Chardon tweede in Leipzig
maandag 25 januari 2010
r"
UIT
- -
ATLETIEK
Westdorpe. Finlandcross
Mannen (10,5km): 1. Jesper Francke (Dy
namica) 37.34, 2. Martijn de Kok (Dyna
mica) 37.53, 3. Erwin Harmes (Dynamica)
39.10, 4. Chris de Smit (RKHAV) 42.48.
Masters H35 (10.5km): 1. Eric Cappon
(Wielingen) 38.56, 2. Benny Thuy (RK
HAV) 39.43, 3. Peter Balkenende (AV'56)
40.21, 4. Nick Wieland (Wielingen)
42.53, 5. Manfred Meulmeester (Dynami
ca) 43.34. H45 (10.5 km): 1. Wilko de
Vos (AV'56) 41.59, 2. Rian van de Broeke
(Dynamica) 42.04, 3. Henk Lous (Dynami
ca) 45.19. H55 (7200m): 1. Theo den
Herder (AV'56) 28.06, 2. Eddy Smit (Del-
taSport) 31.01, 3. Kees van de Pol
(AV'56) 31.37. H65 (7200m): 1Joop Las-
seur (Delta Sport) 28.31, 2. Hugo Poort
vliet (Dynamica) 37.48, 3. Hans Pluijlaar
(Dynamica) 40.58. Korte cross HKC
(3600m): 1. Tommy Staal (Delta Sport)
11.20, 2. Erwin Adan (Dynamica) 11.36,
3. Jermaine Luitwieler (Dynamica) 12.22.
Masters korte cross HKC (3600m): 1.
Michel van de Bos (Delta Sport) 12.05, 2.
Sebastiaan Heikoop (Delta Sport) 12.15,
3. Johnny Ravia (Delta Sport) 12.33.
Vrouwen (5400m): 1. Sandra de Block
(Dynamica) 20.46, 2. Laurey Hey (Flak-
kee) 22.26, 3. Ilona Sonke (AV'56) 24.16.
Masters D35 (5400m): 1. Carla Zegers
(RKHAV) 29.08. D45 (5400m): 1. Marian
van Damme (RKHAV) 25.42, 2. Christine
Balkenende (AV'56) 27.53.
Vrouwen. Korte cross DKC (2200m): 1
Aniek Aper (RKHAV) 8.08, 2. Esther Plat-
teeuw (Scheldesport) 8.49, 3. Liselot Kaij-
ser (Scheldesport) 9.12.
Masters Korte cross (2200m): 1. Mariet
ta van Anrooy (AV'56) 8.40, 2. Karin de
Beule (RKHAV) 10.23, 3. Marja de Bruijn
(RKHAV) 11.15. Jongens JA (5400m): 1.
Job de Brouwer (RKHAV) 18.14. JB
(4700m): 1. Juriaan Vogel (Dynamica)
16.58. JC (3600m): 1Tim Broeke (Dyna
mica) 12.39. JD (2200m): 1. Kris de
Kreek (Scheldesport)_7.41Pupillen JPA2
(1100m): 1. Sergio Harinck (Dynamica)
3.59. JPA1 (1100m): 1. Robin van de
Veen (Scheldesport) 3.56. JPB (1100m):
1. Mart Brouwers (RKHAV) 4.03. JPC
(1100m): 1. Stef Kapteijn (AV'56) 4.10.
MB (2200m): 1. Annemiek Velde (DeltaS-
port) 7.58. MC (2200m): 1. Mieke van
Gastel (AV'56) 8.05. MD (1800m): 1. Tes
sa van de Brink (Scheldesport) 6.23. Pu
pillen MPA2 (1100m): 1. Waeoby Jones
(Scheldesport) 3.46. MPA1 (1100m): 1.
Mirthe de Zeeuw (Scheldesport) 4.08.
MPB (1100m): 1. Iris Heikoop (DeltaS-
port) 4.32. MPC (1100m): 1. Shirin van
Anrooy (AV'56) 4.19.
