Médoc Cru Bourgeois H 1 PZC PZC San Valentino arrangement op de Veluwe 28 Superstunt met klassieker uit de Bordeaux ^WEBWINKEL Eenvoudig thuisbezorgd! www.pzc.nl/wijnwinkel X 3 dagen met een exclusief Italiaans diner voor slechts 111,- p.p. www.pzc.nl/webwinkel VALENTIJN CADEAU TIP! woensdag 27 januari 2010 Cru bourgeois iysSÈÉSjÉfc C H A T E A U SAINT-HILAIRE Médoc De Médoc is zonder twijfel de belangrijkste wijnstreek in de Bordeaux. Deze wijnstreek levert de beste en meest kostbare wijnen ter wereld. De druivensoorten die in de Médoc worden gebruikt zijn voor namelijk de Cabernet Sauvignon en Merlot. Hierdoor ontstaan wijnen met een pittig, kruidig maar ook fluwelig karakter. Deze wijnen kunnen zeer lang worden bewaard wat vervolgens wordt beloond met een grote mildheid en een fijn bouquet. Wij hebben een schitterende Médoc Cru Bougeois voor u gevonden. Een schitterende kans om uw wijncollectie aan te vullen met een klassieke topwijn. Chateau Saint Hilaire - Médoc Cru Bourgeois 2006 Zachte, volle, en ronde rode wijn. In de geur intense indrukken van zwarte bessen, vlierbessen en vanille. De smaak is zacht met veel fruit en een verfijnde kruidigheid. Lange en goed gebalanceerde afdronk. Begint langzaam op dronk te komen en op te leggen tot 2018. Mis en Bouteille au Chateau. Adviesprijs 11,90 Lezersprijs €6,95 Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. In uitzonderlijke gevallen kan gevraagd worden om een aanbetaling. BON BON MÉDOC CRU BOURGEOIS Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Chateau Saint Hilaire 2006 a 6,95* per fles. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. voorletters voornaam OmOv geboortedatum Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig,) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Nederlanders opgelet! Wie denkt dat Italiaanse romantiek alleen in Italië zelf te vinden is heeft het mis. Want ook jij kunt nu je geliefde verrassen met een exclusief Valentijns- arrangement met Italiaanse romantiek! Speciaal voor de lezers van deze krant heitben wij dit arrange ment samengesteld met Hotel De Bilderberg in Oosterbeek. Dit luxe 4-sterren hotel in Oosterbeek ligt in een sprookjesachtige omgeving tussen eeuwenoude eikenen en weet wat gastvrij heid is. Hartelijke medewerkers, een mooie hotelkamer met uitstekende bedden, 's ochtends een uitgebreid ontbijtbuffet, gezelligheid in de bar, relaxfaciliteiten als een binnenzwembad en sauna en last but not least: een geweldige keuken! Hoogte punt van het verblijf is het diner dat je te wachten staat in het authentieke Trattoria Artusi. De volgende dag slaap je natuur lijk eerst lekker uit, daarna een stevig ontbijt en dan? Zet je de romantiek voort met een boswandeling? Of stap je op de fiets dm de schoonheid van de Veluwe verder te ontdekken? Ook samen een dagje naar Burgers Zoo is een hele belevenis of wat dacht je van gezellig shoppen in Arnhem voor een nieuwe Outfit! Eén ding is zeker; dit zijn drie dagen om eens lekker samen van te genieten! Het hotel: Het luxe Hotel De Bilderberg i.s gelegen in het mooie Ooster beek, op een steenworp afstand van de gezellige winkelstad Arnhem. Het hotel ligt midden in de bossen. Uw rijk uitgeruste hotelkamer beschikt over een badkamer met douche en/of bad. In het hotel vindt u twee restaurants, waaronder Restaurant Trattoria Artusi, en een bar om de avond gezellig af te sluiten. Verder is er nog een binnenzwembad, sauna, fitnessruimte en tennisbaan aanwezig. categorie reizen hotelovernachtingen Inhoud: 2 x overnachting in een reguliere tweepersoonskamer 2 x het vorstelijke 'Bilderberg Ontbijtbuffet' 1 x romantisch "San Valentino" driegangendiner in Trattoria Artusi op de le avond met als aperitief een sprankelend glas Prosecco Vrij gebruik van het zwembad, de sauna en de fitnessruimte Gratis deelname aan de boswandeling op zondagochtend onder begeleiding van de boswachter (onder voorbehoud van doorgang) Adviesprijs 131,75 Lezersprijs 111,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Eenpersoonstoeslag 50,- p.n. Toeristenbelasting 2,50 p.p.p.n. Toeslagen luxe kamers en suites vanaf 25,- p.n. Geen reserveringskosten. Dit arrangement is geldig t/m 31 augustus 2010. Tijdens schoolvakanties en juli en augustus alle dagen en overige periodes alleen aankomst op vrijdag en zaterdag. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of u kunt tevens telefonisch boeken bij Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op tel. 0571-27 7744.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30