IJ) IDensenlinq.nl Familieberichten Dvsrls il^fi |35 Gerard Klein Willy van de Beid Eric de Nood Eric de Nood kijk ook op woensdag 27 januari 2010 Psalm 103 Loflied op Gods genade Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de HEERE uit dit leven heeft weggenomen onze innig geliefde, zeer zorgzame moeder en oma Cornelia de Koeijer - Sinke sinds 19 september 1993 weduwe van Jozias de Koeijer geboren, 11 augustus 1921 overleden, 25 januari 2010 Sterke de HEERE ons in dit verlies. Sommelsdijk: M. de Koeijer ).W.P. de Koeijer-Casetta Joost en Marloes Stefanie en Mark-Jan Marije en Willem Arnemuiden: J.I.C. Schroevers-de Koeijer T.M. Schroevers Léon en Jolanda, Rien, Deblne, fob Carolien en Arjan, Rosanne, Arend-fan, Julia Raymond en Jacquelien, Gerlinda, Coreline, Marcel Esther en Wouter Yerseke: F.D. de Koeijer in liefdevolle herinnering) Arnemuiden: C. de Koeijer L.C.P. de Koeijer-Poppelaars David en Angie Johan en Aranca Nadine en Bart Yerseke: J.C. de Koeijer A. de Koeijer-van der Mei Ruben, Timo, Marianne, Mitjam. Hanna Putten: R.W. de Koeijer G. de Koeijer-Hoekman Frans, Samuel, Lydia, Annelinde, Jonathan, Reinier Zorgcentrum "Vredelust" (kamer 113) Damstraat 68 4401 AJ Yerseke Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. donderdag 28 januari van 19.30 tot 20,30 uur in het kerkgebouw van Hervormde Gemeente "Rehoboth", Marijkelaan 39 te Yerseke. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 29 januari om 13.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Indien u deze dienst en begrafenis bij wilt wonen, verzoeken wij u tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er in "Rehoboth" nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat üit naar het personeel van Vredelust voor de goede en liefdevolle verzorging. Met droefheid geven wij kennis' van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Corry de Koeijer-Sinke Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Familie Sinke Yerseke, 25 januari 2010 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Groesser-Baas H. Groesser C.A. Groesser-de Nooijer E.T.W. Verkouteren A. Groesser Neven en nichten 26 januari 2010 Tot onze droefheid is van ons heengegaan onze zwager en oom Echtgenoot van Thea Mallie t 25 januari 2010 uit aller naam: Familie Mallie Ook wij zijn bedroefd door het overlijden van Woorden schieten tekort. Wij wensen onze dominee Arend en familie alle sterkte toe met dit grote verlies. Kinderen en leiding van de zondagsschool, catechese en club van de Protestantse Gemeente "De Levensbron" te Rilland-Bath. Gerard, Lau, Remco, Mascha, Michael, Jesse, Kimberly, Ylitsia, Bas, Yarick, Pascal, Patrique, Nymke, Ymke, Thomas, Joris, Michelle, Nick, Miranda, Wessel, Kees, Lotte, Cathinca, Cees, Lydia, Irmgard, Tamara, Addy, Jeannette, Klaas, Sabine, Joke en Marjolein "Wij omarmen je met duizend armen Na alle fijne jaren die we met hem mochten heieven, hehhen wij met veel verdriet afscheid genomen van mijn lie ve man, vader, schoonvader en opa Eric Micliaël de Nood Eindhoven 28 mei 1949 Middelburg 24 januari 2010 Middelburg: D ieni Korenhof Zoutelande: Noor en Jan Willem Ai ine Lara Middelburg: Susanne Elen: Ramses en Marijke Lena Viggo Rkeden: Rutger en Bregje Bas Tim Loelz Correspondentieadres: Herenstraat 24, 4331 J1 Middelburg Op vrijdag 29 januari om 13.00 uur nemen wij afscheid van Eric op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij samen met jullie berinneringen opbalen met een bapje en een drankje. Onze dierbare vriend heeft afscheid van ons genomen. Gelukkig resten ons mooie herinneringen die wij graag samen met Dieni willen blijven delen. Fred en Alie Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Wij willen Dinie, Noor, Jan-Willem en overige familieleden veel sterkte toewensen met het verwerken van dit verlies. Jan en Julia René en Linda Marc en Michelle Manon en Reginald en kinderen Bedroefd zijn wij door bet overlijden van onze beste buurman Eric de Nood Wij leven mee met Dieni en familie en wensen ben veel sterkte. Willem en Addy Heberlein, Kees en José van Es, Ad Timmerman en Jip Ficberoux. Middelburg, 24 januari 2010 Het gemeentebestuur van Middelburg 1 leeft met droefheid kennisgenomen van liet overlijden van Je lieer E.M. Je NooJ in de leeftijd van 60 jaar. De keer De Nood .is vanaf 5 februari 1973 tot aan •zijn vervroegde pensionering per 1 september 2005 werkzaam geweest bij de toenmalige dienst Gemeentewerken, later de dienst Stadsontwikkeling. Na de eerste tien jaar op de afdeling Weg- en Waterbouw te hebben gewerkt lieeft liij tot aan zijn vervroegde pensionering de functie van beleidsmedewerker grondzaken vervuld. Bewonderenswaardig was de wijze waarop bij jarenlang ondanks zijn ziekte met een positieve instelling en betrokken- beid zijn werk beeft verricht. Sociaal bewogen en een grote collegialiteit waren daarbij voor hem kenmerkend. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris. Maandagochtend bereikte ons ket droevige bericht dat onze oud-collega Eric de Nood op zondag 24 januari 2010 is overleden. Wij wensen Dieni en verdere familie beel veel sterkte met dit Gemeente Middelburg, de oud-collega's van de afdeling Ruimtelijk Beleid Bedroefd, maar dankbaar dat een verdei' lijden hem bespaard is gebleven, is zacht en kalm van ons heengegaan, mijn lieve man en mijn zorgzame vader, groot- en overgrootvader. Marinus Johannis de Looff Rinus echtgenoot van C. de Meulmeester A Colijnsplaal, 30 maart 1929 Middelburg, 25 januari 2010 Middelburg: C. de Looff-de Meulmeester C. Ngoesmin-de Loofl' R. Ngoesmin Ricky Elisa lessica Souisa Ernie Ouwens Damian Kaine Correspondentieadres: J. G. Schorerstraat 26, 4336 GT Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 30 januari om 13.00 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er nog gelegenheid tot afscheid nemen in de aula. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. De herinnering blijft lessica, Ricky, Elisa Na een lange lijdensweg hebben we afscheid moeten nemen van onze broer en zwager Rinus Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. )o en Marie de Looff Zo geschrokken, zo onwerkelijk is het plotseling overlijden van de oudste zoon van onze broer en oom Wim Ridderhof Wij wensen |an en de familie veel sterkte met dit grote verlies. Mevrouw J. Ridderhof-Minnaard Mevrouw A.C. de Munck-Ridderhof Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37