t «ik.okop m fl|ensenlinq.nl Familieberichten Jantje Groesser-Baas Eric de Nood 321 Psalm 103 Loflied op Gods genade Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de HEERE uit dit leven heeft weggenomen onze innig geliefde, zeer zorgzame moeder en oma Cornelia de Koeijer - Sinke sinds 19 september 1993 weduwe van lozias de Koeijer geboren, 11 augustus 1921 overleden, 25 januari 2010 Sterke de HEERE ons in "dit verlies. Sommelsdijk: M. de Koeijer j.W.P. de Koeijer-Casetta Joost en Marloes Stefanie en Mark-Jan Marije en Willem Arnemuiden: J.J.C. Schroevers-de Koeijer T.M. Schroevers Léon en Jolanda, Rien, Debbie, fob Carolien en Arjan, Rosanne, Arend-fan, fulia Raymond en Jacquelien, Gerlinda, Coreline, Marcel Esther en Wouter Yerseke: F.D. de Koeijer in liefdevolle herinnering Arnemuiden: C. de Koeijer L.C.P. de Koeijer-Poppelaars David en Angie Johan en Aranca Nadine en Bart Yerseke: J.C, de Koeijer A. de Koeijer-van der Mei Ruben, Timo, Marianne, Mirjam," Hanna Putten: R.W. de Koeijer G. de Koeijer-Hoekman Frans, Samuel, Lydia, Annelinde, Jonathan, Reinier Zorgcentrum "Vredelust" (kamer 113) Damstraat 68 4401 A| Yerseke Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. donderdag 28 januari van 19,30 tot 20.30 uur in het kerkgebouw van Hervormde Gemeente "Rehoboth", Marijkelaan 39 te Yerseke, De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 29 januari om 13.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. wij u tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er in "Rehoboth" nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Vredelust voor de goede en liefdevolle verzorging. Jezus zegt: lk ben voor jou gekomen, vertrouw op Mij". Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Pieter Wouter Luteijn Yerseke, 6 november 1933 - Goes, 24 januari 2010 Zijn leven stond in het teken van zorg voor anderen. Kruiningen: Izaak Luteijn en Maatje Dijke Biezelinge: Hans en Ria Luteijn-Kuijs Ruddervoorde (B): Marjan en Paul Joke, Arne Biezelinge: Wouter en Elsbeth Familie Luteijn Schotwegje 4 4421 JK Kapelle-Biezelinge De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 28 januari om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "Cederhof" voor de goede en liefdevolle verzorging. Na een leven waarin dienstbaarheid en vriendschap centraal stonden is in vol vertrouwen op zijn Schepper zondagmorgen vroeg overleden onze huisvriend Piet W. Luteijn Als vrienden gingen we vele jaren door het leven. Met jou hebben we veel goeds mogen beleven. Wij, met onze kinderen, vergeten je nooit. Daarvoor was onze vriendschap te groot. Ad en Ine Moelker Kapelle, 24 januari 2009 dinsdag 26 januari 2010 Verdrietig om het gemis, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Madelein Moison-van Steenbergen 12 juli 1944 - 25 januari 2010 Heinkenszand: Geert Moison Veere: Carla en Corjan Hoogerheide Kevin, justin 's-Heer Arendskerke: Charlie Moison Larissa Sanders Hurgronjestraat 4 4451 AL Heinkenszand Op donderdag 28 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de R.K. Kerk aan de Kerkdreef te Heinkenszand. De dienst van afscheid, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden vrijdag 29 januari om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de dienst is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van afdeling T van het Adm. De Ruyter Ziekenhuis te Goes, voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die door omstandigheden geen rouwkaart heeft onh'angen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn bedroefd omdat onze lieve zus, schoonzus en tante Madelein is overleden. Guust (in herinnering) en Ina Trees en Tinus in herinnering) Lou Marijke en Frans Jan en llona Neven en nichten We zullen je missen. We wensen Geert, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Madelein Moison-van Steenbergen Ze zal altijd in onze gedachten blijven. Koos en Frans Jan en Roos Kees en Riet Rinus en Sophie Piet Lou en Hanneke Nelly en Piet Frans Neven en nichten Droefenis vervult ons, nu er een eind is gekomen aan het leven van Madelein Moison-van Steenbergen Gedurende méér dan een kwart eeuw was zij ons een hulp, die gaandeweg een huisgenote werd. Voor haar inzet, toewijding en trouw aan ons en aan ons gezin, zijn wij erkentelijk. Binnen ons gezin is MADELEIN van niet te vergeten betekenis geweest; daarvoor zijn wij haar oprecht dankbaar. Haar echtgenoot Geert en haar kinderen en kleinkinderen wensen wij van harte sterkte toe en moed om het verlies te verwerken Moge God haar lonen voor het vele goede dat zij deed. Heinkenszand: Anny en Dirk van der Meer-Steverin Moskou: Bauke en Nadia van der Meer-Laposova, Nastia, Michel, Emil Edam: Bert en Marian van der Meer-Gras, Abel, Hannah, Lisa Oisterwijk: Sander en Elsebeth de Landmeter-van der Meer, Isabelle, Willem fan Heinkenszand, 25 januari 2010 Je lichtje werd steeds kleiner, steeds een beetje meer nacht. We zullen een nieuw lichtje ontsteken, zodat het lijkt of je naar ons lacht. Op 24 januari 2010 is van ons heengegaan onze dierbare en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma hoog sinds 20 oktober 1988 weduwe van Jef Groesser in de leeftijd van 84 jaar. Arnhem: Diny Groesser en Peter van den Anker Antoinette en Jeroen Gina Michael en Geena Alphen aan den Rijn: Chris Groesser en Loes Broer Katinka Sven Roy Vlissingen: Vera Groesser en Ton Francke Kelly en Benjamin, Delilah Omar Patricia en Merijn Jerry en Angela Correspondentieadres: Vera Groesser, Rembrandtlaan 56, 4382 RN Vlissingen. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 28 januari van 9:45 tot 10:15 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoekstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaand aan de crematie, zal aansluitend plaatsvinden om 11:30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze zeer bijzondere dank gaat uit naar dokter Mookhram en de verschillende disciplines van Zorgstroom die het ons mogelijk hebben gemaakt om mama thuis te blijven verzorgen. Mama hield van bloemen "Wij omarmen je met duizend armen Na alle fijne jaren die we met hem mochten heieven, hehhen wij met veel verdriet afscheid genomen van mijn lie ve man, vader, schoonvader en opa Eric Mickaël de Nood Eindhoven Middelburg 28 mei 1949 24 januari 2010 Middelburg: Di eni Korenhof Zoutelande: Noor en Jan Willem Anne Lara Middelburg: Susanne Elen: Ramses en Marijke Lena Viggo Rhed en: Rutger en Bregje Bas Tim Loek Correspondentieadres: Herenstraat 24, 4331 JT Middelburg Op vrijdag 29 januari om 13.00 uur nemen wij afscheid van Eric op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen wij samen met jullie herinneringen ophalen met een hapje en een drankje. Onze dierbare vriend heeft afscheid van ons genomen. Gelukkig resten ons mooie herinneringen die wij graag samen met Dieni willen blijven delen. Fred en Alie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34