0 Hlensenlinq.nl Famiiieheriehfei J29 Gisella Gisella Gisella Gabriëlse Gisella Gabriëlse Joke de Looze-Scherbeijn Tante Joke kijk ook op dinsdag 26 januari 2010 Lieve dappere meid Het was voor jou een zware strijd Al die kuren keer op keer Maar je ging ervoor, telkens weer Altijd vriendelijk en spontaan Waarom, waarom moest jij nu gaan Het doet ons verschrikkelijk veel pijn Dat je er in de familie nooit meer bij zal zijn. Veel te jong van ons heengegaan, ons lieve nichtje Koos de Pagter-Gabriëlse Huib de Pagter (in herinnering) Jan en Mieke Tugba en Edwin Edwin en Shelley Indy, Owen Sien Maas-Gabriëlse Stoffel Maas (in herinnering) Peter en Jessica Tim Ewout Westkapelle, 23 januari 2010 Voor jou ging het sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden Niemand kan weten wat je hebt gevoeld Ook niet wat je hebt geleden We zullen je missen Pirn en Sandy Verslagen en verdrietig zijn wij, omdat na moedig vechten tegen haar ziekte, is overleden Gisella Wij wensen Aarnoud en Liesbeth heel veel sterkte toe. Wim en Elien Lieve Gisella Wat zullen we je missen. Rust zacht lieverd. We wensen Aarnoud en Liesbeth heel veel sterkte toe. Corrieen Leen Leendert Jan - Ingrid Levy - Is is Vera - Kees Richard - Elisa Lieve Gisella We zijn verdrietig dat jij, onze lieve en dappere gymvriendin, ons op veel te vroege leeftijd hebt verlaten. We zullen je missen. Petra, Marije en Vera Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gisella dochter van onze Heiploegmaat Aarnoud en zijn vrouw Liesbeth. Wij wensen hun veel sterkte en kracht toe. De Wasschappelse Heiploeg Bestuur Dijk- en oorlogsmuseum Polderhuis Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van GisellaGabriëlse We zullen haar spontaniteit en gezelligheid missen. We wensen Aarnoud en Liesbeth veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Jan-Willem en Martine Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van GisellaGabriëlse Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Deen Hans de Gier Nout Verhulst Kbos en Rinus Provoost Bedroefd en verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gisella Met al haar moed en levenslust heeft zij de strijd niet mogen winnen. Noute en Liesbeth en verdere familie veel sterkte. Adri en Jana Marco en Milou Eva Met groot verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilligster Gisella Gabriëlse Vanaf oktober 2008 heeft zij zich met liefde ingezet voor het welzijn van de cliënten van SIMNIA en in het bijzonder voor de cliënten van de Tai Chi. Daarnaast was zij actief betrokken bij de activiteiten in de huis kamer van de Tooroplaan. Ondanks haar ziekte was Gisella tot op het laatst betrokken bij "haar" cliënten in SIMNIA. Gisella was een fijne collega die we ons zullen herinneren als een warm en betrokken vrijwilligster. Wij zullen haar missen. Namens iedereen die woont en werkt in SIMNIA Mark Felius, locatiemanager SVRZ SIMNIA Mirjam Drost, directie SVRZ Verdrietig zijn we door het overlijden van ons lid en trainster Gisella Zij heeft zich altijd vol enthousiasme ingezet voor onze vereniging. We wensen Aarnoud en Liesbeth veel sterkte. Gymnastiekvereniging Hygiëa, Westkapelle Een mooie bloem, te vroeg geplukt.. Verdrietig door het overlijden van Gisella dochter van onze collega Liesbeth en haar man Aarnoud In gedachten zijn we bij jullie. Collega's zorgteam en verpleging Zorgstroom VeereWest Loura Ellen Monique Dorien Carolien Angelina Ella Gerda Coby Inge Meriam Adry Annie Corina Suus Ilona Petra Marieke Petra Marleen Anneke Jopie Jozina Wanda Anita Miranda Anita Marian Agna Nel Elly Mieke Elly Na een langdurige ziekte is op 23 Januari de dochter van onze collega overleden. We wensen Aarnoud en Liesbeth sterkte toe om dit verlies te dragen Danny van Berk Paul de Rijke Kees Joosse Aart de Korte Gemeente Veere, Loods Westkapelle Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voormalige werkneemster en collega Wij wensen Aarnoud en Liesbeth kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Bakkerij Kóppejan en collega's uit de winkel Westkapelle Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Gisella Dochter van onze collega Aarnoud Gabriëlse. We wensen Aarnoud, Liesbeth en familie veel kracht en sterkte bij het dragen van dit verlies. Medewerkers en leiding van de afdeling Openbare Ruimte Gemeente Veere Ie wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. je ziekte had je volkomen in haar macht. je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Aljevorgenen verdriet behoren nu tot het verleden. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is toch nog 'onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve, zorgzame ma en schoonma Joanna Serafina Maria de Looze-Scherbeijn |oke echtgenote van Theo de Looze Steenbergen 25 november 1944 t IJzendijke 23 januari 2010 IJzendijke: Theo de Looze Peter en Petra Camiel Landpoortstraat 23,451 5 CB IIzendijke De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 28 januari om 14.00 uur in de parochiekerk O.L.Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke, waarna de crematie volgt in stilte. Samenkomst in de kerk vanaf 13.45uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je hebt de zon laten schijnen in ons leven. Nooit genomen, altijd gegeven. Nimmer vragend, nooit klagend. Altijd in stilte dragend. Hartelijk en warm, eenvoud wasje kracht. Op 23 januari 2010 is onverwacht van ons heengegaan onze lieve zus en schoonzus Wij wensen Theo, Peter, Camiel Petra heel veel sterkte met dit verlies. Miel en Ria Rinus en Mientje Jos t Sjaak en Marijke Ineke t en Aloys Marlies en George Remie en Jeannine In je hart wonen mensen Die daar helemaal thuis zijn En die daar blijven wonen Ook als ze er niet meer zijn. Je was een zorgzame tante, die altijd voor iedereen klaar stond. Jos Mariska 1\ Nigel, Kaylan-Nicole Christina en Werner t Mauro Paula en Steven Erik en Carola, Esmee, Yvo Ingeborg en Arthur, Michael, Corné Daniël en Cindy, Mylo Jean-Paul en Miranda, Anne, Isabel Mario en Sigrid, Yvette Nancy en Marco, Carsten, Lieneke Jordy Jamie Angie en Sascha

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31