Familieberichten 0 (1lensenlinq.nl Arjan van Sluijs Arjan van Sluijs Gini Simonse Elisabeth Cornelia du Fossé 361 woensdag 27 januari 2010 kijk ook op Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze vroegere buurjongen We wensen zijn vrouw en kinderen en de verdere familie veel sterkte toe. K.van Breda-Boogaard Jos van Breda fam.P. Poortvliet fam.A. Minderhoud fam.L. Sanderse Joseph van Vaardegem fam.P. Minderhoud Diep geschokt en bedroefd zijn wij over het zeer plotseling overlijden van zeer betrokken vader van onze leden Amar, Serena en Lydia. Wij wensen Simone, Amar, Serena en Lydia heel veel sterkte toe bij het dragen van dit onmogelijke verlies. Bestuur en leden BC Vlissingen Bestuur en leden VSV Marathon Met verbijstering hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Arjan van Sluijs echtgenoot van onze collega Simone Hindori. We wensen Simone, haar kinderen en familie veel kracht en sterkte bij het dragen van dit verlies. Team NT2, sector Educatie, ROC Westerschelde Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerlingen Amar en Serena de heer Arjan van Sluijs plotseling is overleden. Wij wensen Amar, Serena en de familie veel sterkte toe bij hel verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College H.). van Arenthals, rector Wij zijn bedroefd door het overlijden van de vader van onze leerlingen klasgenoot Serena de heer Arjan van Sluijs We leven intens met Serena mee en zullen haar steunen bij het verwerken van dit groté verlies. Namens de leerlingen van klas V2A, Kirsty, Duin, Isabel, Ralitza, Amy, Keith, laimy, Sabine, Ola. Zihra, Nanda. Reinout, Dimphy, (anneke, Eva. Nadine, Tom. Amanda. Ferdy, Koen, Valerie, Zoë, Robin, Sander Mechtilde Willems, mentor Scheldemond College We zijn erg bedroefd door het plotselinge overlijden van de vader van onze leerling en klasgenoot Amar, de heer Arjan van Sluijs We voelen mee met Amar en zullen hem zoveel mogelijk helpen dit grote verlies te dragen. Namens de leerlingen van klas V3A, Yasmine, Francine. Chantal, Charissa, Anniko, Cathalijne, Iris. Roald, Gijs, Esmée, Corline, [anneke, Hêlin, Yade, Lieke, Winold, Faranash, Laura, Ylva en Niels. Helmie Boogaard, mentor Scheldemond College Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeders en oma echtgenote van Ko Outermans in de leeftijd van 59 jaar. Goes: Ko Outermans Goes: Edwin en Renate Marnix Goes: Judith 26 januari 2010 Zuidvlietstraat 73 4461 GW Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 30 januari om 14.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na' de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Jezus Uw verzoenend sterven is het rustpunt van ons hart". Op Zijn tijd heeft de Here, maar voor ons toch nog vrij plotseling, tot Zich genomen, mijn innig geliefde vrouw, onze liefdevolle en zorgzame moeder en oma Bets van der Slikke op de leeftijd van ruim 78 jaar. Haar grote geloof is ons als voorbeeld. Kesteren, Boudewijn Izaak van der Slikke Ommeren, Wim van der Slikke Marian van der Slikke - Pijpers Willeke Boudewijn en Bo Else en Alex Harmen Lienden, Juliën van der Slikke Monique van der Slikke - Drost Lisanne, Juliën, Arnold, Kim Kesteren, Boudewijn van der Slikke Bianca van der Slikke - Spaan Rick Kaylie en Fathi Twan We zullen u hier missen, maar in ons hart blijft u voor altijd bij ons. 24 januari 2010 Nedereindsestraat 14" 4041 XG Kesteren Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 29 januari van 19.30 tot 20.30 uur en op zaterdag 30 januari van 10.45 tot 11.15 uur in kerkelijk centrum De Voorhof, Neder eindsestraat 30c te Kesteren. De dankdienst zal D.V. worden gehouden op zaterdag 30 januari om 11.30 uur in De Voorhof, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 12.30 uur op de Oude Gemeentelijke begraafplaats aan de Nedereindsestraat te Kesteren. Indien u de dienst en de begrafenis wilt bijwonen, wordt u hiermede uitgenodigd. Verdrietig, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Tona (Toos) Struijk-Roos Goedereede, 26-10-1916 Oost-Souburg, 25-01-2010 weduwe van Hugo Struijk Oost-Souburg: Catrien Castel-Struijk en Piet Castel Ossendrecht: Martin en Monique Castel Mike en Mitch Oost-Souburg: René en Linda Castel Bo en Kim Correspondentie naar: Hontestraat 23,4388 RX Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal zaterdag 30 januari plaatsvinden om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar Dr. L. van Houdt en de medewerkers van Ambachtsveld. groepswoning 29 voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. je moeder. Zij gaf aan jouw het leven door. Zij leefde jouw haar leven voor. Al ben je groot je blijft haar kind. Het is een band die altijd bind. Heden heeft het de Heere behaagd van onze zijde weg te nemen, na een moeitevol leven, onze innig geliefde, zeer zorgzame moeder en oma Dingena Poley-de Bat sinds 11 april 2004 weduwe van Arie Poley in de leeftijd van 80 jaar. Kruiningen: lanenVeronique Arjan, lanique jolanda Onze dank gaat naar thuiszorg Allévo voor de goede zorgen aan haar verleend. Goes, 25 januari 2010 Correspondentieadres: Fam. LP- Poley Sandeeweg 6 4416 N| Kruiningen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 29 januari om 10.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hans- weertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis om 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemde zaal. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik ga slapen. Ik ben moe. Sluit mijn beide ogen toe. Heer, houd ook dag en nacht, over oma trouw de wacht. Lieve oma, we zullen je missen. Arjan en lanique Na een moeilijke laatste levensfase is in de leeftijd van 80 jaar overleden onze schoonzus en tante Dingena Poley-de Bat weduwe van Arie Poley Kruiningen: Jan Poley in herinnering Oostburg: Mart Verhage-Poley Ko Verhage in herinnering Kruiningen: Jannie de Kok-Poley Rinus de Kok Kruiningen: Huib Poley Ella Poley-Priem Gertjan en Marjolijn Maud en Niek Sandra en Harro Kristel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38