(1lensenliflQ.nl Familieberichte! De Uitvaart Informatie Hulplijn Diinkb^iutèinP. Oi/ariiJa Eiaiidjien 8 Gerard Klein Eric de Nood Karelse Verzekeringen Hypotheken Maria Rottier-Witte Oma Rottier Aarnout de Bruijne de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 dinsdag 26 januari 2010 2010 kijk ook op Na een bewogen leven en een langdurig lijden is na een enorme strijd van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa in de leeftijd van 73 jaar. Goes: Thea Klein - Mallie Doenja 'Hf Goes: Carin Dimitry, Yannick, Thirza en Myrthe 's-Heer Ilse en Kees Hendrikskinderen: Yordi, Remi, Gayllon en Alieke Onze dank gaat uit naar dr. Schruer, dr. Jaspars, dr. de Kan, dr. Gevaert, Bram van der Leden, 'Allévo en fysiotherapiepraktijk "De Clavers voor de goede zorg en begeleiding. 25 januari 2010 Wilgenstraat 13 -28, 4462 CJ Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 29 januari van 11.00 tot 11.10 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt om 11.15 uür de afscheidsbijeenkomst plaats. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien wij u vergeten hebben een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Wij willen Dinie, Noor, Jan-Wiliem en overige familieleden veel sterkte toewensen met het verwerken van dit verlies. Jan en Julia René en Linda Marc en Michelle Manon en Reginald en kinderen Bedroefd zijn wi] door het overlijden van onze heste huurman Eric de Nood Wij leven mee met Dieni en familie en wensen hen veel sterkte. Willem en Addy Heherlein, Kees en José van Es, Ad Timmerman en Jip Ficheroux. Middelh urg, 24 januari 2010 Maanda gochtend bereikte ons het droevige bericht dat onze oud-collega Eric de Nood op zondag 24 januari 2010 is overleden. Wij wensen Dieni en verdere familie heel veel sterkte met dit Gemeente Middelburg, I de oud-collega's van de afdel ing Ruimtelijk Beleid I.v.m. familieomstandigheden zijn wij gesloten van 25 januari 2010 t/m 29 januari 2010 Ilse en Kees Karelse - Klein Yordi, Djoery, Djermy, Remi, Gayllon en Alieke Keer, mijne ziel, tot uwe ruste weder: Gij zijt verlost; God heeft u welgedaan! Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder sinds 2 oktober 2008 weduwe van Johannes Kornelis Rottier in de leeftijd van 87 jaar. Allen die haar gekend hebben zullen beseffen wat wij in haar verliezen. Niezijl Annie en Gido Davidse-Rottier Meliskerke Adri en Ina Rottier-Meijers Vlissingen Jan en Ina Rottier- den Haan Gapinge Hans en Barbara Rottier-Blok Apeldoorn Janneke en Rien den Haan-Rottier Aagtekerke Kees en Barry Rottier-Treur Zoetermeer Els en Leen van Dam-Rottier Vlissingen Jos en Corrie Rottier-van der Louw Vlissingen -Suzan en Pim Meulmeester-Rottier Klein- en achterkleinkinderen 23 januari 2010 Korenstraat 19 4381 AK Vlissingen Correspondentieadres J.A. Rottier Korenstraat 18 4381 AK Vlissingen Op woensdag 27 januari is er gelegenheid tot condoleren aan huis van 19.00 tot 20.30 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. donderdag 28 januari om 13.30 uur in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Korenweg te Nieuwdorp om 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk. Geen bloemen. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen,wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Vlet veel verdriet delen wij u mee dat onze ons door de dood is ontvallen. We houden haar in gedachten als onze lieve zorgzame oma Salome en Henk Sarinke Maria Gerben Joop en Tineke Sara en Izak Annieke Marianne en Kees Iwan Cariene Thyko Johanna en Joost Gideon Pim en Najma Es* Marit Tom en Elke Petra en Geert Jakolien Johan en Monique Koen en Lizeth Niels Maud Jasper Eric Marijn Joëlla Menno Gideon en Rianne Marcel Bernt Chen Madies en Roy Marieke en Chrisjan Leon Yorit Ruth Mariëlle en Dirk Rien en Coralien Aron Bernard Aron Harmen Jadine en Rinus Arjanne en Jan Harmke en Cor Glenn Ardjan Jelmer Lémonie Lizanna Tristan Cor en Froukje Annelies en Niels Jorieke en Rens Arco Corald Jeroen en Hanna Christian Maurits Ard-Jan Maf on Nelianne Wietse Martijn Niek Jelle Carolien en Rinus Jan-Willem Lars Alinda en Francois Peter Bart en Marieke Arnold Mark Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Deloio Manu Tua lete Manu Tua lete Gendongkaka Gendongé Daniël Mozes Tahitoe Broer, tot ziens in een andere tijdin een ander leven! Middelburg, Gerard en Winnie Tahitu Shoona en Kim Dena en Michiel Sarina Ruena Nerima Maia Sarea Middelburg, Peter en Lisette Tahitu Gianni Shemara Marciano en Harmke Amsterdam, Henk en Angélica Tahitu Enahu Ruana Hoe kostelijk is uw goedertierenheid, o God; daarom schuilen de mensenkinderen in de schaduw Uwer vleugelen. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Pieternella Johanna de Bad-Wessels weduwe van Adriaan de Bad in de leeftijd van 86 jaar. Elly Addy en Wim Robin Sjors Oost-Souburg, 23 januari 2010 Correspondentieadres: E.A. de Bad Diezestraat 26 4388 SJ Oost-Souburg Onze moeder wordt in familiekring begraven. De vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Aarnout waren hartverwarmend en hebben ons veel steun gegeven. Hiervoor onze oprechte dank. Vlissingen, januari 2010 Betty de Bruijne Marieke Cijsouw- de Bruijne Mare Cijsouw Sterre en Livia Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie uitvaartverzorging Voor een persoonlijke begeleiding. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 86