Hlensenlinc.nl Familieberichten ysrliBifëfi 301 Nelly Houg Nelly van der Bij-Houg Géza Meulenberg donderdag 21 januari 2010 kijk ook op 7 was goed %o Na een prachtig leven, moedig tot het laatste moment, hebben wij afscheid moeten nemen van een fantastisch mens. getrouwd geweest met Gerard van der Bij Zaamslag, 27 januari 1933 f Terneuzen, 15 januari 2010 Jaap en José Houg-van Jole Dick Houg Ria Houg-Simons Correspondentieadres: Eric Houg Oranjestraat 21 4532 BT Terneuzen De herinneringsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 21 januari om 13.30 uur in uitvaartcentrum de Ridder, Hughersluys 22 in Terneuzen, waarna aansluitend de crematie in stilte zal volgen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in het Hampshire Hotel Churchill, Churchilllaan 700 in Terneuzen. Een speciaal woord van dank aan huisarts Dr. J. Peek en Dr. D. Vermaas en aan de medewerkers van de thuiszorg. Nelly hield van witte bloemen. We hebben genoten van haar warmte, gastvrijheid, optimisme en levenslust. Zelfs tijdens haar ziekte ging hier niets van verloren. We zullen haar erg missen. Eric en Jacqueline Houg-Karmelk Devon en Demi Harold en Heieen Houg-Vogelaar Marijn, Floor en Job Doedel Alex en Annette Groothaert-Houg Natas/a en Marielle Henk en Karin Kasteleijn-Woesthuis Bink 'li- Verdrietig zijn wij dat, na een moedig gedragen ziek zijn, is overleden onze zwager en oom [an Duijnkerke Heilo: I. de Muijnck C. de Muijnck-Goeree - Goes: C. de Muijnck (in herinnering) M.A. de Muijnck-Ruijsaard Neven en nichten Borssele, 16 januari 2010 Enige en algemene kennisgeving Na een kortstondig ziekbed is overleden Gezina Maria Kloosterman-Slijtermeiling - Sien - A-Zutphen, 20 juli 1922 - f Goes, 19 januari 2010 Gaarne wil ik de verpleging van Zorgcentrum 'Ter Weel', unit 2 hartelijk dankzeggen voor de goede verzorging. Correspondentieadres: J.W. Werkhoven-Nieuwenhuyze, Catalijneweg 6,4454 AN Borssele De crematieplechtigheid wordt gehouden maandag 25 januari om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodig ik u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Plotseling overleed, na een moeilijk leven onze lieve nicht Wilma Janse We zijn erg verdrietig. Neven en nichten Janse Verdrietig nemen wij afscheid van Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Na een goed leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en lieve oma Jopie Lievense-de Keijzer sinds 20 juli 2005 weduwe van Jan Johannis Lievense A15meil939 t 19 januari 2010 Middelburg: Hans Albert-Jan Manfred en Liana Noël Robin Goudend 70 4337 NA Middelburg Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg waar u vrijdag 22 januari van 19.00 tot 20.00 uur in de gelegenheid bent om afscheid van haar te nemen en ons te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Dag lieve oma Wij kunnen niet zeggen hoe wij ons nu voelen, Wat wij wel kunnen zeggen; "Oma wij missen je nu al' Bedankt dat u onze oma was, Rust nu maar uit, Wij zullen je nooit vergeten, Noel 9 Robin Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer L. Meeuwsen Leen Meeuwsen is 34 jaar bij ons bedrijf werkzaam geweest en wij herinneren ons hem als een fijne, enthousiaste collega. Wij wensen zijn vrouw eri verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers SESVanderHave Nederland B.V. Rilland Na een langdurige maar moedige strijd hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn lieve (schoon)dochter, onze lieve zus en dappere tante Sluiskil, 27 mei 1952 t Terneuzen, 15 januari 2010 "Ze zal altijd in ons hart blijven" Theo Kluijtmans Ma Meulenberg-Wijne Pa Meulenberg t Renata en Michèl Dutrée- Meulenberg Noël, Anouk Oda Meulenberg en Marcel Verlinde Ma Kluijtmans-van den Eisen kinderen, neven en nichten Churchilllaan 1014 4532 JH Terneuzen Wij zijn de doktoren en de verpleging van ziekenhuis "De Honte" dankbaar voor de goede zorg die zij Séza steeds hebben geboden. Volgens haar uitdrukkelijke wens heeft de crematie plechtigheid in familiekring plaatsgevonden. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van ons biljart-teamgenoot Adrie Minnaard Bram, Jaap, Piet, Jan, Kees, Hans Verdrietig en bedroefd zijn we door het overlijden van A3 Adrie Minnaard Cafe StationsKoffieHuis Pieter Marleen, Personeel, gasten, vrienden en bekenden Geschokt en verdrietig zijn we door het overlijden van Adrie Minnaard lid van onze biljartvereniging ONDA Wij wensen iedereen sterkte toe met dit verlies. Biljartvereniging ONDA Krabbendijke Vol ongeloof bereikte ons het bericht dat Adrie Minnaard is overleden. De zaterdagen zullen stil zijn zonder jou... Jan, Piet, Jaap, Kees, Jan, Bram, Mehmet, Willem, Tonny, Sam, Nico, Wim, Piet, Kees Weinig nemen en veel geven Altijd een hartelijk welkom Zoals jij was. zul je voor altijd in ons hart voortleven Zondag 17 januari is onze geliefde zus, schoonzus en tante overleden Centina Mol-Feijtel weduwe van A. Mol Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte om dit verlies te dragen. Rienf - Jo f Janny - Machiel Bram f - Annie Cor - Leen Diny - Cor t Kees Peet - Martha Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Maatje Jacoba de Nooijer-Westerweele voormalig hoofd van de huishoudelijke dienst van de toenmalige Provinciale Planologisch Dienst, van Provincie Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop zij ruim 25 jaar in dienst van Provincie Zeeland heeft gewerkt. Wij herinneren Maatje als een vriendelijke, behulpzame en toegewijde medewerkster. Onze deelneming gaat uit naar haar kinderen en klein kinderen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Onverwachts is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Riet Platteeuw-Oele Koudekerke: M. Oele E.C. Oele-Harte Goes: A.F. van de Velde-Oele G.M. van de Velde (in herinnering) Kapelle: C.A. Oele (in herinnering) J.J. Oele-Nieuwdorp (in herinnering) Hansweert: N.J. de Keijzer^Oele J.P. de Keijzer neven en nichten Biezelinge, 18 januari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 52