Van den Ouden scoort en ziet rood Voetballers Zierikzee 32 SPS pakt de draad weer op en wint weer Kwadendamme boekt monsterzege maandag 25 januari 2010 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - SPS rekende in de eerste wedstrijd na de winterstop af met Mevo (5-1). Smerdiek won met grote cijfers van Halsteren (6-1) en blijft de grootste concur rent van SPS. Vosmeer was thuis te sterk voor FSV. Ook Waarde kwam tot winst. Stavenisse werd met 1-5 ver slagen. SPS - Mevo 5-1: Ramon Voshol opende in de 23e minuut de score en via Jorn Elenbaas werd het zes minuten later al 2-0. Kort na rust schoot John Verkamman een voor zet van Elenbaas achter zijn eigen doelman. Via A-junior Sander de Vries kwam Mevo terug tot 3-1 en daar na werd een goal van Mevo-speler Wouter Blommaert afgekeurd. In de 90e minuut zorgde Stefan Bo- gers voor de 4-1 en negen minuten in blessuretijd zorgde hij ook nog voor de 5-1. Mevo eindigde het duel, na een tweede gele kaart voor John Ver kamman, met tien man. Vosmeer - FSV 2-0: Voor rust werd er niet gescoord en waren de ploegen aan elkaar gewaagd. In de tweede helft was dat niet anders, maar haalde Vosmeer honderd procent rendement uit twee kan sen. Rachid Bouhoudane opende de score en daarna kreeg FSV uit een strafschop de kans op de gelijkma ker. Doelman El Jilali stopte de inzet van Edward de Rooij. Een tweede goal van Bouhoudane besliste daar na het duel. Stavenisse - Waarde 1-5: De wed strijd werd in Waarde gespeeld, omdat aan het begin van het sei zoen vanwege de droogte op de velden in Stavenisse was gespeeld. Stavenisse kwam via Lorenzo van Haaften nog wel op een i-o-voor- sprong, maar bij rust leidde Waar de door goals van Jan Willem van Velthuisen en Jappe Zandee al met 1-2. In de tweede helft pikte Frank Lob- bezoo zijn goaltje mee. Daarna ging Waarde effectief met de kan sen om en dat leidde nog tot tref fers van Erik Nuyens en Evert van Houte. Smerdiek - Halsteren 6-1: Smer diek kende een vliegende start en na vijf minuten leidde de ploeg door goals van Leroy Pors en Andreas Vroegop al met 2-0. De thuisploeg liet daarna wel een aan tal kansen onbenut, maar voor rust zorgde Erik van Haaften toch nog voor de 3-0. In de tweede helft bouwde Smer diek de score simpel uit. Van Haaf ten en Vroegop maakten elk hun tweede treffer en de ingevallen Wesley Withagen tilde de stand naar 6-0. John Lambregts redde daarna namens Halsteren de eer. ZPR'84 - WIK'57 4-0 (2-0). Galey Jacobs 1-0, Galey Jacobs 2-0, Erhan Akcay 3-0, Bilal Azarkan 4-0. Chrislandia - Brouwershaven 1-5 (0-1). Clement van Splunder 0-1, Nicolai Vos 0-2, Raymond Heinsius 1-2, Frank Kristelijn 1-3, Jaouad Fertoute 1-4, Nicolai Vos 1-5- De spelers van Noad'67 vieren de 1-0 van Remy van Herk. foto Leo Adriaansen door Jan Dagevos MIDDELBURG - WHS en Tholense Boys handhaafden zich in de top van de derde klasse B van het za terdagvoetbal. WHS had op eigen veld weinig te duchten van Seolto (3-0), terwijl Tholense Boys bij hekkensluiter DVO'63 de punten pakte: 1-3. Noad'67 en Krabbendij- ke deelden de punten: 1-1. WHS-Seolto 3-0: Beide ploegen hadden moeite met het zware veld, Het gevaar kwam vooral uit vrije trappen. Na de pauze brak Hans van den Ouden via een kop bal de ban. Diezelfde speler zag niet veel later de rode kaart, nadat