H1ensenlinq.nl Fair?' tei m kijk ook op Carolina Frederika (Lien) Denkelaar - van Dijk Wilhelmina Johanna Janse Wilma Janse Corry de Ruijter-Schoordijk Wat blijft is de emotie... familieberichten "De Heer is mijn Herder In dit vertrouwen is rustig heengegaan onze zus en tante Pieternella Jannetje Buma-de Bel Nelly - weduwe van Sipke Buma •mt Bergen op Zoom. 12 juni 1921 t Zierikzee, 23 januari 2010 Familie de Bel Familie Buma Zorgcentrum "Borrendamme", kamer 205 Correspondentieadres: Mastgatstraat 9 4301 WD Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden donderdag 28 januari in het kerk centrum van de Gasthuiskerk te Zierikzee (ingang via Hoge Molenstraat), aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. De strijd heb je nooit opgegeven, Je wilde nog zoveel doen in dit leven. Maar je was heel erg moe, En bent nu naar papa toe. Heel verdrietig, maar met mooie herinneringen en met bewondering voor haar doorzettingsvermogen, hebben we afscheid moeten nemen van onze geweldige moeder en schoonmoeder, fantastische omi en oma en lieve overgrootoma gehuwd met Charles Alexander Denkelaar (t 2004) Garut, 2 maart 1928 t Goes, 22 januari 2010 Edu en Anja Leslie en Berthe Niels en Maartje India Arwen Sebastian Ronald en Nadwa Monique en Robert Romeo Angelique en Martin Ingrid en Gillis Nick en Vivian Frank en Merel Correspondentieadres: Wickenburg 67, 4385 HS Vlissingen Mama is overgebracht naar het rouwcentrum Peter Butler, Maalstede late Kapelle. Maandag 25 januari van 19.00 - 20.00 uur kunt u hier afscheid van haar nemen en is er gelegenheid tot condoleren. De kerkdienst voor mama vindt plaats op dinsdag 26 januari om 12.45 uur in haar kerk "De Hoogte", Populierenstraat 29 te Goes. Mama wordt om 14.00 uur begraven bij papa op de Algemene begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes.Aansluitend ontmoeten wij elkaar in kerkgebouw "De Hoogte". Met droefheid hebben wij vernomen dat onze buurvrouw en vriendin is overleden. Wij bewaren goede herinneringen aan: Lien Denkelaar-van Dijk Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie vee! sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Janny de Groote Mia en Piet Duinkerke [o en Ko Willemstein Cobie en joop lobse Wil Blankenburg Een goede vriend is heengegaan Finus bedankt Rie en familie veel sterkte Jo en Tiny de Kort maandag 25 januari 2010 Intens verdrietig laten wij u weten dat, voor ons onverwacht, door de Heere uit dit leven is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder Wilma in de leeftijd van 50 jaar. Middelburg Sarineke Wilco 19 januari 2010 Oude Koudekerkseweg 43 4335 CB Middelburg Condoleance alleen schriftelijk De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd delen wij u mee dat de Heere voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd, uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde dochter en zus Wilhelmina Johanna Janse -Wilma- in de leeftijd van 50 jaar. Arnemuiden: Chr. Janse Middelburg: |.P. Janse 's-Gravenpolder: Hanneke Janse Middelburg: Christianne Janse Middelburg, 19 januari 2010 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft weggenomen onze vriendin in de leeftijd van 50 jaar. Onze wens en bede is dat Sarineke en Wilco mogen ervaren dat waar bet juist het moeilijkst is, de Heere hen wil dragen. John en Coby Boogaard en kinderen Middelburg, 19 januari 2010 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van Corry de Ruijter Corry is enkele decennia zeer actief geweest voor het Rode Kruis. De laatste jaren was zij onder meer secretaris van de afdeling Midden- en West-Zeeuwsch-VIaanderen. Haar betrokkenheid bij nagenoeg alle facetten van het Rode Kruis was zeer groot: het vulde haar agenda. Wij zullen Corry persoonlijk, maar zeker ook haar inzet en kennis missen. Wij wensen Peter, Mia, Pieter, Thomas, Marthijn en Simone veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en vrijwilligers van de afdeling Midden- en West- Zeeuwsch-Vlaanderen van het Rode Kruis Leen Wille (voorzitter) Met ontsteltenis vernamen wij het plotse overlijden van Corry de Ruijter Namens alle vrijwilligers van de afdeling Hulst en van het district Zeeuws - Vlaanderen van het Nederlandse Rode Kruis wensen wij haar familie veel sterkte. Wij zijn diep geschokt door het plotselinge overlijden van als secretaris heeft zij jarenlang een essentieel aandeel gehad in alle activiteiten van onze commissie. Wij zullen haar missen- bestuur Woon Advies Commissie Regio Zeeuws Vlaanderen Psalm 6810 berijmd Als God mijn God, maar voor mij is, wie is er dan mij tegen? Dan werken druk en droefenis mijn ziele tot een zegen; dan waakt alom een eng'len - wacht, dan zie ik sterren in de nacht en bloemen op mijn wegen. Gezang 2011 Tot onze diepe droefheid behaagde het de Heere op Zijn tijd, voor ons toch nog onverwacht uit ons midden weg te nemen, onze dierbare lieve moeder, schoonmoeder, oma, overoma en bet-overoma Tannetje Marteijn-van de Gruiter sinds 17 november 1968 weduwe van Cornelis Marteijn in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Arnemuiden: Kees en Cobie Marteijn-Klippel Tannic en Willem, Stefanie, Kristian Marja en Wint, Michael, Kevin, Carlo Grietje en Cas van de Gruiter-Marteijn Gillis en Marlies, Luc, Nathalie Tannie, Carmen Bas en laantje Marteijn-Janse Tanja en Ron, Brent, Ziva leannette en Michel, Chloé, Demi, jason Kees en Petra, Björn, Amber Ella en André Marjoen Martin Nijholt-Marteijn Diana Angelien Eddie 22 januari 2010 Spoorstraat 36 Arnemuiden Correspondentie-adres: Familie C. Marteijn-Klippel Schuttershof 36,4341 AB Arnemuiden Onze bijzondere dank gaat uit naar de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder en oma is opgebaard aan Schuttershof 36 te Arnemuiden, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen D.V. maandag 25 januari van 19.00 uur tot 21.00 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden, D.V. dinsdag 26 januari om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde kerk aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst zal geleid worden door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Milde handen, vriend'lijk ogen zijn bij U van eeuwigheid. Stil ben je van ons heengegaan, je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, zo was je hele leven. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Lieve Oma Marteijn Je liefhebbende klein- en achterkleinkinderen: Tannie en Willem, Stefanie en Kristian Marja en Wim, Michael, Kevin en Carlo Gillis en Marlies, Lucen Nathalie Tannie, Carmen Tanja en Ron, Brent en Ziva Jeannette en Michel, Chloé, Demi en jason Kees en Petra, Björn en Amber Ella en André Diana, Angelien en Eddie Arjen en Lydia, Linde en Talitha Nieken Adriana, Mariska, Pieter, Tjitzeen William Arnemuiden, 22 januari 2010 ö-Q»m Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21