p- BASKETBAL
Mannen. Eerste divisie B: TSBV Pendra-
gon-Cangeroes 60-8,1, BOB-DBV Rowic
82-64, BC Vlissingen-Rotterdam Challen
gers 2 66-80, Cobra Nova-BC New Stars
78-81, Vlijmscherp SVH-The Black Eagles
66-108. Stand: Cangeroes 13-22; The
Black Eagles 12-18; BC New Stars 12-16;
Rotterdam Challengers 2 12-16; TSBV
Pendragon 13-16; BC Vlissingen 10-10;
Cobra Nova 12-10; DBV Rowic 12-8; BOB
12-8; Barons 11-4; Vlijmscherp SVH 11-2
Rayon Zuid. Hoofdklasse: High Five
2-Attacus 57-75, Springfield/DHOM-Kim-
bria 76-77, Den Dungk-Dunatos 104-58,
EBBC 3-Scheldesport 111-57, Tracks Park
stad-West-Brabant Giants 2 71-86, BS
Weert 2-Almonte 78-54. Stand: BS
Weert 2 12-24; Kimbria 11-20; Attacus
10-16; Springfield/DHOM 10-16; EBBC 3
11-16; Almonte 12-12; Den Dungk
13-10; Tracks Parkstad 12-8; Dunatos
10-4; High Five 2 11-4; Scheldesport
11-2; West-Brabant Giants 2 11-2 Over
gangsklasse A: High Five 3-Vlijmscherp
SVH 2 53-76, Virtus-BS Weert 3 99-66,
TSBV Pendragon 2-Eindhoven 82-58, Tan-
talus-The Black Eagles 2 67-74, Vlissingen
2-Agathos 59-47. Eerste klasse A: EL-
BC-Smokkelhoek 89-65, BBF Migliore-Vir-
tus 2 sno, EBBC 5-Barons 3 70-72, Vos-
senberg-Vlijmscherp SVH 3 105-68, Fast
4ward-Volharding bno.
Vrouwen. Hoofdklasse: Deurne Pio-
niers-Attacus 60-67, TSBV Pendragon-The
Black Eagles 2 75-71, Yellow Sox-Vlissin-
gen 69-49, Almonte-High Five 53-50.
Stand: Almonte 11-22; Kimbria 10-18;
JRC Boxtel 11-18; Yellow Sox 11-14; Atta
cus 12-14; Barons 9-12; Vlissingen 12-10;
Deurne Pioniers 12-10; EBBC 12-8; The
Black Eagles 2 11-4; High Five 12-4; TSBV
Pendragon 13-2 Overgangsklasse A:
Den Dungk-Octopus 62-39, Agathos-AI-
monte 41-54, Vossenberg-Waldric 53-55,
Springfield/DHOM-High Five 2 47-25.
p- BILJARTEN
Driebanden. Eredivisie. Verbrugge Termi
nals - Twentevisie 4-4: Martin Spoormans
- Christian Rudolph 50-35, 24; Glenn Hof
man - Jens Eggers 34-50, 37; Ronny
Daniels - Anno de Kleine 50-47, 46; Kees
Wittens - Dave van Geel 34-50, 37.
Eerste divisie. Dallinga/Polka Print - BC
Tegelen 8-0: Mathieu Vlerick - Rob Mans
45-41, 44; Berry Dallinga - Cock Ooms
45-19, 71; Patrick Vasseur - Chris van
Deur 45-33, 60. Meerten Dallinga, tegen
stander niet opgekomen.
Driebanden. Nationale beker. Vierde
ronde. Thekes 1 Herpen - Verbrugge Ter
minals 0-8, 1-11 in sets: Ton de Keijzer -
Martin Spoormans 0-3 (8-15, 5-15, 6-15)
0.633-1.406; Gerritvan Lent - Glenn Hof
man 1-2 (9-15, 13-15, 15-9)
0.948-1.0263; Harrie Janssen - Ronny
Daniëls 0-3 (4-15, 8-15, 5-15)
0.548-1.363; Nicky van Venrooij - Kees
Wittens 0-3 (11-15, 9-15, 3-15)
0.605-1.125. return: Verbrugge Terminals
- Thekes 1 Herpen 6-2, 8-4 in sets: Mar
tin Spoormarfs - Ad Verlouw 1-2 (13-15,
13-15, 15-9) 0.911-0.866; Glenn Hofman
-Ton de Keijzer 2-1 (11-15, 15-2, 15-14)
1.138-0.885; Ronny Daniëls - Gerrit van
Lent 3-0 (15-5, 15-8, 15-4) 1.406-0.531;
Kees Wittens - Nicky van Venrooij 2-1
(5-15, 15-5, 15-11) 0.795-0.720.
Dallinga/Polka Print - DKM Tools/Nedglas
2-6, 5-7 in sets: Mathieu Vlerick - Frank
Martens 3-0 (15-14, 15-2, 15-12)
1.216-0.800; Berry Dallinga - Jack Wijnen
1-2 (5-15, 9-15, 15-11) 0.783; Jean Paul
de Kraker - Arie Weijenburg 1-2 (8-15,
47/2. 1. Raymund Swertz 8, 111.72; 7.