hij te laat was met zijn sliding. WHS bleef ook met tien man do mineren. Pieter Lindhout, die nog maar vijf seconden in het veld stond, liet de 2-0 aantekenen. Pa trick Ketting bepaalde uit een straf schop de eindstand op 3-0. DVO'63-Tholense Boys 1-3: Tho lense Boys was agressiever en sloeg zijn slag in de tweede helft. Niels Hopmans opende de score, waarna Edwin Wevers de thuisclub na rust langszij bracht. Reinier de Groen en Xander Rens herstelden de rangorde en zorgden voor een 1-3-eindstand. Noad'67-Krabbendijke 1-1: De winterstop bleek beide ploegen geen goed gedaan te hebben. Het spel was rommelig. Noad'67 ging lange tijd aan de leiding via een treffer van Remy van Herk. In de slotfase sleepte Krabbendijke nog een gelijkspel uit het vuur. Chris- jan Jansen was de gevierde man bij Krabbendijke. VLISSINGEN - In de vijfde klasse B van het zondagvoetbal hervatte Kwadendamme de competitie met een monsteroverwinning in Ou- werkerk. Na 0-2 halverwege eindig de de wedstrijd in maar liefst 0-11. Ouwerkerk-Kwadendamme 0-11: Ondanks een 2-o-voorsprong bij rust waarschuwde Kwadendam- me-trainer Kees Goeman zijn ploeg vooral scherp te blijven en de tegenstander niet terug in de wedstrijd te laten komen. Met suc ces, want na de 0-3 van Rob Landa leverde bijna iedere aanval een tref fer op. Topschutter was Mariusz Mosiej met vier treffers, op de voet gevolgd door Serge Beulens met drie. Arjan Franse, Rob Lan da, Erik de Groene en doelman Berry Simonse maakten de elf doelpunten vol. Vosmeer-Volharding 1-1: De thuisploeg had voor rust een licht overwicht. De treffer waarmee Ralf de Meij in de 40e minuut de score namens Volharding opende was dan ook een domper voor Vos meer. De tweede helft speelde zich voornamelijk af op de helft van de thuisploeg, die desondanks toch langszij kwam via een treffer van Rick de Klerk: 1-1. Kort voor tijd redde invaller-doelman Michel Nelen met een fraaie redding een punt voor Vosmeer. MIDDELBURG - In de derde klasse A van het zondagvoetbal klom Aar denburg dankzij een 4-1-zege op Alliance naar de tweede plaats op de ranglijst. De ploeg van Rinus Zegers staat nu met een wedstrijd minder gespeeld op één punt van koploper Dosko, dat met 1-0 won van HW'24. Zierikzee ging bij FC Bergen met een 6-1-nederlaag hard onderuit. Aardenburg-Alliance 4-1: De thuisploeg was met name in de eerste helft duidelijk de bovenlig gende partij. Na twintig minuten opende Niek van Sprundel met zijn zestiende seizoenstreffer de score: 1-0. Op slag van rust werd Steven de Croock gevloerd, waar na zijn neef Marco de Croock de strafschop benutte: 2-0. Het eerste kwartier van de tweede helft startte Alliance fel. Jelle de Vreeze zorgde echter in de 60e mi nuut voor de beslissende 3-0. Fay- sal Houba scoorde nog tegen (3-1), maar in de slotfase bepaalde Jelle de Vreeze de eindstand op 4-1. Dosko-HW'24 1-0: HW'24 vocht voor zijn voorlopig laatste kans om mee te blijven doen in de strijd om het kampioenschap. Voor rust waren de beide ploegen aan elkaar gewaagd, maar ondanks enkele kansen over en weer werd er niet gescoord. Kort na het begin van de tweede helft kwam de thuisploeg op voorsprong uit een strafschop van Patrick Hendrickx: 1-0. Hierna had HW'24 veelal een

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 92