301 sport Kaartenlast breekt Bruse Boys Duiveland is nu koploper rechterrijtje Brouwershaven maakt na rust het verschil bij Chrislandia I iven maakt na rust Matchwinnaar Barry Dorreman afgevoerd naar het ziekenhuis BRUSE BOYS-ARNEMUIOEN In de eerste wedstrijd na de winterstop verspeelt Bruse Boys de koppositie in de tweede klasse al. In Bruinisse is Arnemuiden met 2-3 te sterk. maandag 25 januari 2010 Bruse Boys is één van de vier twee deklassers die dit seizoen nog niet heeft gelijkgespeeld. SSV65, Veere en Oostkapelle zijn de andere drie. Bruse Boys-aanvaller Gerard Vogel duelleert om met Marvin Meerman van Arnemuiden. Diens aanvoerder Leon van Belzen kijkt op de achtergrond toe. foto Dirk-Jan Gjeltema M MIDDELBURG - Duiveland zal toch weer punten moeten gaan pakken om op een plaats bij de eerste drie te komen in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal. Bij Zaam- slag was een gelijkspel haalbaar, maar de praktijk leverde een 2-1-nederlaag op. Zaamslag kwam daardoor aan de leiding, Duive land werd koploper van het rech terrijtje. Zaamslag-Duiveland 2-1: Nadat Duivelands uitblinker Ronald Zwa ger de 1-0 van Joris Rademakers had tenietgedaan in de 78e mi nuut, besliste diezelfde Radema kers een minuut na de gelijkmaker de wedstrijd met een gerichte vrije trap: 2-1. Zaamslag was geha vend door het ontbreken van Jo- han van Rumst en Siebe van Dam me (beiden geblesseerd). Na een 'aarzelend begin herpakte Zaam slag zich knap. Aanvoerder Ronald Zwager van Duiveland was een handenbinder. Arjan Hamelink had handen en voeten nodig om hem aan banden te leggen. Pas in het laatste kwartier kon Zaamslag druk zetten. Het betaalde zich uit in een knappe kopbal van Joris Ra demakers uit een perfect genomen vrije trap van Robbie Meeusen. Na de rust gooide Zaamslag alle rem men los en creëerde het vier hon derd procent kansen op rij. Eerst kwam Peter Dieleman alleen voor doelman Kevin Verboom, daarna miste Joris Rademakers een straf schop, zag Jordy Bakker een schot geblokt en besliste Joris Radema kers na de gelijkmaker van Zwager uiteindelijk met nog tien minuten te spelen de wedstrijd. FC Dauwendaele-Wieldrecht 2-1 (0-1). Vincent Bijl 0-1, Peter van Gorsei 1-1, Joram Moes 2-1. Oostkapelle-Zwaluwe 0-2 (0-1). Mar- tijn Vermolen 0-1, Lukas Eppinga 0-2. Veere-SSV'65 2-4 (0-2). Pim Bruins 0-1, Mitchel van Belzen 0-2, Pim Bruins 0-3 en 0-4, Giovanni Wattel 1-4, René Michel Gerritsen 2-4. WC'68-Serooskerke 0-1 (0-1). Jeffrey Poppe 0-1. Rode kaart: Piet de Graaff, Danny Withagen (VVC'68). door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de vierde klasse B liep WIK'57 bij de hervatting van het seizoen tegen de dertiende ne derlaag van het seizoen op. In Ber gen op Zoom verloor WIK'57 rnet 4-0 van ZPR'84. Brouwershaven ging beter van start, want in Heijningen werd Chrislandia met 5-1 aan de kant ge zet. Het betekende de vierde over winning op rij voor Brouwersha ven. Daardoor klom de club van trainer Ed van Lent naar een ge deelde vierde plaats. Chrislandia-Brouwershaven 1-5: Een gehavend Brouwershaven kwam in een gelijk opgaande eer ste helft door een doelpunt van Clement van Splunder op een t-o-voorsprong. Op basis van de tweede helft, waarin de ploeg van trainer Ed van Lent vier keer scoor de, was de uitslag meer