De Bruijn 4, 45.23 (hs 156). Kader 71/2:
1. Dave Christiani 9, 40.00; 7. De Bruijn
2, 30.85; bandstoten. 1. Jean Paul de
Bruijn 8, 13.79 (hs 73); Driebanden (geen
NK) I.Jean Paul de Bruijn 10, 1.492.
DAMMEN
Ereklasse: DES Lunteren-DC Fryslan
5-15, Witte van Moort-Van Stigt Thans
9-11, Orfam Telecom Twente-Hijken DTC
10-10, PWG 's-Gravenpolder-CEMA/De
Vaste Zet 8-12, Heijmans Excelsior-Dam-
vereniging. VBI 9-11,Dammers Uit
Oost-Bart Smit Volendam 10-10. Stand:
Van Stigt Thans 8-14; Damvereniging VBI
8-14; Hijken DTC 9-12; Witte van Moort
9-12; OrfarrTTelecom Twente 8-10; Bart
Smit Volendam 8-8; DC Fryslan 8-8; Dam
mers Uit Oost 9-8; CEMA/De Vaste Zet
8-5; DES Lunteren 9-5; Heijmans Excel
sior 8-4; PWG 's-Gravenpolder 8-0. Eer
ste klasse C: Middelburg-Raes Maas
tricht 11-9, TDV 2-Van Stigt Thans 3
14-6, Damvereniging VBI 3-DES Lunteren
2 13-7, DEZ Hardinxv.-Gies.-PSV Dam
men 14-6, EAD Asten-DC Dordrecht
8-12, GDC Gorinchem-Micone2 17-3.
Stand: DEZ Hardinxv.-Gies. 9-15; PSV
Dammen 9-15; GDC Gorinchem 8-14;
DC Dordrecht 9-14; DES Lunteren 2 8-9;
EAD Asten 9-9; Damvereniging VBI 3 9-7;
TDV 2 8-6; Middelburg 8-5; Raes Maas
tricht 8-4; Micone 2 9-3; Van Stigt Thans
3 8-1 Tweede klasse E: WSDV 2-Raes
Maastricht 2 18-2, TDV 3-Heijmans Excel
sior 3 12-8, De Variant-Eureka 13-7, PWG
's-Gravenpolder 2-CEMA/De Vaste Zet 2
13-7, Heijmans Excelsior 2-DC Dordrecht
2 11-9, GDC Gorinchem 2- Verhaar
ijk-Dordrecht 4-6, Li-Ning/Infinity Heer
len 2-SAR '72 1-9, Panningen '74-Docos
2 10-0.
TENNIS
Melbourne. Australian Open. Mannen.
Vierde ronde: Nadal (Spa/2) - Karlovic
(Kro) 6-4 4-6 6-4 6-4, Cilic (Kro/14) -
Del Potro (Arg/4) 5-7 6-4 7-5 5-7 6-3,
Murray (GBr/5) - Isner (VSt/33) 7-6 (4)
6-3 6-2, Roddick (VSt/7) - Gonzalez
(Chl/11) 6-3 3-6 4-6 7-5 6-2.
Vrouwen. Vierde ronde: Kirilenko (Rus)
- Safina (Rus/2) 5-4 opgave, Petrova
(Rus/19) - Koeznetsova (Rus/3) 6-3 3-6
6-1, Zheng Jie (Chn) - Alona Bondarenko
(Oek/317-6 (5) 6-4, Henin (Bel) - Wick-
mayer (Bel) 7-6 (3) 1-6 6-3.
p- VOLLEYBAL
Vrouwen. Tweede divisie C: Mikro
El./Roosendaal-Next Volley Dordrecht
1-3, VSTS-VC Nesselande 2 2-3,
Florie/NVC-VC Sarto 2-3, Volley Meer-
kerk'95-Spivo 3-1, Morres Hulst-Mikro
El./Roosendaal 1-3, Abcoude-Next Volley-
Dordrecht 3-1-, Gemini-Kange-
roes-Utrecht 2 1-3. Stand: Next Volley
Dordrecht 12-41; VC Sarto 12-38; VC
Nesselande 2 12-37; Mikro
El./Roosendaal 13-37; Utrecht 2 11-35;
Gemini-Kangeroes 12-35; Abcoude
13-33; Spivo 12-30; VSTS 12-29; Volley
Meerkerk'95 13-29; Morres Hulst 12-12;
Florie/NVC 12-9. Zuid-West. promotie
klasse B: Mikro El./Roosendaal
2-Jola/Olympus 3-1, Udenhout-Voko Iro-
dion 4-0, VCN Capelle 3-Savok 3-1, Goir-
le-Benevia 3-1, VVS '92-Forza Schouwen
Duiveland 3-1, Podarwic-Gepidae 3-1.
