Fantastisch Frankenland! PZC Beleef Diergaarde Blijdorp! PZC JPK-bw EB 329 6-daagse busreis incl. halfpension en excursies www.pzc.nl/webwinkel 2-daags arrangement inclusief ontbijt diner www.pzc.nl/webwinkel Vanaf p.p. WEBWINKEL WEBWINKEL 26 zaterdag 23 januari 2010 Deze reisaanbieding brengt u per comfortabele en ver trouwde Oad-touringcar naar het Frankenland, gelegen in het noorden van de Duitse deelstaat Beieren. Het is een heuvelachtig gebied langs de Main met vele karakteristieke dorpen en stadjes. De streek is beroemd om de heerlijke wijnen, bieren en typische Frankische braadworsten. 'Leven als God' in Frankenland is dan ook geen loze bewering. Maandag: Vanaf de opstapplaatsen rijden we via Beek naar onze bestemming in Zuid-Duitsland. Dinsdag: 's Morgens kunt u rustig aan doen en de gezellige omgeving van het hotel ontdekken, 's Middags maken we een interessante tocht door het Steigerwald. Dit natuurgebied ligt in het hart van het Frankenland met prachtige landschappen en culturele bezienswaardigheden. Woensdag: Na het ontbijt rijden we naar Creglingen. Hier be zoeken we de kerk waar het altaar te bezichtigen is dat vanwege haar houtsnijwerk beroemd is geworden. Door het Tauberdal rijden we verder naar Rothenburg ob der Tauber met haar histo rische stadskern en stadsmuur. Donderdag: Vandaag bezoeken we twee Beierse steden met ieder hun eigen karakter: Bamberg en Nürnberg. In wereldcul tuurstad Bamberg met een mooie domkerk en een schitterende oude binnenstad zult u zich geen moment vervelen, 's Middags vervolgen we de reis naar Nürnberg, de tweede stad van Beie ren, waar de middeleeuwse torens, stadspoorten en muren het aangezicht van de oude stad bepalen. Vrijdag: Vandaag kunt u een dagtocht maken naar de mooie stad Würzburg (optioneel, 25,- p.p.). Deze oude bisschopsstad en levendige universiteitsstad wordt gezien als een barokke stad met zuidelijke charme. We bezoeken het oude centrum met de dom St. Kilian en zien boven de stad de overheersende burcht Mariënberg. Zaterdag: Helaas nemen we vandaag afscheid van Ebrach. Tegen de avond bereiken we Nederland. Historikhotel Klosterbrau***+ Dit sfeervolle en gastvrije familiehotel ligt aan het marktplein van het gezellige plaatsje Ebrach. De kamers zijn modern ingericht en hebben tv, telefoon, radio, minibar en een badkamer met douche, toilet en föhn. Overige faciliteiten: receptie, restaurant, sauna, whirlpool, fitnessruimte en solarium (tegen betaling). Bijzonderheden: 2 verdiepingen, ontbijtbuffet en 3-gangendiner. Lezersprijs* 12 april 329,- 19 april, 3 mei en 17 mei 339,- •prijs per persoon o.b.v. 2-persoonskamer Inclusief: koffie/thee op de vertrekdag reis per Tourist Class bus 5 overnachtingen o.b.v.halfpension (ontbijt en diner) vanaf diner le dag t/m ontbijt laatste dag genoemde excursies excl. entreegelden en optionele excursies, ter plaatse te betalen. Exclusief: entreegelden en optionele excursies eenpersoonska mertoeslag €70, reserverings-en administratiekosten calamitei tenfonds «reis- en/of annuleringsverzekering. Opstapplaatsen: U kunt kiezen uit meer dan 15 opstapplaat sen in uw regio. Meer informatie en boeken: Ga naar onze website voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde lezersaanbieding te boeken. Ga naar een van de 220 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8482 0,15 pm). Minimum aantal deelnemers: 38. Vermeld bij reservering het reisnummer BWDE70-01 REIZENl categorie reizen rondreizen Ruik, kijk, luister en beleef met dit unieke arrangement de best bezochte dierentuin van Nederland! Waan je in war me, verre oorden tijdens een wandeling door het overdekte tropische bos van de olifanten en de pantserneushoorns. Ga kopje onder in het Oceanium en ontdek de wereld van haaien en koningspinguïns. Kijk op de nieuwe Savanne van uit een levensgrote Baobab-boom de giraffen in de ogen, en duik de ijsgrot in om de ijsberen van wel heel dichtbij te bekijken! Ga op kraamvisite bij het zeldzame Aziatische leeuwtje en de zebra-hengstjes. Ook kun je kennismaken met diverse peu ters, zoals Bokito's derde jong Tuena, olifantje Tonya en dwerg- nijlpaardje Flory. In 2010 wordt bovendien gehoopt op jonge ijsbeertjes... en reikhalzend uitgekeken naar de geboorte van een tfaby-olifant in augustus! Domina Hotel Conference Rotterdam**** Je verblijft in het luxe 4-sterren Domina hotel, voorzien van mo derne kamers, een uitstekend Italiaans restaurant 'I Girasoli' en een bar. Het hotel ligt naast de Diergaarde en op loopafstand van het bruisende centrum van Rotterdam. Ontdek dus ook de kubuswoningen, de prachtige collecties van de Kunsthal, het NAi en het Museum Boijmans Van Beuningen! Of laat je mee voeren door Europa's grootste haven in een futuristische Spido rondvaartboot en geniet van de imposante skyline! Kinderen t/m 12 jaar verblijven gratis bij de ouders op de ka mer (max 2), inclusief ontbijt kindermenu! Voor de kinderen kunt ter plaatse het toegangskaartje voor Diergaarde Blijdorp kopen. Vergeet niet uw Rotterdam Welcome Card te gebruiken voor korting! categorie reizen hotelovernachtingen Inbegrepen: 1 overnachting in een superior kamer 1 x ontbijtbuffet lx3-gangen diner Gratis parkeren bij het hotel Toegangskaart voor Diergaarde Blijdorp Rotterdam Welcome card (t.w.v. 5,- p.p.) met kortingsvou chers voor winkels, musea en attracties in Rotterdam! Adviesprijs 158,- Lezersprijs 89,- prijs op basis van min. 2 personen per kamer. Verlengen is mogelijk voor 49,- p.p.p.n. Prijs is exclusief administratiekosten 20 per boe king. Het arrangement is geldig van 29 januari t/m 30 december 2010. Meer informatie en boeken: Ga voor meer informatie en boekingen naar onze webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.-079-3165943 of 0900-8847 (0,15 p.m.) of langsgaan bij een Arke reisbureau in de buurt o.v.v. Wegener Blijdorp aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/ SGR voorwaarden van toepassing. iv Diergaarde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 130