Familieberichte! dlensenljnq.nl Wim Ridderhof Adriaan Jan van Sluijs Arjan van Sluijs Arjan van Sluijs Arjan van Sluijs dinsdag 26 januari 2010 kijk ook op Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze oud-medewerker mevrouw Corry de Ruijter Corry is jarenlang werkzaam geweest als leidinggevende en opleidingsfunctionaris van Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Medewerkers en Raad van Bestuur Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Altijd vol liefde en interesse in haar dierbaren en nog zo vol met plannen. Ze heeft ze niet af kunnen maken. Zacht en rustig is overleden mijn maatje, dochter, zus en tante Marja de Raat-van der Hulle in de leeftijd van 58 jaar. Burgh-Haamstede Kees Belle it! Burgh-Haamstede loost van der Hulle t Tonnie van der Hulle-Kramer Beverwijk Anton van der Hulle Jacqueline van der Hulle-van der Putten Tomen Lotte, Rieken Nicole, Rob, Max Zierikzee Peter van der Hulle Anique Volkeri Jip, Pim Overijse (B) Rob de Raat Isabelle de Raat-Charnaux Marin, Steven 24 januari 2010 Kloosterweg 47 4328 GH Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal vrijdag 29 januari om 14.30 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Lieve Mar Nooit meer samen.. Liefs Coby We hebben haar al een jaar heel erg moeten missen, maar nu hebben we echt afscheid moeten nemen van onze kegelvriendin Marja de Raat-van der Hulle We wensen Kees en de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Kegelclub De Splinters" Addy Rita Andre Tanneke Coby Ted Cora Theo Corrie Wil Mariene Wim Rinie Zierikzee, 24 januari 2010 "Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen en alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij kennisgenomen van het plostelinge overlijden van onze lieve Marja de Raat-van der Hulle -Mar Wij wensen Kees en de familie veel sterkte toe. Burgh-Haamstede, Malgosia en Zbyszek Polen, Poldek en Regnia Grzegorz en Malgosia Kuba Franek Oma Marta Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve vriendin en nicht Marja de Raat We zullen je missen. We wensen Kees en familie veel sterkte toe met dit verlies. Jan en Riet Schot en kinderen Lieve Marja De zaterdagmiddagclub zal je heel erg missen. Je was een stuwende kracht binnen onze groep, altijd positief ten aanzien van groepsactiviteiten. Ie had een geheel eigen inbreng, wijs en eigenwijs, warm en zorgzaam, direct en betrokken. We wensen Kees, de moeder van Marja en de overige familieleden veel sterkte toe in de komende tijd. Laura en Leo Bom Cécile en Kees Boogerd Bertha en Jan Boot folien en Jan Everwijn Marjan de Jonge en Hans Schoneveld Marga en Kees Rademaker Malgosia Rucinska en Zbyszek Skubiszynski Gitte Staal en Leo de Feiter Ans en Hans Stenger En kinderen Burgh-Haamstede, 26-01-2010 Onvoorstelbaar plotseling is overleden de zoon van de partner van onze zus Truus Wij wensen Truus en Jan, Inge en Marco en verdere familie heel veel sterkte toe. Finie en Ad, Christianne en Cees en Iris Ineke en Jan, Sharon en Arno Marjorie en Cees, Jasmijn en Fabian Je was de beste papa ooit Verbijsterd en intens verdrietig zijn wij door het geheel onverwachte overlijden van mijn energieke en allerliefste man en van onze lieve en altijd zorgzame papa Arjan van Sluijs in de leeftijd van 43 jaar Simone Hindori Amar Serena Lydia 24 januari 2010 Heideveld 21 4386 GN Vlissingen Arjan is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 29 januari om 10:45 uur in "De Open Hof" aan de Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Daar kunt u van Arjan afscheid nemen van 10:00 tot 10:30 uur voorafgaand aan de bijeenkomst. De begrafenis zal plaatsvinden om 12:30 uur op de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Open Hof". Waarom jij? We zullen het nooit weten, we zullen je missen, maar nooit vergeten. Nog niet beseffend wat ons is overkomen hebben wij, in de bloei van zijn leven, afscheid moeten nemen van onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Arjan Echtgenoot van Simone Hindori in de leeftijd van 43 jaar We wensen Simone, Amar, Serena en Lydia heel veel sterkte. Westkapelle: Jan en Jo van Sluijs- Minderhoud 's-Heer Hendrikskinderen: Arnold en Evelien Rick 's-Heer Hendrikskinderen: Robert en Annelies Lieke Beatrixstraat 22, 4361 EG Westkapelle Wij zijn erg verdrietig onze schoonzoon, zwager en oom, de man van onze dochter, zus en tante Simone en de vader van Amar, Serena en Lydia is plotseling op 43-jarige leeftijd overleden. Rudy en Toos Hindori-Hamelink Djaj en Patricia, Kenyah Ram en Shyama, Sandesh Djeewan en Marianne, Pricilla, Giovanni Puccinilaan 14, 4384 MK Vlissingen Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze neef Arjan van Sluijs Marie van Sluijs-de Visser Leen Minderhoud Adri en Jannie Dominicus-van Sluijs Neven en nichten Zo plotseling is, in de kracht van zijn leven, overleden onze lieve neef en grote vriend in de leeftijd van 43 jaar Wat zullen we hem, zijn humor, vriendschap en energie missen. Simone, Amar, Serena en Lydia wij zijn er voor jullie. Willem en Mattie Minderhoud Ben en Joel Jos en Nancy Cas Nik Grijpskerke, 24 januari 2010 Met groot verdriet en ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Wij wensen Simone, Amar, Serena en Lydia en overige familie en vrienden van Arjan alle sterkte voor de komende tijd. Vlissingen, Nora, Jasja, Sanne en Anouk van Arkel Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van_ het overlijden van Arjan van Sluijs Wij wensen zijn familie en dierbaren veel sterkte toe Jeroen Riemens Abco, Daniella en Jur Wattel Op zondag 24 januari, is de vader van onze leerling Lydia van Sluijs geheel onverwacht overleden. Het grote verdriet van Lydia en haar familie, is met geen pen te beschrijven. Wij leven heel erg mee met Lydia, Serena, Amar, en hun moeder. Wij wensen hen veel kracht in deze moeilijke tijd kinderen, ouders en team van Archipelschool Theo Thijssen - Paauwenburg Met verdriet staan we stil bij het overlijden van Peter van den Berge We wensen zijn dochters Tanja en Miranda en naaste familie veel sterkte toe. Ment en Luci Joep en Janneke Nora en Niels Janneke en Remon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84