Stand: Udenhout 12-45; Podarwic 13-43;
LEIPZIG - IJsbrand Chardon is op de slotdag van het con
cours hippique in Leipzig tweede geworden in de we
reldbekerwedstrijd vierspannen. De Nederlandse men
ner moest in de finale de Zwitser Daniel Würgler voor
rang verlenen. Chardon kreeg voor zijn verrichting
4000 euro. Chardon ging ook als tweede over naar de
eindstrijd.
foto Hendrik Schmidt/EPA
8-15, 15-11) 0.770-1.000; Patrick Vas
seur - Ad Broeders 0-3 (13-15, 4-15,
10-15) 0.586-0.957.
Driebanden. Pearle Opticiens - Ad Hor
dijk Bilj. art. 8-0: Lesley Menheer - Flor
Waumans 40-20, 22; Jens van Dam - Wilf-
ried van Beek 40-37, 48; Tony Dobbelae-
re -Wim Maarsman 35-32, 39; Eddie van
Goethem - Jan Bijl 35-32, 49.
Aartsbouw 2 - Hoondert/de Waard 5-3:
Eric de Busser - Richard de Bruin 35-35,
50; Bonny Gijzen - Frans de Koek 28-35,
42; Rudy Maes - Eddy der Weduwe 30-8,
32; John de Zwart - Bram de Waard
30-20, 53. Derde divisie. De Distel -
Bottles/De Parel 4-4: Hans Boeren - Theo
Platjouw 19-35, 42; Rene Kuystermans -
John Bakker 35-33, 50; Ludo Alberts -
Peter Snelders 30-24, 56; Jos van Peer -
Cees Baumgarte 24-30, 90. Vierde divi
sie. 3B-SD Hydrozorg - Aartsbouw 3 7-1:
Philip van der Male - Wil Aarts 30-25,
61; Jean Louis Smulder - Kees van de
Beemd 25-8, 46; Jan Suykerbuyk - Pierre
Verpalen 25-25, 70; John Hatzman - Piet
Knobel 20-17, 63.
NK pentatlon 1. Henri Tilleman; 2, Jean
Paul de Bruijn. 3. Raymund Swertz. NK li-
bre: 1. Rene Tuil 10 pnt, 181.81 gem.
6.De Bruijn 3, 143.77 (hs 363). Kader
Montage/DVA 8-12. Stand: PWG 's-Gra
venpolder 2 9-17; CEMA/De Vaste Zet 2
8-13; WSDV 2 9-13; Heijmans Excelsior 2
8-11; De Variant 8-11; Eureka 8-9; Ver
haar Montage/DVA 8-8; TDV 3 8-8; GDC
Gorinchem 2 9-5; Heijmans Excelsior 3
8-2; Raes Maastricht 2 8-2; DC Dordrecht
2 9-1.
PAARDENSPORT
Jumping Amsterdam. Wereldbeker,
kür: 1. Gal (Ned) Moorlands Totilas
87,00, 2. Bechtolsheimer (GBr) Mistral
Hojris 82,300, 3. Imke Schellekens-Bar-
tels (Ned) Hunter Douglas Sunrise
82,050, 4. Van Grunsven (Ned) IPS Pain
ted Black 81,200, 5. Werth (Dui) Warum
Nicht 79,800, 6. Minderhoud (Ned) Ex
quis Nadine 76,700.
Grote Prijs, na barrage: 1Twomey (Ier)
Je T'Aime Flanco 0-36,82, 2. Michael
Greeve (Ned) Ronaldo 0-37,88, 3. Robert
Whitaker (GBr) Udo D.V. 0-38,34.
TAFELTENNIS
Mannen. Eerste divisie 2: Charyb-
dis-Westa 2 7-3, Avanti-Pecos 5-5,
SKF-TTC Middelburg 6-4. Tweede divisie
2: Arnemuiden-Renata 6-4, Pecos 2-SAR
'72 7-3, TOV-Scyedam 2 1-9.
