Zeeland Verkoop waterwijk stemt hoopvol □s 7,99 2e GRATIS iritratuin 'Uti 4a Kussen P"#f BEVELANDEN-THOLEN MMMe 18 en 19 17 20 COESE SCHANS Bouw eerste huizen op om te vormen havenindustriegebied Goes begint medio dit jaar Koop een Staatslot en krijg €50 korting op een Oad-vakantie. REIZEN Deze week: almanak Meiden sneller op de quad dan de jongens mÊL^mÊm Bevolkingsgroei geen garantie voor voorzieningen Woensdag 20 januari 2010 Bevelandse acties voor slachtoffers aardbeving Haïti Tip? bevelanden@pzc.nl/tholen@pzc.nl ■WnHHi door Frank Balkenende GOES - Vijftien procent verkocht, dik vijfendertig procent in optie. De eerste verkoopresultaten van het grootscheepse woningbouw project Goese Schans zijn bemoe digend, vindt Rfob van Avermaete, directeur verkoop van de Ontwik kelingscombinatie De Goese Schans vof. Eind december bracht de ontwik kelingscombinatie (woningcorpo ratie RWS en de projectontwikke laars Proper Stok en Van Garderen Dekker) de eerste vijftig wonin gen in de eerste fase van het plan op de markt: 18 stadswoningen (rij tjeshuizen), 18 koopgarantwonin- gen en tt kadewoningen. Met een deel van de geïnteresseer den op de 1600 personen tellende lijst zijn inmiddels gesprekken ge voerd. Volgens Van Avermaete heeft dat geleid tot vijftien procent verkoop. Bijna veertig procent van de eerste tranche is in optie. „In optie betekent dat het twee kan ten op kan, maar we hebben er een goed gevoel bij. We horen ook van belangstellenden dat er op het plan en de typen woningen niks is aan te merken. Ik vind dat we best een goede start maken, al moeten we afwachten of de opties zich ook vertalen in koopcontracten", zegt Van Avermaete. Overigens heeft de Goese Schans vof nog niet alle typen woningen in de verkoop. Eind deze maand, begin februari volgt de verkoop van nog eens 88 woningen: 14 wa tervilla's, 42 appartementen, 14 koopgarantwoningen, 8 herenhui zen en 10 stadswoningen. Op nieuw wordt gesproken met geïn teresseerden die daarvoor een voorkeur hebben gesproken. Medio dit jaar begint de bouw van de eerste huizen in het Goese Diep, zoals de eerste scherf van het in totaal 2000 huizen tellende woningbouwproject heet. Daaron der bevinden zich ook 30 huurhui zen. Gezien de lastige woning marktsituatie is gekozen voor een hoger aandeel huur in de eerste fa se (dertig in plaats van twintig pro cent). In de tweede helft van 2011 worden ze opgeleverd. De eerste fa se van de Goese Schans telt in to taal 450 woningen, die in vier, vijf jaar verkocht moeten zijn. www.goeseschans.nl GOES - Drie meiden van de Goese Kohnstammschool hebben gisteren de jon gens 'afgedroogd' tijdens een race op quadmo- toren in de Zeelandhallen. De race was op touw gezet door Tros-televi- sieprogramma Zappsport, dat basisscholieren, van allerlei sporten laat proeven. Via een se- lectiespel werden dinsdagmorgen de rijders van de Kohnstammschool bepaald. De meisjes Marit, Demi en Romy en de jongens Ruben, Sefy en Joshua streden na enkele uren trai ning tegen elkaar. In een spannende race wis ten de meiden de jongens voor te blijven. In de Noordzeehal ligt al een zandparcours voor de Dutch Open Supercross, die komende vrij dag en zaterdag plaatsvindt. Wanneer de op namen worden uitgezonden, is nog niet be kend. foto Ronald den Dekker video op www.pzc.nl/bevelanden 1 F Vraag naar de voor waarden bij uw ANVR- reisadviseur of kijk op www.oad.nl/staatsloterij. www.oad.nl Lange skisokken diverse sportieve designs en maten, 2 paar Druk- en zetfouten voorbehouden. Maximaal 3 gratis artikelen per klant. Geldig van woensdag t/m zaterdag. intraÉs® Breda, ■Hteistercen Koudekerks wwiwintrateo-nl Tip? redactie@pzc.nl Het was een groot spektakel, afgelo pen zaterdag in de Zeelandhallen. Het populaire Volendamse duo Nick en Simon sloot er, na 150 optredens in het hele land, zijn concertreeks af. Meer dan vijfduizend mensen wilden de ideale schoonzonen horen zingen. Wachtend op het moment dat de he ren het podium zouden betreden, kwam er heel wat reclame voorbij voor, zoals dat heet, de merchandise die werd verkocht. Memorabilia zo als shirts, sjaals, posters, noem maar op. Joram (9) zat op z'n vaders nek en bekeek dit met volle aandacht. Tot hij ineens riep: „Papa, je kunt een kus van Nick en Simon krijgen voor 14,99 euro!" „Nou, te gek!!! Echt??? Hoe moet dat dan met zo veel mensen?" En jawel, even later kwam de recla me voorbij; 'Kussen, met Nick aan de ene en Simon aan de andere kant'. Hoeveel fans zouden er inmid dels op een Nick en Simon-kussen slapen?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 69