.000 ton hete kolen? Jij zit er bovenop! Teamleider Onderhoud EIIIRn-l Leidinggevende Horeca zeeuwind O JobTrack.nl uoor onze kolencentrale unuui.uierkenbijepz.nl Financieel administratief medewerker (m/v) voor 28 uur per week Ben jij student en wil je deze zomervakantie bijverdienen? Dan is Zorgstroom op zoek naar jou!!! www.zorgstroom.nl 48 zaterdag 23 januari 2010 EPZ is de grootste elektriciteitsproducent van Zeeland. Een uniek bedrijf in een bijzondere omgeving. Naast de enige kerncentrale van Nederland exploiteert EPZ een kolencentrale met biomassa- meestookinstallatie en een windpark. De kerncentrale behoort tot de wereldtop. De gereviseerde koleneenheid is met nieuwe milieutechnologie klaar voor een toppositie! Wij zoeken een Als Teamleider Onderhoud EMRA-I leid je de afdeling Onderhoud EMRA-I. je zorgt er samen met jouw mensen voor dat de EMRA-l-installaties veilig, economisch, effectief en efficiënt werken. Je bent een kwaliteitsbewuste teamspeler die de conditie van de aan jou toevertrouwde installaties bewaakt. Ook beheer je de middelen en procedures voor het EMRA-I onderhoud. Het werkgebied van je afdeling omvat de proces- gerelateerde EMRA-I- en beveiligingsinstallaties. Ook hoog-, laagspanning- en gelijkstroom installaties, de procescomputer/automatisering vallen onder je verantwoordelijkheid. Functie-eisen: Technische opleiding HBO-niveau (E+MRA/I); Tien jaar relevante industriële ervaring, waarvan twee jaar binnen elektriciteitscentrales; Kennis en ervaring in het onderhouden van vergelijkbare systemen en installaties; Twee jaar ervaring in een leidinggevende functie; Kennis en ervaring met managementtechnieken; Kennis van Engelse en Duitse taal; je bent een analyticus die leiding kan geven aan veranderingsprocessen; Je volgt met goed gevolg een EPZ-bedrijfs- opleiding. Surf voor vacatures naar Meer informatie kun je krijgen bij EPZ's personeelsafdeling: Barbara Dolle, tel. 0113 - 356 311. Herken je jezelf? Stuur een uitgebreide reactie met CV per e-mail naar: vacatures@epz.nl of per post naar: N.V. EPZ, afdeling Personeelszaken, Postbus 130, 4380 AC Vlissingen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland Zeedijk 32, 4454 PM Borssele, Tel.: 0113 - 356 000, E-mail: info@epz.nl Zeeuwind, de Zeeuwse windenergie coöperatie, telt ruim 1250 leden en is (mede) eigenaar van 31 windturbines op 11 verschillende locaties in Zeeland. Zeeuwind heeft tot doel het gebruik en de productie van windenergie en andere vormen van duurzame energie in Zeeland te bevorderen. Een professioneel bureau van 4 medewerkers ondersteunt het bestuur in de verwezenlijking van de doelstellingen en de realisatie van duurzame energie projecten in Zeeland Ter ondersteuning van de kantoorwerkzaamheden zijn wij op zoek naar een In deze zelfstandige functie verricht u alle voorkomende werkzaamheden die verband hou den met de financiële administratie en verzorgt u de algemene secretariële ondersteuning van het bureau. Het goed kunnen organiseren, plannen en meedenken met de organisatie is van belang om de algemeen coördinator in de dagelijkse werkzaamheden te kunnen onder steunen. De functie Onder leiding van de algemeen coördinator Voert u de boekhouding en beheert u de administratieve organisatie; Verzorgt u periodieke financiële rapportages en draagt u bij aan het opstellen van de financiële verslagen; Draagt u zorg voor alle voorkomende secretariële werkzaamheden, zorgt u voor de post- behandeling en receptiewerkzaamheden; Voert u de ledenadministratie en verzorgt u de reguliere contacten met de leden, waaron der correspondentie en mailings, informatieaanvragen en aanmeldingen nieuwe leden. Draagt u zorg voor het archief; Beheert u het relatiebestand, de documentatie, de kas en de voorraden. Gevraagd wordt Opleiding MBO-plus/HBO financieel-administratief met aanvullende secretarieel of een vergelijkbare relevante opleiding; Minimaal 3 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie; Goede beheersing van boekhoudsoftware; Goede beheersing van computerprogramma's (o.a. Word, Excel). Ervaring met software voor website beheer is een pré; Zelfstandig, accuraat, gestructureerd en flexibel; Goede mondeling en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands; In staat om in teamverband te kunnen werken; Affiniteit, met de ontwikkeling van duurzame energie. Geboden wordt Een uitdagende en zelfstandige functie waar u uw organisatietalent in kwijt kunt; Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring tussen 2.200 en 2.700 euro bij fulltime dienstverband. De aanstelling is vooralsnog voor de duur van 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid zal dit daar na omgezet worden in een vast dienstverband. Bent u de collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan Zeeuwind, Solliciteren uitsluitend per e-mail te richten aan westeinde@zeeuwind.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de periode half juli tot begin september is Zorgstroom op zoek naar vakantiekrachten voor de thuiszorg en de zorgcentra. Bel met de afdeling HRM (0118) 684 000 of kijk op Camping in de Bongerd is een gezellige familie camping aan de rand van Oostkapelle. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar: In bezit van sociale hygiëne of bereid zijn dit te gaan halen. Goede communicatieve eigenschappen. Zelfstandig kunnen werken. Beheersing van Duits is een pre. Het gaat om 38 uur pér week van 15-03-2010 tot 31-10-2010. Tevens zijn wij op zoek naar jongens of meiden die graag wat willen bijverdienen in de weekenden en of schoolvakanties. Geïnteresseerd bel, schrijf of mail naar: Camping in de Bongerd, vraag naar M of J Vos Brouwerijstraat 13 4356 AM Oostkapelle. Tel: 0118-581510 mail: info@campingindebongerd.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 156