amsterdam: OnaTahitu Zoetermeer: Pa Leo t en Ma Jet van der Houven Vlissingen: Samantha Breemer en Tinka Eekman Ambon: Henkieen Merel [oris-Tahitu Correspondentieadres: Dunantstraat 68,2713 VA Zoetermeer Daan is opgebaard in uitvaartcentrum H, fobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar er gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 27 januari van 19.00 uur tot 21.00 uur. De vertroostingsdienst vindt plaats op donderdag 28 januari om 20.00 uur. De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 29 januari om 13.00 uur. Beiden diensten worden gehouden in de Molukse Evange lische Kerk "Bethlehem", Rijnstraat 14 te Middelburg. Aansluitend vindt de crematieplechtigheid om 16.00 uur plaats in het Crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Lieve Opa, Ik ga slapen, ik ben moe. Sluit mijn beide oogjes toe. Here, houdt ook deze nacht. Over mij getrouw de wacht. "Opa, ik heb ook voor jou gebeden hoor! Kusjes je tjutju Nona Diep bedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, in de Hope des Eeuwigen Levens, mijn innig geliefde vrouw en onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder in de leeftijd van 97 jaar. Aagtekerke W. van de Woestijne Middelburg Leintje en Anton Bakker-van de Woestijne Jaap en Lenneke Corrina en Sjaak Wim en Constance André en Marleen Henri en Janneke Apeldoorn Andries en Ineke van de Woestijne-van Buren Julia en Harry Willem-Frank en Gerda Diederik en Paulien Matthijs en Mare en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Curadomi voor de liefdevolle verzorging 23 januari 2010 Prelaatweg 47 4363 NC Aagtekerke Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. vrijdag 29 januari om 13.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Aagtekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. In vrede leg ik mij neer en meteen slaap ik in, want U, Heer, laat mij wonen in een vertrouwd en veilig huis. Psalm 4: 9 Op Zijn tijd nam God tot Zich, Zijn moegestreden kind, onze innig geliefde en zorgzame moeder, oma en over-oma sinds 15 maart 1992 weduwe van Jojakim Jacobus Verlinde in de leeftijd van 83 jaar. Zaamslag Jan en Debora Zaamslag Ko en Matty Zaamslag Gerrit en Klaaske Oostburg Gerda en Jacques t Terneuzen Joop f en Thea Terneuzen Ad en Conny Rotterdam Dina en Henny Kleinkinderen en achterkleinkinderen 25 januari 2010 Reuzenhoek 12 4543 NB Zaamslag De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden op zaterdag 30 januari om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2. Alles waar je echt van houdt zal je warmte blijven geven Ook al is het niet gebleven het blijft een deel van jou, een stukje van je leven Lieve lieve oma, we houden van je. Zaamslag Terneuzen Mariëlla en Patrick Jonathan, Lukas, Rebekka Kim Stefan, Fabian, Milan Rijnsburg Jan Terneuzen Zaamslag Vogelwaarde Axel Zaamslag Oostburg Terneuzen Terneuzen Vlissingen Terneuzen Rotterdam Alexandra en Ithan Benjamin, Valerie, Victoria Dominique Daniël en Dieuwertje Jannelle en Erwin Jasmijn, Annabel Rebekka en Ube Eva Gérald en Sabrina Esther Hans en Hannah Ad en Elleke Anisa en Maikel Nadia en Wieger Alinda en Dennis Janne en Wijnand Niels Door God thuisgehaald onze dierbare zus, schoonzus en tante Pieternella Geertrui Verpoorte weduwe van Jojakim Jacobus Verlinde W 28 augustus 1926 125 januari 2010 Zaamslag: Schoondijke: Zuid-Beijerland: Schoondijke: Zaamslag: Goes: Zaamslag: Adriaan en Liesbeth Adrie ten Kof Corrie en Leunis f Catrien en Ko f Frans en Cathrien Jan en Nelly Ko en Tannie Neven en nichten IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 27-01-2009 27-01-2010 Lieve Ida Een jaar zonder jou. Ik voel me soms zo alleen. Al héb ik lieve mensen om me heen. Die weten wat ik bedoel, maar mij niet kunnen helpen bij de enorme leegte die ik voel. I k mis jfe meer en meer. xxx Aad ERZORG1NG Peter Butler Voor een perioonlijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39