(Ilensenlinq.nl Fsifil'siepËfcii QL Elisabeth Riemens-Haak m kijk ook op donderdag 21 januari 2010 Verdrietig, maar met een gevoel van dankbaarheid dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze zus, schoonzus en tante Betsie sinds 1990 weduwe van Marinus Riemens 5 april 1924 t 18 januari 2010 Familie Riemens Familie Haak Onze dank gaat uit naar het personeel van "Bachten Dieke" voor de liefdevolle zorg die Betsie heeft mogen ontvangen. Zorgcentrum "Bachten Dieke", K310 Correspondentieadres: Mevr. G Riemens-Haak Churchilllaan 328 4532 ME Terneuzen De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 23 januari om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Ik sla mijn ogen op naar de bergen, vanwaar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 1211, 2 Met groot verdriet maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve man, vader en opa Pieter Willem Spruijt A 27 december 1927 t 20 januari 2010 Middelburg: Adriana Spruijt-van Belzen Haarlem: Hugo Spruijt Joosje Bakker Joachim Marije Sjoerd Landluststraat 30 43.37 KC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 26 januari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waarna aansluitend de rouw dienst zal gehouden worden. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Verdrietig delen wij U mede, dat uit onze familiekring is weggenomen, onze broer, zwager en oom Pieter Willem Spruijt echtgenoot van Adriana Spruijt-van Belzen in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: Rotterdam: Middelburg: Schiedam: Naaldwijk: Koudekerke: Oostburg: M.M. den Boeft-Spruijt f P.J. den Boeft t M.E. van Splunter-Spruijt A. van Splunter t W.P. Spruijt P.S. Spruijt-Cevaal P.A. de Winter-Spruijt N. de Winter t E. Verton-Spruijt H. Verton G. Meliefste-Spruijt C. Meliefste Geerse-Spruijt C. Geerse Neven en nichten - M '""te' - ïL fp fik c ■F" - - fg," - - jjL z vfvf. NH A L Darienka Trojancova A 23 mei 1959 -123 december 2009 Je wilde dat alles goed zou zijn. Een hand sterker dan de jouwe weerhield je hiervan. Je bracht rust in mijn hoofd en trouw in mijn hart. Zelf heb jij die rust niet gekend. Op kalme zee maak je nu een grote reis. Vaarwel. Hendrikjan Hoffman De tekening is door Darienka voor mij gemaakt naar een voorbeeld van Leonardo da Vinei Overleden na "een goed en boeiend leven" Annelies Verheul-de Groof Kruiningen, 6 juni 1933 xVlissingen, 12 mei 1956 Den Haag, 19 januari 2010 Echtgenote van Moeder en Oma van Teun Verheul Adriaan Verheul en Mandy Sagar Teunis, Justine Willem Jan Verheul en Marijke Ankersmit Casper, Irene Anneke Verheul en Victor Thissen Joep, Floor, Otto Pieter Verheul en Catherine Bölger Luc, Evaline Cees Laseurlaan 293 2597 GH Den Haag Plechtigheid en condoléance in crematorium Rhijnhof te Leiden op maandag 25 januari om 9.45 uur. Middelburg, 20 januari 2010 Hij hield van de polder, 't vruchtbare land. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. In de gezegende leeftijd van 94 jaar is van ons heengegaan onze zwager en oom Bas Vermue ïkNisse, 7 januari 1916 f Lewedorp, 20januari 2010 Familie Vermue Correspondentieadres: Westdijk 1 4451 RD Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 23 januari om 14.15 uur in de Kapel van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. Aansluitend zal Bas, op eigen verzoek, door de familie begeleid worden naar het cremato rium te Middelburg, waar de crematie in besloten kring zal plaatsvinden. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert' gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. On.vengacfi.ts is overleden, onze 6iumnan Wim van der Weegen De buren: Mien Ton Bea de Goede Rie dé Bef Henriëtte Minekus Rinus en Erfine Mafjaars Middelburg, 18 januari 2010 Zo onverwachts heeft de Heer je thuis gehaald. We wilden nog zoveel van jou genieten. Je lach, je zang, je swing. Wij zullen je enorm missen, maar als we zingen dan zal je altijd in ons hart zijn. Wim van der Weegen Wij wensen Coby, de kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe met het verlies van deze dierbare man en vader. Mannenkoor Semper Fidelis Sylvia Raaijmakers-Floresse, Piet Floresse, Lein Geschiere, Cees Haaijman, Peter Jacobse, Cees de Jonge, Kees de Jonge, Jan Sinke, Rob Schutte, Jan Wim Verbeek, Mark Verhelst, Rien Voogd, Jan Wisse, Wim Zwigtman Verdrietig zijn we dat, na een kortstondige ernstige ziekte, is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Matthijs Weststrate "Thijs" Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens broer, zussen, schoonzus en zwagers Fam Weststrate Wemeldinge, 19 januari 2010 Veilig in Jezus armen. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat na een aantal moeilijke laatste dagen onze lieve moeder, oma en overoma is heengegaan Cornelia Wilhelmina Zevenhuizen- Veenman - Corrie - weduwe van Leendert Pieter Zevenhuizen in de leeftijd van 91 jaar. Wemeldinge: Ellen en Ko Louwerse-Zevenhuizen Leontien en Carlo, Daan, Britt Ronald en Elisa Vivian C? en Ruurd-Jan Simone Cenjarno Goes, 20 januari 2010 Correspondentieadres: Spoorlaan 14,4424 CL Wemeldinge Onze moeder en oma is opgebaard, Spoorlaan 14, waar vrijdag 22 januari van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 25 januari om 13.00 uur in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Noordelijke Achterweg 67 te Wemeldinge, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condeleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We nemen verdrietig afscheid van onze lieve oma Corrie Zevenhuizen- Veenman (Oma-Goes) We zullen haar enorm missen! Leontien en Carlo, Daan, Britt Ronald en Elisa Vivian en Ruurd-Jan Simone en Jarno

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33