Vrouwen. Tweede divisie 4: Berge-
Gepidae 13-39; VCN Capelle 3 13-38;
VVS '92 12-37; Forza Schouwen Duive
land 13-36; Mikro El./Roosendaal 2
13-33; Goirle 13-32; Jola/Olympus
13-27; Savok 12-18; Voko Irodion 12-15;
Benevia 11-7.1e klasse D: Gavok-VC Sar
to 4 4-0, Zuvo 2-YVC 4-0, Morres Hulst
2-Mikro El./Roosendaal 3 1-3, Mytilus-De
Sterre 3-1, BOK-Forza Schouwen Duive
land 2 4-0.
Mannen. Regiodivisie: Volley Zuid-Voko
Irodion 3-1, Mikro El./Roosendaal 2-VOY
3-2, Triade-VCT-Spivo 4-0, Goirle 2-De
Burgst 3-2, Mytilus-Next Volley Dord
recht 3 2-3, AVVA-RVC/Libanon '50 0-4.
Stand: RVC/Libanon '50 13-48; Next Vol
ley Dordrecht 3 13-47; Triade-VCT
13-47; Mikro El./Roosendaal 2 13-37;
AWA 13-36; Volley Zuid 13-36; De
Burgst 12-32; Mytilus 13-26; Voko Iro
dion 12-21; VOY 13-20; Spivo 13-20;
Goirle 2 13-15. Promotieklasse B: De
Burgst 2-Jola/Olympus 4-0, Rowi-VOY 2
4-0, Triade-VCT 2-Voko Irodion 2 2-3, Zu-
vo-City Bril Krimpen 3 3-1, VVS '92-Next
Volley Dordrecht 3 2-3. Stand: De Burgst
2 13-58; Zuvo 13-50; Sliedrecht Sport 3
12-38; City Bril Krimpen 3 13-36; Rowi
12-35; Triade-VCT 2 13-34; Next Volley
Dordrecht 3 13-30; Voko Irodion 2
12-29; VVS '92 13-27; Voorwaarts 12-19;
Jola/Olympus 13-14; VOY 2 13-10 1e
klasse A: YUM-Benevia 4-0,
Alcazar/Erasmus-Spivo 3 4-0, VCN Capel
le 2-WIK/Unive 3 4-0, Move4U-Vovero
4-0, Bernisse-Forza Schouwen Duiveland
4-0. 1e klasse D: OKK '70 2-Sic Pugno
3-1, Mikro El./Roosendaal 3-SNA 3-1, Zu
vo 2-De Burgst 3 2-3, Gavok-VOVERDI
0-4.
p- WATERPOLO
Vierde klasse F: De Rog-Spio 9-4, SBC
2000-De Schelde 2-2, DBD-De Vennen
11-7, Njord (V) 2-Argo 8-8, Hellas-Gla-
na-Merlet 7-2, Nayade Classic-Nuenen
4-6. District 5. Eerste klasse: SBC 2000
2-SWNZ (SG) 2 8-4, De Stormvogel-DZT
'62 2 9-5, BZ&PC Boxmeer-Mosa-Regio
10-3, SWNZ (SG) - HZPC Horst 3-20, Hel-
las-Glana 2-DIO 8-8, Arethusa 2-De Tref
fers 2 2-15. Derde klasse A: ZVDO
'74-de Bruinvis 11-3, Aquamigos 3-De
Schelde 2 12-7, De Stormvogel 3-Njord
(V) 4 2-2, Gorgo-SBC 2000 3 11-7, Hiero-
nymus 2-PSV 6 14-1.
Vrouwen. Derde klasse: De Dokkelae-
rs-PSV 4 11-1, Hieronymus 2-Nuenen
2-8.
WIELRENNEN
Hoogerheide. Wereldbeker, finale.
1. Albert (Bel) 1.02.37, 2. Stybar (Tsj)
0.07, 3. Pauwels (Bel), 4. Vantornout (Bel)
0.42, 5. Nys (Bel) 0.49, 6. Vervecken (Bel)
0.52, 7. De Knegt 0.55, 21. Van Ameron-
gen 2.28, 26. Al 3.40, 27. Van Gils 3.4.46,
39. Schmitz 4.39, 44. Van Leeuwen 5.09,
50. Hartogs 6.29, 52. Van IJzendoorn
6.48.
Vrouwen: 1. Vos (Ned) 39.55, 2. Van
Paassen (Ned) 0.33, 3. Van den Brand
(Ned) 0.37, 4. Nash (Tsj) 0.47, 5. Kupfer-
nagel (Dui), 6. Lechner (Ita) 1.10, 11. Hor
mes 1.56, 14. De Boer 2.08, 21. Van
Rijen 3.17, 28. Grimberg 4.14.
