Vrijheid en Verantwoordelijkheid Technicus wtb (Woensdrecht) NeHaL&Nia Nederlands Verzorgende C Wijkverpleegkundige 32 banen www.a llevo.nl Allévo staat naast u. zaterdag 23 januari 2010 Hollandiapiein 1,4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl Met ruim 1800 c zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en thuisbegeleiding vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverlenings sector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. STEDELIJKE SCHO^. .«.ENSCHAP O Ter vervanging van 1 maart tot 1 augustus 2010 zoeken wij een enthousiaste docent/collega: U kunt uw sollicitatiebrief tot uiterlijk 1 februari a.s. sturen naar mw. L. Grozema, medewerker personeelszaken: Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap l.grozema@nehalennia.nl HAVO/VWO: Breeweg 71E, Middelburg VMBO/MAVO: Merwedestraat 1 Middelburg ten behoeve van de Thuiszorg in Goes in een dienst verband van 20 uur per week. Het accent van de werkzaamheden ligt op het verrichten van verzorgende taken bij de cliënten thuis, waarbij de zelfredzaamheid van de cliënt wordt gestimuleerd. Wij verwachten Een MBO diploma verzorgende of gelijkwaardig (niveau 3), de C-opleiding of MDGO-VZ (kort)(niveau 2); bij voorkeur ervaring in de zorg; datje zelfstandig, maar wel in teamverband kunt werken en verantwoordelijkheid kunt dragen; datje de beschikking hebt over een auto. Wij bieden Arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT. Salariëring volgens FWG 30 minimaal 1.557,26 en maximaal 2.199,65 per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kan je telefonisch contact opnemen met de Operationeel manager AWBZ extramuraal de heer Ryan Schout, telefoon (0113) 249200. Je schriftelijke reactie voorzien van een motivatie voor je sollicitatie en CV dient, onder vermelding van vacaturenummer 100005 uiterlijk 5 februari 2010 in ons bezit te zijn. Allévo, Afdeling P&O, Postbus 79, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl Deze vacature is zowel in- als extern verspreid. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Onderbouw HAVO/VWO (14 lesuren) Meer informatie: mw. M.A. Wagensveld-Heeren, locatiedirecteur HAVO/VWO, tel. 0118-656 265 Je bent de spil in het zorgnetwerk van de cliënten en hun omgeving. Je onderhoudt de contacten binnen dit netwerk maar je bent ook de spil van een zelfstandig team van verpleegkundigen en verzoigenden. Je bent dus zorgverlener, regisseur en coach tegelijk. Wij verwachten Een diploma HBO-V (niveau 5) of gelijkwaardig en inschrijving in het BIG-register; bij voorkeur ervaring in de (thuis)zorg; datje over organisatievermogen, een pro-actieve houding en goede communicatieve vaardigheden beschikt; datje de beschikking hebt over een auto. Wij bieden Arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT. Salariëring volgens FWG 45 minimaal 2.083,38 en maximaal 2.810,33 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. ten behoeve van de Thuiszorg in Goes in een dienst verband van 28 uur per week een Ben je op zoek naar een zelfstandige baan met veel vrijheid én veel verantwoordelijkheid? Gasunie is overal. De markeringspaaltjes in het landschap zijn hiervoor het zichtbare bewijs. Ze markeren een high tech netwerk van 15.000 kilometer pijpleiding en installaties, in zowel Nederland als Noord-Duitsland, waardoor dagelijks aardgas wordt getransporteerd. Gedegen onderhoud aan dit leidingnetwerk is zeer belangrijk. Voor deze verantwoordelijke taak zijn we op zoek naar ëen: Voor onze locatie in gebied Woensdrecht zoeken we een Technicus met werktuigbouwkundige achtergrond. Als technicus heb je bij ons een verantwoordelijke functie, waarin je onderhoud uitvoert aan ons gastransportnet. Je bent verantwoordelijk voor het in/uit bedrijf nemen, bedienen en eventueel veiligstellen van leidingen, afsluiters en stations. Je krijgt een functie met veel vrijheid je werkt vanuit huis en krijgt de beschikking over een dienstbus met materialen en gereedschappen, communicatieapparatuur, computer etc. De werkorders ontvang je via een eigen laptop. Jij bent ervoor verantwoordelijk dat die opdrachten binnen een bepaalde termijn worden voorbereid en uitgevoerd. Een intern opleidingstraject van ongeveer 2 jaar maakt deel uit van je werkzaamheden. Je werkt in een team van ongeveer dertien collega-technici, waarinje periodiek wachtdienst draait ten behoeve van het oplossen van storingen en calamiteiten in het gebied. In verband met de maximale aanrijtijd bij storingen/calamiteiten moetje daarom wonen in het gebied binnen de driehoek Putte, Halsteren en Goes of bereid zijn daar naartoe te verhuizen. Heb je mts-werktuigbouwkunde en technische kennis op het vlak van installatie-, pijpleiding- of machinebouw? Kijk dan op www.werkenbijgasunie.nl welke mijlpaal er voor jou bij ons in het verschiet ligt of neem contact op met Eric Lanting, Chef gebied Woensdrecht, tel. (06) 5518 8043. QQSü-TtG www.werkenbijgasunie.nl gaat verder in gastransport - Mijlpaal in je carrière

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34