t Familieberichten Hlensenlinq.nl Oysrlsiten f Jan Corré Jan Corré 181 maandag 25 januari 2010 kijk ook op Na een moeilijke laatste levensfase is in de leeftijd van bijna 80 jaar overleden onze oudste zus. schoonzus en tante Adrie de Penning-van Goudswaard Wolphaartsdijk: Martina de Bokx-van Goudswaard, Arjaan in herinnering Kees en Janny van Goudswaard-Kramer lans en Jan Paardekooper- van Goudswaard, in herinnering Kamperland: Lena Versluis-van Goudswaard, Cor in herinnering Tannie en Johan de Regt-van Goudswaard lohan van Goudswaard, Hetty in herinnering Ouwerkerk: Catrien en René van Loo-van Goudswaard Neven en nichten Kruiningen: Aagtekerke: Ouddorp: Heinkenszand: Onze tijden zijn in Gods hand Vol verdriet om de leegte die zijn sterven bij ons achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg die hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze (schoon-) vader en opa Petrus van Balen - Piet - echtgenoot van Hélène Lucia van Balen-van Gaaien A 18 juli 1925 - t 22 januari 2010 Goes: H.L. van Balen-van Gaaien Roosendaal: Peter en Marianne Mark Anneloes f Thomas Olst: ElmaenMatthé Jeroen Deventer: Mirjam en Colin Goes: Paul en Anja Niek Kim Sluiskil: Vincenten Jeannette Stéphanie en Wouter Ferdinand Frederick Chimène lepenstraat 15 4462 VN Goes De eucharistieviering zal worden gehouden woensdag 27 januari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waarna aansluitend de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de viering is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van Piet te nemen in de kapel in de kerk. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid lot condoleren. W Tot ons grote verdriet is nog plotseling overleden onze oudste broer, zwager en oom Cornelis Jakobus Clement Kees Geboren 13-01-1931 Overleden 22-01-2010 Ko en Nel laan en Kees f Mina en Lauw Gerard t en Annie Corrie Bert t Sari en Kees Nellie en [aap Jan en Anna Adrie en Angéle Neven en Nichten Correspondentieadres: Fam. Houtekamer-Clement Westerscheldestraat 1 4413 CX Krabbendijke De crematieplechtigheid waarvoor wij u uitnodigen zal plaatsvinden op' dinsdag 26 januari om 14.30 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onverwacht ging van ons heen onze dierbare zwager en oom Willem van den Berg liefdevolle echtgenoot van onze zus Henny P.|. Klompe-de Jonge L.J.A. Klompe J.W. Kik-de Jonge D. Kik J. de Jonge t M.T. de Jonge-van der Slikke W.G. de Jonge t N.M. Mulder-de (onge D. Mulder neven en nichten Bruinisse, 21 januari 2010 "één enkel ogenblik kan alles doen veranderen" Verslagen staan wij stil bij het overlijden van Willem v.d. Berg Wij wensen Henny en de familie veel sterkte toe. Aart f en Riet Maaskant Piet en Lia Gerrie en Marja Aart en Johanna Wim en Jeanette en de kinderen Bruinisse, 21 januari Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zolang bij ons was, geven wij u kennis dat rustig is overleden mijn geliefde, zorgzame man, onze lieve vader en opa Johannes Bron echtgenoot van Janneke Bron - Moelker in de leeftijd van bijna 94 jaar. Biervliet: J.K.A. Bron - Moelker Ouddorp: Wim en Hetty Bron - Tanis Jan-Paul en Renée Bodijn, Bente, Reinout, Ashley Roeland en Monique Kimberley, Matthijs Jochem en Ralph Sanne Marije en Jan-Jaap Biervliet: Janneke Bron Marjolein en Hans Thorn, Mick Martin en Chiao Biervliet: Ria en Rudy de Poorter - Bron Jeroen en Edyta Vincent en Danielle 22 januari 2010 Keizer Karelstraat 4 4521 AE Biervliet De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Glory days. Well they'll pass you by, glory days. In the wink of a young girl's eye. Glory days. Glory days. Bruce Springsteen. Na een aantal moeilijke laatste jaren hebben we op 23 januari 2010 afscheid moeten nemen van onze lieve levenslustige Peter van den Berge weduwnaar van Joke van den Berge-van der Stoep Hij is 62 jaar geworden. Tanja en David Silvester, Victoria, Ariel Miranda C.M. Evertse-van derWerve Adrie en Ria Dik, Frans Anne en Peter Rob, Michelle, Onno Nella t Klaas-Willem Pieter, Kim Janny en Benno Sander Correspondentieadres: Tjipke Visserweg 15, 1862 VC Bergen N.H. U bent welkom om samen met ons afscheid te nemen van Peter op woensdag 27 januari om 13.00 uur in het dorpshuis in zijn geboortedorp Zonnemaire. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Zonnemaire. Hierna bent u opnieuw welkom in het dorpshuis om herinneringen aan Peter te delen. V l\la een liefdevolle verzorging van ruim 7 jaar in Zorgcentrum "Simnia" te Domburg overleed tot onze droefheid onze lieve vader en opa sinds 23 november 2007 weduwnaar van Jacomina Maljaars in de leeftijd 95 jaar Oostkapelle: Groningen: Johan Corré Wim Corré Elizabeth Dweck Anne Lucas Wij danken de medewerkers van Zorgcentrum "Simnia" voor de uitstekende verzorging die onze ouders kregen. 22 januari 2010 Correspondentieadres: ,Westhovenseweg .1, 4356 RM Oostkapelle De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 28 januari om 11:30 uur in "Schuttershof" aan de Kanonweistraat 30 te Domburg. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 10:45 tot 11:15 uur voorafgaand aan de rouwdienst. De begrafenis zal plaatshebben om 12:00 uur op de begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Schuttershof". Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom in de leeftijd van 95 jaar 's-Gravenpolder: 's-Heer Arendskerke: Oostkapelle: E. Maljaars-Overdulve W. Maljaars Chr. Maljaars A.H. Maljaars-Kleinveld neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20