fnensenlinq.nl amilieberichten Lies Maliepaard Marco Puik kijk ook op zaterdag 23 januari 2010 Met droefheid ontvingen we het bericht van het overlijden van Jan Jonkman De afdeling Temeuzen van de Partij van de Arbeid verliest een goede vriend en een gedreven partijgenoot. Jan was sociaal-democraat in hart en nieren met een grote inzet sociale ongelijkheid te bestrijden. Jan leidde het afgelopen jaar de fractie in de gemeente raad, een functie waarin hij grote inzet toonde en als bruggenbouwer een juiste sfeer wist te creëren. We waren er trots op Jan in ons midden te hebben. We wensen Rosita, de kinderen en verdere familie sterkte toe dit grote verlies te dragen. Partij van de Arbeid afdeling Terneuzen Namens het bestuur Jack Sprenkels, voorzitter Hans Jongepier, secretaris Namens de fractie Marnix van Oyen, waarnemend voorzitter Rien de Regt, secretaris De PvdA wethouders Co van Schaik Cees Liefting Veel gelukkige jaren waren we samen, samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent, moet ik zonder jou verder. dus alleen. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase, is overleden, mijn innig geliefde, zorgzame vrouw Antje Huberdina Kort-de Feiter Antje - in de leeftijd van 84 jaar. A. Kort 21 januari 2010 Ribesstraat 12 4306 AS Nieuwerkerk De herdenkingsdienst zal dinsdag' 26 januari om 13.30 uur gehouden worden in de "Johanneskerk" van de Protestantse gemeente aan de Ring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Punt-3". - Liever geen bezoek aan huis Dank aan alle medewerkenden van verpleeghuis "Cornelia"in het bijzonder afdeling "Zandplaat"voor de liefdevolle zorg en aandacht. Donderdag 21 januari is onze lieve tante op 84-jarige leeftijd overleden Antje Kort-de Feiter Wij wensen oom Adrie veel sterkte om dit verlies te dragen. Willy Zandijk-Kik Jaap en Jopie Kik Achterneven en nichten Lieve Lies Jij was altijd vrolijk, positief, zorgzaam en lief. Jij genoot met volle teugen van het leven en wij van jou. En nu ben je toch nog stiekem ervandoor gegaan. Le balcon wordt nooit meer hetzelfde zonder jou. We missen je. De stamgasten: Hilda, Eise, Kim, Bianca, Anita, Elise, Anna, Andrè, Greet, Peter Anja Verslagen zijn wij door het bericht dat, toch nog onverwachts, is overleden onze dierbare collega Wij wensen kinderen, vriend en familie veel sterkte in de komende tijd. Collega's Dienst Voeding Admiraal De Ruyter Ziekenhuis, locatie Goes Scheepje onder jezus hoede. Dankbaar voor de vele jaren die hij in ons leven is geweest, maar ook bedroeft, geven wij kennis dat, na een kort stondige ziekte uit ons midden is weggenomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa Levinus Martinus de Leeuw van Weenen echtgenoot van Maria Cornelia Pieternella Vermeulen in de leeftijd van 88 jaar. Kruiningen: M.C.P. de Leeuw van Weenen-Vermeulen Katwijk: Coby en Gerrit de Best- de Leeuw van Weenen Marja en Sander Gerrit en John Levien en Carola Kapelle: Martin de Leeuw van Weenen (in liefdevolle herinnering) Annie de Leeuw van Weenen-Dijl Amanda Kruiningen: Wessel de Leeuw van Weenen (in liefdevolle herinnering) Miep de Leeuw van Weenen-Duinkerke Robin en Veroni Mike en Mariska en achterkleinkinderen 21 januari 2010 Langeviele 99 4416 CE Kruiningen De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden dinsdag 26 januari om 13.30 uur in de Johanneskerk, Burg. Eienbaasstraat 4 te Kruiningen. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.25 uur gelegenheid om afscheid te nemen in voornoemde kerk. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in 'Ons Dorpshuisj, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Psalm 6810 berijmd Als God mijn God, maar voor mij is, wie is er dan mij tegen Dan werken druk en droefenis mijn ziele tot een zegen; dan waakt alom een eng jen - wacht, dan zie ik sterren in de nacht en bloemen op mijn wegen. Gezang 2011 Tot onze diepe droefheid behaagde het de Heere op Zijn tijd, voor ons toch nog onverwacht uit-ons midden weg te nemen, onze dierbare lieve moeder, schoonmoeder, oma, overoma en bet-overoma Tannetje Marteijn-van de Gruiter sinds 17 november 1968 weduwe van Corenlis Marteijn in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Arnemuiden: Kees en Cobie Marteijn-Klippel Tannie en Willem, Stefanie, Kristian Marja en Wim, Michael, Kevin, Carlo Grietje en Cas van de Gruiter-Marteijn Gillis en Marlies, Luc, Nathalie Tannie, Carmen Bas en [aantje Marteijn-Janse Tanja en Ron, Brent, Ziva jeannette en Michel, Chloé, Demi, jason Kees en Petra, Björn, Amber Ella en André Marjo en Martin Nijholt-Marteijn Diana Angelien Eddie 22 januari 2010 Spoorstraat 36 Arnemuiden Correspondentie-adres: Familie C. Marteijn-Klippel Schuttershof 36,4341 AB Arnemuiden Onze bijzondere dank gaat uit naar de "Thuiszorg" voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder en oma is opgebaard aan Schuttershof 36 te Arnemuiden, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen D.V. maandag 25 januari van. 19.00 uur tot 21.00 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden, D.V. dinsdag 26 januari om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde kerk aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst zal geleid worden door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. 141 - Enige en algemene kennisgeving - Eén dag voor zijn 85 ste verjaardag is geheel onverwacht overleden onze lieve broer, zwager en oom Cornelis van Molenbroek Kees Vlissingenj 22 januari 1925 t Vlissingen, 21 januari 2010 Vlissingen: Corrie van de Kasteelen-Molenbroek t Wim van de Kasteelen f Uithoorn: Nel Rückert-van Molenbroek Fred Rückert Vlissingen: Geertje van Molenbroek En neven en nichten Met dank aan de verzorgers en vrijwilligers van woning21 van "Zorgcentrum TerFteede" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Mevrouw G. van Molenbroek Aagje Dekenstraat 131 4381 RN Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 25 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Diep bedroefd en volkomen teneergeslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marco Puik Wij wensen "Sander, Helma en kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. fam.Schipper Huib,Nellie Mevr. Kloet Jorris,Miranda Ben.Mieke Herman, Annemarie Ramon llonka Jan,Riet Sietske,Tijs,Mike en Roan Femke, Rene en Anouk Tieme,Anita Marco,Bloem Irene Roest Geschokt namen wij kennis van het overlijden van Marco Puik Lid van onze vereniging, broer van een van onze medespelers en zoon van een van onze bestuursleden. Wij wensen zijn familie en dierbaren sterkte toe. De 1 e selectie en begeleiding W Rillandia 'r Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Marco Puik Zoon van onze secretaris/wedstrijdsecretaris Broer van onze le elftal speler Hans Wij wensen Sander, Helma en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. Bestuur, Jeugdbestuur en leden van de W Rillandia Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van Marco Wij wensen de familie Puik veel sterkte met dit verlies. Rillandia 3 en 4 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marco Puik zoon van ons gewaardeerd lid Helma Puik Wij wensen de familie veel sterkte toe. Rillandse spelers Badminton

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 43