zeeland 123 100 Rozenhofje als een 'maatschappelijke ladder' Rabobank voortaan beter te bereiken ZOA Open dagen bij nieuw assurantiekantoor Gordon op benefiet Haïti in Zeelandhallen Cliëntenraden van de ziekenhuizen fuseren Amsterdammer met kilo's hennep gesnapt woensdag 27 januari 2010 W cliënten van Emergis staan ingeschreven bij 't Trefpunt. Zij gaan zelfde tuin aanleggen en alles wat erin komt, maken zij ook zelf Zo leren zij wennen aan werken met collega's en een werkritme, als opstapje naar écht werk. heette het parkje vroeger. Een stukje Vlissingen van weleer, toen er nog wél mensen uit de buurt zaten om een praatje met elkaar te maken. Die sfeer hoopt teamleider Jeannette van der Zwaag terug te halen. jeannette van der Zwaag (rechts) en Regina Kappetijn wandelen in de theetuin-in-wording. Die krijgt aan de ene kant een Zeeuws en aan de andere kant een mediterraan sfeertje. foto Ruben Oreel door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Rabobank Walche ren/Noord-Beveland is voortaan beter bereikbaar via telefoon en in ternet. De bank breidt haar klant contactcentrum uit met een bedrij- venloket. Voorlopig is dat met vijf medewer kers. Die komen bij de afdeling be drijven vandaan. Niet iedereen zal echter beschikken over de benodig de communicatieve vaardigheden, voorspelt directievoorzitter Jaap Wielaart. „Dat betekent dat wij voor hen een andere werkplek zoe ken, bij voorkeur binnen de Rabo- groep en bij voorkeur binnen Zee land. Nee, niet iedereen is even blij met dit besluit. Maar anderen zien het juist als een kans." Het is immers een groeiende afde ling, zegt Wielaart. „We zijn het aan het opbouwen. Hoe groot het wordt, zal nog blijken. Nu werken er twintig tot vijfentwintig eigen, Zeeuwse mensen. Om te beginnen is het centrum ook vaker bereik baar: van 's morgens acht tot 's avonds acht." Het contactcêntrum zit in Vlissin gen, en daar blijft het ook. De voorgenomen verhuizing van het adviesgedeelte naar Middelburg staat hier los van en zit voorlopig toch nog in de vrieskist. SmmÈKSM Het straatarme HAITI is getroffen door een hevige AARDBEVING. Duizenden SLACHTOFFERS zijn te betreuren. OVERLEVENDEN hebben water, medische zorg, eten en NOODOPVANG hard nodig. HELP ONS HELPEN. Steun onze noodhulpoctie en stort uw gift o.v.v. 'aardbeving Haiti'. Afstemming heeft plaats gevonden met Tear, Dorcas en Red een Kind. W01 N-i Woord -Daad www.woordendaod.nl giro 733, Gorinchem VLUCHTELINGENZORG ^1 www.zoa.nl giro 550, Apeldoorn tot in de kleinste details ontworpen en afgewerkt door onze eigen vakmensen Grenadierweg 17b - Middelburg www.baderie.nl ARNEMUIDEN Traas Verzekeringen Hypothe ken opent op februari een nieuw assurantiekantoor in Arnemuiden. Het kantoor vestigt zich in het pand aan de Langstraat 41. Eigenaar Cor Traas heeft ruime ervaring in de branche en is erkend hypotheek adviseur. Ter gelegenheid van de opening is er van 1 tot en met 5 fe bruari tijdens kantooruren open huis. Het kantoor is van maandag tot en met vrijdag geopend van 08.30 tot 17.00 uur. GOES Zanger Gordon is vrijdag de grote naam die het benefietconcert voor Haïti in de Zeelandhallen komt op luisteren. Dat is gisteren bekend ge maakt door de organisatie. Gordon vervangt Jeroen van der Boom, die al elders geboekt bleek te zijn. Op het grote evenement treden verder nog tal van andere (Zeeuwse) ar tiesten op. Morgen wordt de com plete line-up bekendgemaakt. Kaar ten voor het benefietconcert kos ten 25 euro. GOES De cliëntenraden van de ziekenhui zen in Vlissingen en Goes zijn gefu seerd. De raden, die de belangen van patiënten behartigen, volgen daarmee de ziekenhuizen zelf die per 1 januari samen zijn gegaan on der de naam Admiraal de Ruyter Ziekenhuis. De nieuwe cliëntenraad bestaat uit negen personen. John Jansen is de voorzitter. Hij had die functie ook al bij de raad van de Oosterschelde- ziekenhuizen. IJZENDIJKE Een Amsterdammer (39) is maan dagavond op de provinciale weg bij IJzendijke gesnapt met bijna 4,5 kilo hennep in de achterbak van zijn auto. Hij liep tegen de lamp bij een snelheidscontrole. De politie hield hem aan, omdat hij dertig kilometer te hard reed. Het rook naar hennep in zijn auto. Hij ontkende iets bij zich te heb ben, tot agenten de kofferbak open deden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 25