w Werkbegeleider PZC Zoekt u personeel? De Betho een boeiend bedrijf BBC Kostuumdrama's X O JobTrack.nl Kranten online: ideaal bronmateriaal voor het onderwijs Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! mm Gebruik de kracht van de combinatie! 020 517 5165 iQl JobTrack Deel 7 8 WEBWINKEL Extra korting op de Lezers- prijs! Sale 24,95* www.pzc.nl/webwinkei 38 zaterdag 23 januari 2010 kik Krant in de Klas j: de bron voor media-educatie Bestel of download gemakkelij snel op www.krantindeklas. 1 w. I STAYOKAY DOMBURG ZOEKT Receptionist (38 uur) Keukenmedewerker (24 uur) Algemeen assistent (38 uur) voor keuken- en schoonmaakwerkzaamheden Ons aanbod Dynamische en internationale werkomgeving een gedreven team opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Interesse? Stuur je CV en motivatie vóór 1 februari naar l.buys@stayokay.com t.a.v. Len Buys, hostelmanager Stayokay Domburg. Stayokay is een keten met 29 accommodaties op verrassend mooie plekjes in Nederland. Overal vind je dezelfde informele sfeer, de mogelijkheid om mensen te ontmoeten en de goede zorgen van de Stayokay medewerkers. Meer informatie, bel 0118 581254 of kijk op www.stayokay.com Wegens het vertrek van de huidige functionaris zijn we voor de aansturing van de afdeling B-Flex op zoek naar een voor de periode van 1 jaar, voor gemiddeld 36 uur per week. De Betho te Goes is het bedrijf dat namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen aangepaste werkgelegenheid biedt aan ongeveer 600 werk nemers in het kader van de Wet sociale werkvoorziening. De Betho bestaat uit een Industrieel Bedrijf Detacheringsbedrijf Hoveniersbedrijf Schoonmaakbedrijf Naast bovengenoemde bedrijfs onderdelen is er de afdeling B-FlexHier worden circa 50 werkervaringsplaatsen aange boden aan Wwb-diënten (Wet werk en bijstand). Binnen B-Flex worden alle werkzaamheden verricht die voorkomen binnen De Betho. Functie informatie U geeft leiding aan een voorman en begeleidt circa 50 Wwb- cliënten. U verricht uw werkzaamheden onder verantwoor delijkheid van de Bedrijfsmanager Industrieel Bedrijf. Belangrijke onderdelen van de functie zijn: De individuele Wwb-diënt zodanig ontwikkelen dat de afstand tot de reguliere arbeidsmarkt wordt verkleind of overbrugd De sociale begeleiding in de werksituatie en het creëren van een goede werksfeer Het organiseren van de werkzaam heden op de afdeling De uitvoering van het milieu- en arbobeleid met betrekking tot uw afdeling. Functie-eisen Affiniteit met mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt Leidinggevende, sociale en organisatorische vaardigheden MBO-niveau en gerichte werkervaring Goede contactuele vaardigheden Grote mate van zelfstandigheid Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Bereid heid tot het volgen van aanvullende cursussen In het bezit van het rijbewijs B(E). Geboden wordt Een maandsalaris van minimaal 1.810,00 en maximaal 3.027,00 bruto per maand, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. U krijgt een dienstverband van 1 jaar bij B-Flex bv, zijnde een onderdeel van De Betho. Procedure U wordt uitgenodigd uw sollicitatie vóór 6 februari 2010 te richten aan de heer S.F. Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken, Postbus 222, 4460 AE Goes. Uw sollicitatie kunt u ook insturen via e-mail aan sfaarts@debetho.nl. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer H. Hoogeboom, Bedrijfsmanager Industrieel Bedrijf, telefoon 0113-233933. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 17 februari 2010. Een psychologisch onderzoek op maan dag 22 februari 2010 maakt deel uit van deze procedure. www.debetho.nl Ritel is een onafhankelijke retail keten en heeft 12 filialen in Zuid-West Nederland. Wij verkopen alles op het gebied van telefonie en accessoires voor zowel de particuliere als de zakelijke markt. Wegens toenemende werkzaamheden zijn wij ter versterking van ons team op zoek naar een praktisch ingestelde full-time administratief medewerker. Voor deze functie is het vereist dat je beschikt over een sterk verantwoordelijkheidsgevoel. Je bent een teamplayer, maar ook iemand die op accurate wijze zelfstandig werkzaamheden kan uitvoeren. Wat wij vragen: Een afgeronde opleiding Praktijkdiploma Boekhouden (PDB) en/of MEAO Nauwkeurigheid, enthousiasme en doorzettings vermogen Kennis van Excel en Word Relevante werkervaring is een pré Wat wij je bieden: Een functie voor 38 per week Een gemotiveerd en resultaatgericht team Een salaris en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de functie Spreekt deze functie je aan, solliciteer dan direct onlinê op www.ritel.nl/vacatures of stuur je motivatie, voorzien van C.V., vóór 30 januari 2010 naar: Ritel personeelszaken Postbus 64, 4460 AB Goes o.v.v. vacaturenummer: '10-001' Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Deze set dvd-verzamelboxen met klassieke producties van de Britse omroep BBC bieden weer een heerlijke mengeling van romantiek, avontuur en spanning. O.a. Persuasion, Sense Sensibility, Daniel Deronda, The Other Boleyn Girl. Speelduur bijna 27 uur, op 14 dvd's. Nederlands ondertiteld. BON BBC KOSTUUMDRAMA'S Hierbij bestel ik (boxen) x 'BBC Kostuumdrama's' a €24,95* exclusief verzendkosten van 4,95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klagtenservice: 0900-2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. Om Ov Van Voor 59,05 GEBOORTEDATUM 20,05 exclusief 4,95 verzendkosten. Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Categorie/Wintersale Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'BBC Kostuumdrama's', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig omjnet persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 64