ARTEC bowC'lapd i De nood Zeeland is h in oc Coördinator/hulpverlener Tramper Zelfstandig werkende kok 40 banen INTERIM Specialist in Personnel Solutions Metaalbewerking CNC-draaier CNC-frezer Van der Valk Hotel Middelburg zoekt: Jonge enthousiaste Chef Kok m/v Jonge enthousiaste Sous Chef m/v Hoofd Receptie Sales m/v Hotel Middelburg Bent u "onze" nieuwe CONSULTANT? LSta op Bezoek onze site: www.staopzorg.nl zaterdag 23 januari 2010 Q JobTrack.nl Tramper Metaalbewerking is actief in het vervaardigen van kwaliteitsonderdelen uit diverse materialen. Hiermee dient ons bedrijf als toeleverancier voor bedrijven uit diverse industrieën. Als werkmaatschappij van Tramper Techniek vormt Tramper Metaalbewerking tevens een belangrijke schakel in de productie van verpakkingsmachines. Op dit moment hebben we de volgende vacatures: Functie-omschrijving Als CNC draaier of frezer draag je zorg voor het vervaardigen van enkelstuks tot kleine series kwaliteitsonderdelen. Het product gaat vanaf het begin tot het eind door je handen. Er wordt gewerkt met CNC-draaibanken en 3- en 5-assige CNC-bewerkingscentra. Jouw 1 werkzaamheden bestaan uit het programmeren, bewerken en controleren van onderdelen uit diverse materialen. Functie-eisen Als vooropleiding denken wij aan VMBO of MBO metaalbewerking. Wij bieden je: een baan in een prettige werkomgeving een salaris dat overeenkomt met je opleiding, ervaring en inzet goede secundaire arbeidsvoorwaarden Spreekt ons bedrijfje aan en heb je interesse in één van bovengenoemde vacatures? Stuur dan je sollicitatie, voorzien van CV, voor 5 februari a.s. naar: Tramper Metaalbewerking BV, t.a.v. Dhr. P.C. de Goffau, Spoorstraat 24, 4431 NK 's-Gravenpolder. Telefoon: +31 (0)113 312811, e-mail: peter.de.goffau@trampertechnology.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk voor meer informatie en/of sollicitatiemogelijkheden op www.valk.com/middelburg. Voor onze vestiging Bowlland Goes zijn wij voor ons Fun Cooking restaurant op zoek een geschikte kandidaat voor de functie: Als zelfstandig werkende kok ben je verantwoordelijk voor het bereiden van maaltijden, verse soepen, salades en desserts. Je vindt hygiëne en gastvrijheid belangrijk en een uitdaging om buffetten te calculeren, te plannen en te bereiden. Je houdt ervan om samen met anderen te werken aan een goed product. Functie eisen: - Flexibele en gemotiveerde instelling - Representatief - Gevoel voor verantwoordelijkheid - Bezit van de juiste diploma's (niveau 3) - HACCP Zie je bovenstaande als een uitdaging, stuur dan een brief met cv naar: goes@fitland.nl, tav dhr. Bobeldijk. Fitland Zeelandhallen Da Vinciplein 8 4462 GX Goes 0113-215755 Fitland Sportpark Bowlland Goes Geldeloozepad 7 Da Vinciplein 14 4463 AJ Goes 4462 GX Goes 0113-223505 0113-227373 WWW.fitland.lll Artec Interim is een uitzend- en detacheringsbureau, gespecialiseerd in technisch personeel op uitvoerend, midden - en hoger kader niveau. De Artec Groep bestaat verder uit Artec Kader, Werving Selectie, Projects en International (vestigingen in België, Duitsland, Portugal en Hongarije). In verband met een toenemende groei in 2010, zoeken wij op korte termijn 2 actieve en ondernemende (sr.) consultants, voor onze filialen in Vlissingen en Bergen op Zoom. U voldoet aan de onderstaande wensen en eisen: - een afgeronde MBO+ of HBO opleiding - commerciële ervaring bijvoorkeur in de uitzend- of detacheringsbranche - ervaring of affiniteit met techniek is een pré - bereidheid tot het volgen van commerciële en persoonsgerichte trainingen - positieve, enthousiaste, creatieve instelling met doorzettingsvermogen Het taken pakket: - werving en selectie van potentials - acquisitie en relatiebeheer - aansturen groep tijdelijke medewerkers - commerciële gesprekken en onderhandelingen voeren - medeverantwoordelijk voor de commerciële resultaten op het filiaal Wat bieden wii: Een dynamisch en expansiegericht bedrijf, waarnaast teamwork ook de individuele ontwikkelingskansen van medewerkers gestimuleerd worden op basis van uitstekende arbeidsvoorwaarden en provisie/winstregeling. Herkent u uzelf in dit profiel, reageer dan per brief, e-mail of telefoon. Artec Interim b.v., Boulevard Bankert 230,4382 AC Vlissingen, t.a.v. de heer R. Fornari, directeur. T 0118-440199/06-14237077, info@artec-interim.nl, www.artec-interim.nl T de andere kijk op ZOrg Sta Op Zorg in Vlissingen biedt christelijke hulp aan verslaafden, dak- en thuislozen en mensen met psychosociale problemen. Sta Op Zorg is een relatief jonge organisatie maar heeft al veel kunnen betekenen. We willen nog meer cliënten helpen en zijn dringend op zoek naar een creatieve duizendpoot met hart voor mensen. Ben jij iemand die werk van zijn geloof wil maken? Beschik jij over een pioniersmentaliteit? Kom dan bij ons als Verlenen van laagdrempelige hulp Begeleiden van vrijwilligers Verzorgen van PR en fondswerving Op www.staopzorg.nl vind je een uitgebreidere functiebeschrijving en contactinformatie. wtmamma&mmtiBmamammrKmmmmaimmmaimmmmmmmmmmmmm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 148