Zoeteweij iets extra's 37 Notaris Stolker blijft Zaman Sport volgen f Ons onderhoud vraagt even uw aandacht: van dinsdag 26 januari t/m woensdag 3 februari 2010 Drie trainingsdagen Aan alle bewoners van de gemeente Terneuzen, ten oosten van het kanaal Gent-Terneuzen Uitslagen rides zaterdag 23 januari 2010 De Supercross in de Coese Zeeland hallen duurt twee dagen. Vandaag komen de toppers aan de start lp aanloop naar de wedstrijden van giste ren en vandaag waren er in de Zeelandhal len drie trainingsdagen. Coureurs konden oe fenen op de baan onder leiding van ervaren coureurs. Ook Dennis Zoeteweij deed dat. Dennis Zoeteweij neemt en van de vele schansen in de Zeelandhallen. sen. Ik moest krachten sparen, want ik ben behoorlijk moe. En dan wordt het gevaarlijk. Binnen crossen is veel riskanter dan bui ten. Dit hier is een heel gevaarlijk baantje. Mijn armen werden zo moe, dat ik mijn koppeling bijna niet meer kon dichtknijpen. En Joe- ri is natuurlijk heel erg goed. Om eerlijk te zijn, hij is beter dan mij." Van Liere en Zoeteweij waren giste ren niet de enige Zeeuwen die in de kwalificaties de aandacht op zich vestigden. In de eerste kwalificatierace vocht Johnny van Eekelen uit Goes vele ronden om een plaats bij de eerste vier, die recht gaf op een finale plaats. De Fransman Rudy Bertraux, Erik Koote uit Sommelsdijk, de Belg Oli vier Vandergenuchten, Mark de Mol uit Heech en Van Eekelen wis selden lang stuivertje. In de laatste rechte lijn voor de finish deed de Goesenaar een ultieme poging om vierde te worden, maar vond daar bij De Mol op zijn weg. De Braban der bleef overeind, Van Eekelen ging onderuit. Hij kwam met de schrik vrij, maar zijn hele lichaam deed pijn. 65cc: 1. Nolan Cordens, België; 4. Stan Brons, 's-Heer Abtskerke. 85cc kleine wielen: 1. Nancy van de Ven, West-Souburg. 85cc grote wielen: 1Micha-Boy de Waal, Veen. Regioklasse: 1Chedley Mertens, België; 2. Kyle Matthijssen, Poort vliet; 3. Rob De Clerq, België. Superregioklasse: 2. Joeri van Lie re, Kapelle; 4. Dennis Zoeteweij, Yerseke. KLOETINCE Tegenstander: Nieuw Lekkerland (thuis). Afwezig: Björn Quartel en Lorenzo van Trijp (beiden geblesseerd). Bijzonderheden: Bij afwezigheid van tweede keeper Lorenzo van Trijp zit keeperstrainer Jaap Pijnenburg nu als re serve op de bank. Volgens trainer Cees Houtepen is Kloe- tinge klaar voor de tweede competitie- helft. Na de zware nederlaag (7-2) in de oefenwedstrijd tegen Terneuzen zijn de puntjes weer op de i gezet. CPC VLISSINGEN Tegenstander: Achilles Veen (uit). Afwezig: niemand Bijzonderheden: De winterstop heeft GPC Vlissingen in elk geval in één op zicht goed gedaan. Alle blessures zijn ge heeld. „Ik heb voor het eerst dit seizoen een complete groep", zegt trainer André Maas. „Hoe we er voor staan, is moeilijk te zeggen. We hebben ons wel bezig kunnen houden, ook al konden we vaak niet op het veld trainen. We hebben gespind, we zijn in de zaal ge weest en zijn op het strand actief ge weest." TERNEUZENSE BOYS Tegenstander: Nivo Sparta (uit). Afwezig: Roy van Ham, Jules Bazelier, Robert Rijnberg, Marco Faassen (allen geblesseerd). Bijzonderheden: De twee nieuwelingen bij Terneuzense Boys, Tim van Hasselt en Alexander van Hecke, zijn speelge rechtigd. Terneuzense Boys zette voor de winterstop een goede serie neer en heeft het linkerrijtje daardoor in zicht. „We zaten toen in een soort flow, zoals ze dat noemen", zegt Karl Vergouwen. „Die draad willen we weer oppakken." RCS Tegenstander: IFC (uit). Afwezig: Dennis de Nooijer (knieblessu re). Bijzonderheden: Joey van de Zweep is een twijfelgeval. Hij heeft last van zijn lies. Trainer Michel Leonhart maakt zich in de aanloop naar het duel met IFC zor gen. „We zijn in de oefenwedstrijd van vorige week zondag en in de bekerwed strijd tegen Walcheren niet echt scherp voor het doel geweest. Het blijkt dat we toch nog heel afhankelijk zijn van Den nis de Nooijer. Maar ja, die kan niet meedoen, dus ik hoop dat anderen het nu willen laten zien." VLISSINGEN Tegenstander: Best Vooruit (thuis) Afwezig: Dangelo Martien, Joffrey Gel dof (beiden geschorst). Bijzonderheden: Vlissingen wacht de komende weken twee belangrijke wed strijden. Morgen speelt de ploeg tegen Best Vooruit, daarna volgt het duel met Dongen. „Dat zijn twee concurrenten voor promotie", weet trainer Ruud Pen- nings. „Het is moeilijk in te schatten waar we staan." foto Willem Mieras door Eddy van der Hooft HULST - In de eerste klasse vrou wen van de bedrijfsvolleybalcom- petitie in Huls.t waren Zaman Sport en Notaris Stolker ook op de zeventiende speeldag goed voor de volle winst. Zo won Zaman Sport met 3-0 van R. van Wesemael en was Notaris Stolker met dezelfde eindcijfers RAHE Buigwerken de baas. Het gevolg is nog altijd dat in de strijd om de eerste plaats al enkele weken muurvast zit. Zaman Sport leidt weliswaar met een voor sprong van vier punten, maar Stol ker heeft nog steeds een wedstrijd in te halen. In de eerste klasse mannen liep het team van Party Max opnieuw twee punten verder weg van Ou- tokumpu. Medeverantwoordelijk daarvoor was Doolaege Matthijs, dat Outokumpu op 2-2 hield. Par ty Max zelf won met 3-0 van Trai teur Nico/Dethon. In de tweede klasse bij de vrou wen is Saman Assurantiën, dat met 2-1 van hekkensluiter Wentz- ler Pauwels won, de ranglijstaan voerder. the multi-utility company In bovenstaande periode gaat DELTA N.V. werkzaamheden verrichten in gemeente Terneuzen aan het waterleidingnet. Tijdens de werk zaamheden kan de druk van het water lager zijn dan normaal.Tevens kan tijdens deze werkzaamheden mogelijk bruin water uit de kraan komen. Mocht er sprake zijn van bruin water, laat dan de kraan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 www.DELTA.nl e-mail: info@DELTA.nl DELTA Infra B.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. waterbedrijf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63