Tour Down Under, ProTour. Zesde etap
pe, Adelaide - Adelaide: 1. Sutton (Aus)
90 km 1.53.20. 2. Henderson (NZe), 3.
Brown (Aus), 4. McEwen (Aus), 5. Greipel
(Dui), 6. Davis (Aus), 24. Leezer, 49.
Flens, 69. Löwik 0.16, 86. Kroon, 95.
Moerenhout, 99. Clement, 106. Engels
0.26, 113. Van Emden. Eindklassement:
1. Greipel 18.47.05, 2. Sanchez (Spa)
0.11, 3. Henderson 0.15, 4. McEwen
0.17, 5. Roberts (Aus), 6. Evans (Aus)
0.21, 53. Moerenhout 4.53, 65. Van Em
den 8.04, 77. Clement 11.08, 87. Engels
-14.03, 92. Leezer 17.34, 97. Löwik 18.45,
104. Flens 20.16, 120. Kroon 29.26.
Heinkenszand. ATB Cup. Jeugd tot en
met 8 jaar: 1Emma Verloop (Wisseker-
ke). 9 en 10 jaar: 1. Jeroen Louwerse
(Goes). 11 en 12 jaar: 1. Marijn de Vrie-
ze (Renesse).13 en 14 jaar: 1. Milan Va
der (Middelburg). 15 en 16 jaar: 1. Thijs
de Lange (Kattendijke). B-categorie: 1.
Adrie Jongenelen (Bosschenhoofd), 2.
Kees Reijnhout (Wolphaarsdijk), 3.
Adrie-Jo v.d. Dries ('s-Heerenhoek). Vrou
wen: 1. Christel Janssen (Biggekerke), 2.
Anneke Kempe (Vlissingen), 3. Ruth Ja-
kobsen (Middelburg). A-categorie: 1.
Bart Maas (Hansweert), 2. Luc van Eek
(Kapelle), 3. Edzard van Ewijk (Wolphaars
dijk), 4. Matthijs Eversdijk (Wilhelmina-
dorp), 5. Kevin Vleurinck (Zelzate)
ZAALKORFBAL
Overgangsklasse B: GKV (G) - SDO (K)
29-23, Albatros-Vriendenschaar (H)
18-20, Antilopen-Rust Roest 23-19, Tjo-
ba-Avanti (P) 21-16. Stand: Antilopen
9-17; Vriendenschaar (H) 9-13; Avanti (P)
9-11; GKV (G) 9-10; Tjoba 9-10; Rust
Roest 8-5; Albatros 9-4; SDO (K) 8-0. Eer
ste klasse G: Merwede-TOP (A) 4-15,
Maassluis-Vitesse (Ba) 14-19, Kinder
dijk-Bolnes 25-11, Fortis-IJsselvogels
11-11. Stand: Vitesse (Ba) 9-15; IJsselvo-
gels 9-14; Kinderdijk 9-12; TOP (A) 9-10;
Merwede 8-6; Fortis 8-5;. Maassluis 9-5;
Bolnes 9-3. Tweede klasse G: RWA (P) -
Oranje Nassau (V) 19-14, All Ready-Vrien-
denschaar (B) 7-6, Valto-DES (D) 14-15,
Swift (M) - Olympia (S) 20-14. Stand:
DES (D) 9-16; RWA (P) 8-13; Swift (M)
8-11; Vriendenschaar (B) 9-9; Oranje Nas
sau (V) 8-8; Olympia (S) 9-5; Valto 9-4;
All Ready 8-2. Derde klasse K: Scheldevo-
gels-Sagitta 9-15, VIOS (W) - ONDO (M)
12-20, Ventura Sport-Stormvogels (W)
19-11, Seolto-TOGO 11-11. Stand: Sagit-
ta 9-16; ONDO (M) 9-16; Ventura Sport
9-14; TOGO 9-9; VIOS (W) 8-4; Stormvo
gels (W) 9-4; Scheldevogels 9-4; Seolto
8-3 Vierde klasse L: Volharding-KVK
17-9, Zaamslag-BKC 22-8, Blauw Wit (K)
- Luctor 18-6. Stand: Blauw Wit (K)
7-13; Zaamslag 8-11; Atlas 5-8; KVK 6-6;
Volharding 8-6; Luctor 8-2; BKC 8-2