SM Familieberichten ULiJteurn OÏerle defj O H1ensentinq.nl Joris Meuimeester en Jannetje van Beizen Marinus Boomsluiter lieve tante Willy Rien Meijer 281 dinsdag 26 januari 2010 ft V sm 1945 26 januari 2010 Vandaag hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders te gedenken dat zij 65 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen Gods onmisbare zegen toe. Lieven en Mina Lenie en Piet Pieten Ina Annie en Jan Klein- en achterkleinkinderen V Dit is je laatste reis. In alle stilte ben je weggevaren, De golven waren hoog. Er was een zware storm. Nu ben je voor altijd voor Je hoeft niet meer te zorgen, Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa echtgenoot van Willemina Maatje Smits weduwnaar van Jannetje Vermaas Geboren, 8 september 1927 Overleden, 24 januari 2010 Stavenisse: W.M. Boomsluiter-Smits Gouda: Mieke Smit-Boomsluiter Hans Smit Esther en David Iris Grijpskerke: Hans Boomsluiter Ine Boomsluiter-Koole Kinderen en kleinkinderen Familie Smits "Wij danken het personeel en vr de Schutse' voor de 'ers van zorgcentrum verzorging. Molendijk 56 4696 BM Stavenisse Mijn man, onze vader en opa is thuis, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen woensdag 27 januari van 14.30 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur. De atscheidsdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 28 januari om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Van der Lek de Clercqplein 2 te Stavenisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Voor aanvang van de dienst is er tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in 'de Schuilplaats', Poststraat 1 te Stavenisse. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Kees, Je was een echte vriend, elke zondagavond een duivenpraatje waar ik veel van heb geleerd. Wij zullen je missen en wensen de familie veel sterkte toe. Flip en Marja Steketee Yerseke, 22 januari 2010 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Kees Clement Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Postduivenvereniging De Luchtbode Krabbendijke Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze lieve buurvrouw Tannetje Marteijn We wensen alle familie heel veel sterkte toe in dit verlies. Robbie en Prina Schroevers Max en Marie Pleijte Jan en Christa Wisse Bas en Lenneke Westmaas Arnemuiden, 22 januari 2010 'Onvolkomen is ons kennen en onvolkomen onsprofeteren. Doch, als het volmaakte komt, zalhetonvolkomene afgedaan hebben... Nu zien wij nog door een spiegel, in raadselen, doch straks van aangezich t tot aangezich t. Nu ken ik onvolkomen, maar dan zal ik ten volle kennen, zoals ik zelf gekend ben... (1 Corintiërs 13:9-12) Na een zware laatste levensperiode is vandaag in vrede heengegaan mijn lieve Willy van de Beid-Kramer geboren in Wissenkerke 12 februari 1949 overleden in Krabbendijke 24 januari 2010 integer- eenvoudig- gelovig Arend van de Beid Krabbendijke, 24 januari 2010 Correspondentieadres: A.van de Beid Drie Minuten 16 4413 GS Krabbendijke Wil is thuis opgebaard. Er is daar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 27 januari van 15.30 -17.30 uur en op donderdag 28 januari van 19.00- 21.00 uur. Indien mogelijk is er voorafgaand aan de dienst gelegenheid om afscheid te nemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 29 januari om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Kerkpad 1, 4413 CH Krabbendijke, (achter supermarkt C 1000). Deze kerk ligt ongeveer 7 minuten lopen van het station van Krabbendijke. (De dienst is ook te volgen via www.kerkomroep.nl) Na deze dienst van gedachtenis en dankzegging vertrouwen wij Wil in besloten kring toe aan de aarde. Er is daarna gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis De Meiboom, Kerkpolder 30. Dit is bedoeld voor hen die van ver zijn gekomen en voor hen die eerder niet in de gelegenheid waren om te condoleren. Voor bloemen wordt gezorgd. We zijn oprecht dankbaar voor alle zorg, aandacht, liefde, ondersteuning en voorbede die we in de afgelopen maanden van zeer velen hebben ondervonden. Moch t u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als he t Ie ven lijden wordt kom t de dood als een verlossing. We zijn heel verdrietig dat zo kort na het overlijden van Rina, we nu ook afscheid hebben moeten nemen van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Willy van de Beid-Kramer Wat zullen we je missen. Middelburg: P.A. Kramer t H.M. Kramer-Schrier Middelburg: Rina Kramer t Middelburg: Koos Kramer Middelburg: Gert en Bep Kramer-van Tatenhoven Oostkapelle: Els Kramer-Paul Poortvliet Neven en nichten bedankt voor alles wat je voor ons gezin hebt gedaan Marianne en Huib, Yordi en Nandi, Rens John en Ingeborg, Kim, Calle Jacqueline en Rudy, Mick, Merel kijk ook op Tot ons verdriet is overleden onze lieve buurvrouw Willyv.d. Beid We zullen haar warme belangstelling missen. We wensen Arend vee! sterkte en Gods krach t toe. Pieter en Maja Jansen Arco en Sylvia de Koeijer Konstant en Henny Hoogeveen Henk en Ineke Kaan Peter en Erika Hollebrandse Sjaak en Marleen van Burg Karei en Matty van Boven Rinus en Anneke Staal Jaap en Saar Vermare Liza en Suus van Velzen Paul en José Matthijsse Nico en Karien Tramper Daan de Jonge en Dorine Declerq Rijk en Katinka Sturris Jan Willem en Natasja Scheele Max en Lia Mol Karei en Nelleke Houtekamer Rinus en Marinanne Hoogerland Ko en Elly Bosman Peter en Dianne Sinke Hans en Marian Wieland Toon en Jannie Molendijk Hans en Ria Elsacker en kinderen Krabbendijke, 24 januari 2010 "Maar ik ben als een groene olijfboom in het huis van God, voor eeuwig en altijd" (Ps 52:10) Ontroerd en verdrietig zijn we door het overlijden van Willy van de Beid-Kramer Door haar warme belangstelling voor ieder mens, nam ze een bijzondere plaats in binnen de kring van onze ker kelijke gemeente. We zullen haar missen, we hadden graag nog verder met haar opgetrokken. Onze gedachten gaan uit naar haar man, onze predikant, ds. Arend van de Beid, en hun familie We bidden hen Sods nabijheid en kracht toe. Namens gemeente en kerkenraad van de Protestantse Semeente "De Levensbron" te Rilland-Bath, Klaas Petersen, preses Lia de Peuter-Kooijman, scriba. In vrede leg ik mij neer en meteen slaap ik in, want UHeer, laat mij wonen in een vertrouwd en veilig huis. Psalm 4. vers 9 Verdrietig zijn wij, dat is overleden Wil van de Beid-Kramer echtgenote van onze predikant Ds. van de Beid. Haar vriendelijkheid, blijmoedigheid en vertrouwen nemen wij mee in onze herinnering. Wij wensen dominee en de familie Sods troost en nabijheid toe. Namens de Ontmoetingsgemeente Krabbendijke Krabbendijke, 24 januari 2010 Een strandmens is niet meer.... Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, broer, zwager en oom Vlissingen, 8 december 1923 Vlissingen, 24 januari 2010 Lenie Meijer-de Kok Irene &C Peter Ron Tine Meijer Kees Frank Nicole, Jesse, Lisa Annie en Cor Zwildens-de Kok De Meesterstraat 37 4384 HG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 28 januari van 14.30 tot 15.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal om 16.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 62