IDenseniinq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Gretha Visser-van Bemden Wim Ridderhof kijk ook op 25 januari 2010 21 Lieve Si, We zullen je missen Liefs Justin en Monique Sisella Onze vriendin, altijd vrolijk, altijd intresse in anderen. Ze is zo moedig geweest... Lieve Sisella, we gaan je missenl We wensen haar vader, moeder en naaste famillie veel sterkte toe met dit grote verlies. Lourens, Jolijn en Ruby Richard en Patricia Annelien Sjoerd en Linda Jan-Willem, Bianca, Anouk en Marit Jacco Pi eter Niels en Miriam Jorco en Evelien Willem-Jan Lieve öisel la We hebben heel veel gelachen samen, maar ook veel gehuild. We hebben heel veel mooie en leuke dingen beleefd samen, maar ook de keerzijde... Het zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou, ik ga je heel erg missen! Rust zacht.... Veel liefs Anne lien Mag ik terug naar langgeleden, naar een ander heden, ik heb ver te gaan. De wereld wacht. En 't licht zal doven, maar ik blijf geloven, laat je droom bestaan. Ons lief buurmeisje Sisella is overleden. Wat zullen wij haar missen. Bure Ma Piet Jaap en Mirjam Wim en Esther, Tristan Jan en Maja, Ron, Romy, Jur Verdrietig en verslagen zijn we door het overlijden van ons lieve buurmeisje Sisella We wensen Liesbeth en Aarnoud heel veel sterkte toe om dit enorme verlies te kunnen dragen. Fam. L. Cijsouw Fam. A.Provoost L. Paardekooper P.Provoost Fam. J. Roelse Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze paarden vriendin Sisella We zullen je missen bij destal. Aarnoud en Liesbeth, veel sterkte I Adri, Christien en Esmay Angela k? Kees en Leu Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid en voormalig secretaris Sisella Sabriëlse Wij herinneren haar als een zeer betrokken en altijd in iedereen geïnteresseerde persoonlijkheid. Wij wensen Aarnoud en Liesbeth veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur A leden Westkappelse Ringrijders Vereniging Verdrietig en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van Sisella Sabriëlse Sisella was rustend lid en jeugdleidster van onze voetbalvereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van Voetbalvereniging 'de Noormannen' Westkapelle Lieve Sisella We zullen je missen als trouwe supporter. We wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Ie selectie V.V. De Noormannen "Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen" Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van Sisella dochter van onze vrienden Aarnoud en Liesbeth. Maarten en Eelke Pouwelse Wat vlied' of bezwijk', getrouw is mijn God Bedroefd om het verlies delen wij u mede dat na een moedig gedragen ernstige ziekte toch nog plotseling is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Johanna van der Weele-van As in de leeftijd van bijna 77 jaar. Serooskerke, N. vanderWeele Scharendijke, Marco van der Weele Manita van der Weele-Simonse Niels Carien 22 januari 2010 Dorpshuisstraat 4 4327 AB Serooskerke De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 28 januari om 13.00 uur in de dorpskerk van Serooskerke. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis er is gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis te Serooskerke. - Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat na een laatste moeilijke levensfase is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Johanna van der Weele-van As in de leeftijd van 76 jaar. Scharendijke: C. Haze en J.A. Haze-van der Weele f F.C. van der Weele en N. van der Weele-de Jonge t neven en nichten 22 januari 2010 Toch nog onverwachts is onze lieve buurvrouw Jo van der Weele-van As op 76-jarige leefijd overleden. Wij wensen haar familie heel veel sterkte met dit verlies. Henk en Willy Dalebout Huib en Stien Bouwman Serooskerke, 22 januari 2010 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden r Het is een wonderbaar iets een moeder. Anderen mogen u liefhebben. Je moeder alleen begrijpt je. Ze werkt voor je, zorgt voor je, bemint je, vergeeft je alles wat je doet, begrijpt je. En het enige pijnlijke wat ze ooit doet is te sterven en je te verlaten. Na een leven wat gekenmerkt werd door goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is toch nog onverwacht van ons heen gegaan mijn moeder, mijn bazinnetje en schoonmoeder sinds 16 februari 1994 weduwe van Herman J. Visser Kloetinge, 1 augustus 1928 f Goes, 23 januari 2010 Diegenen die ik liefheb verlaat ik om diegene die ik liefhad terug te vinden. Middelburg: Marjolein Visser Annabel 'H Reinier de Rooij Marilyn 'li Monroe Sinbad 'li Correspondentieadres: Oude Vl'issingseweg 30 4336 AD Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 26 januari a.s. van 15.00 tot 16.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 te Kapelle. De crematieplechtigheid zal op donderdag 28 januari om 14.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er tevens gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de condoleance- ruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Weer samen met moeder, wie had dat gedacht? Maar waarom zo snel, waarom zo onverwacht? Bedroefd om het verlies, delen wij u mede, dat in zijn slaap is overleden, onze lieve zoon, broer, zwager en oom 6 januari 1961 Yerseke f 22 januari 2010 A. C. Ridderhof - Eckhardt (in herinnering 1974) Yerseke: J. Ridderhof G. T. Dagevos Kapelle: Marco en Inge Angela, Bart Wemeldinge: Anne en Jos Cathalijne Correspondentièadres: Van Tienhovenstraat 5, 440*1 KJ Yerseke Er is gelegenheid om van Wim afscheid te nemen, op dinsdag 26 januari van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 27 januari om 13.00 uur in het rouwcentrum te Kapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Molenlaan te Yerseke. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in rouw centrum Peter Butler. Indien u geen rouwbrief mocht ontvangen, hopen wij u toch te bereiken met deze advertentie. www.scu.nu Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de oudste zoon van onze oud-collega Wim Ridderhof Wij wensen |an en verdere familie heel veel sterkte met dit plotselinge, grote verlies. Familie Verhaart-Was Familie Oostdijk-Lindenberg Familie J. de Koeijer-Wisse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23