dan ver diend. Nicolai Vos zorgde met zijn twee de treffer in Brouwse dienst voor de 0-2. Chrislandia kwam door een goal van Raymond Heinsius nog wel terug, maar Frank Kriste- lijn gooide met zijn treffer de wed strijd definitief op slot. Jaouad Fer- toute maakte er 1-4 van en met zijn tweede goal van de middag til de Vos de stand naar 1-5. Brouw bezet met 22 punten de zesde plaats op de ranglijst. ZPR'84-WIK'57 4-0: Voor rust kreeg WIK'57 wel een aantal kan sen, maar het elftal van Kees Ver west, die voor het eerst als tijdelij ke opvolger van Kasimier Snoek optrad, keek na een helft voetbal len toch tegen een 2-0-achterstand aan. Galey Jacobs zorgde voor 1-0 en daarna schoot Jacobs ZPR'84 uit een strafschop naar de rust stand. De ploeg uit Kerkwerve startte de tweede helft slecht en dat leidde al vrij snel tot de genade klap van Erhan Akcay. Bilal Azar- kan was daarna verantwoordelijk voor WIK's 53e tegentreffer van het seizoen. Vosmeer-FSV 2-0 (0-0). Rachid Bou- houdane 1-0, Rachid Bouhoudane 2-0. Stavenisse-Waarde 1-5 (1-2). Lorenzo van Haaften 1-0, Jan Willem van Velt- huisen 1-1, Jappe Zandee 1-2, Frank Lobbezoo 1-3, Erik Nuyens 1-4, Evert van Houte 1-5. Bijzonderheden: het duel werd in Waarde afgewerkt omdat aan het begin van het seizoen wegens de droogte het eerste duel in Stavenis- se was gespeeld. Smerdiek-Halsteren 6-1 (3-0). Leroy Pors 1-0, Andreas Vroegop 2-0, Erik van Haaften 3-0, Erik van Haaften 4-0, Andreas Vroegop 5-0, Wesley Witha gen 6-0, John Lambregts 6-1. middelburg - ZSC'62 behaalde te gen SVD, de nummer laatst in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal, de vierde zege van het sei zoen. Een doelpunt van Barry Dor reman volstond daarvoor. De club uit Scharendijke laat daarmee de staartgroep achter zich en kan zich gaan richten op de grote midden groep. Koploper Hoedekenskerke verloor van Nieuwland (3-1). Hein- kenszand (4-0-zege tegen Wolf- aartsdijk) heeft nu de minste ver- liespunten. ZSC'62-SVD 1-0 (0-0): Barry Dor reman hielp de thuisclub aan de zege, maar kon na afloop de winst niet vieren. Nadat hij had gescoord kwam hij ongelukkig in botsing met een tegenstander en moest naar het ziekenhuis worden ver voerd. Gevreescl werd voor een sleutelbeenbreuk, maar die vrees werd niet bewaarheid. Wat het wel is, werd nog niet duidelijk. De ze week krijgt Dorreman een ver volgonderzoek. Apollo'69-MZVC 2-0 (2-0). Sander Na- gelkerke 1-0 (strafschop), Kevin van de Velde 2-0. Bevelanders-Cadzand 4-1 (1-1). San- der van de Kreeke 1-0, eigen doelpunt 2-0, Michel Verburg 2-1, Arie Jongejan 3-1Jimmy van Goudswaard 4-1 Borssele-'s Heer Arendskerke 2-5 (0-2). Danny Nieuwenhuijze 0-1, Avner van der Westen 0-2, Mark van Haneg- hem 1-2, Mark van Haneghem 2-2, Wouter de Kant 2-3, Frank Davidse 2-4, Henry van Gilst 2-5. Domburg-Wemeldinge 5-3 (4-1). Mar- tijn Minderhoud 1-0, Sander Willemse 2-0, Sander Willemse 3-0, Sander Wil lemse 4-0, Pieter Bolle 4-1, Pieter Bolle 4-2, Chiel Maranus 5-2, Roy Jeremiasse 5-3. Heinkenszand-Wolfaartsdijk 4-0 (2-0). Leon Bek 1-0, eigen doelpunt 2-0, Maarten Griep 3-0, Jeroen Ver- schiere 4-0. Nieuwland-Hoedekenskerke 3-1 (1-1). Michel Carol 1-0, Jermo Stoel 1-1 (strafschop), Carsten Feleus 2-1, Ronnie Mesu 3-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 76