ilieberichten fllensenljnq.nl Marit Bbhüfbti Overleden Wat blijft is de emotie... Q CO familieberichten MB Alida Jacoba Antonia Janssens - van Stee - Alice - Johanna Kloek-Aalders Anna Hendrika Berendina Kotvis - Nauta 301 woensdag 20 januari 2010 kijk ook op 9HRR Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van ons dochtertje Maria Janna Geboren op 14 januari 2010 om 06.08 uur. Alex Braber en Willeke Schot Laone30 4325 EL Renesse $#3?- Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer J. Allemekinders voormalig medewerker van de gemeente Kapelle Wij wensen zijn vrouw en overige familie veel kracht en sterkte toe dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Kapelle, De secretaris, De burgemeester, Mevrouw ir. M. Quapp S.W.G.M. Kramer lk kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Na een lang leven is overleden mijn lieve moeder en onze lieve oma Catharina Cornelia de Bue- Wesdorp Gehuwd geweest met Jacob de Bue fl 7 december 1982) A Borssele, f s-Heer Arendskerke 1 februari 1915 19 januari 2010 P.M. Olivier-de Bue A. Olivier (in herinnering) Ad en Helma,Anna Hans en Simone Zorgcentrum 'Poelwijck', 's-Heer Arendskerke Correspondentieadres: Van Ravesteijn-erf 177 '3315 DL Dordrecht De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 23 januari om 10.30 uur in de 'Catharinakerk' aan het Plein te Borssele, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 10.00 uur in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn we dat, na een moedig gedragen ziek zijn, is overleden onze zwager en oom Job van Damme Oost-Souburg: J. van Liere L.A. van Liere-Kentin Goes: W. Almekinders A.C. Almekinders-Welleman Neven en Nichten 17 januari 2010 as f a mil ieb erf én t ebon tin Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant z kV Rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden. Ie hebt het als een moedige vrouw gedaan wie kan begrijpen hoe je hebt geleden wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase in de leeftijd van bijna 91 jaar rustig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en overoma Adriana Johanna van den Driest-Faasse Jacob van den Driest (in herinnering) A Aagtekerke, 24 februari 1919 f Domburg, 18 januari 2010 Jaan en Andries Ploni en Wim Jaap en Coby Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorg centrum SIMNIA, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Papegaaienburg 414386 DA Vlissingen Voorafgaand aan de begrafenis zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden op zaterdag 23 januari om 11.00 uur in de Dorpskerk te Aagtekerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Prelaatweg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in HCR Kodde, Burg. Bosselaarstraat 14 te Aagtekerke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We nemen bedroefd afscheid van onze lieve tante Johanna Janse-de Voogd (tante Jo) in de leeftijd van 94 jaar. Haar liefde en hartelijk meeleven met ons gezin zullen wij in dankbare herinnering houden. Serooskerke: Frans en Corrie Zwemer lacomien Ronnie enMariska, Remco, Michiel, Menno, Rachel, Marith Wietze en Marjanne, Esther, Frans Lydia en Leon Middelburg, 17 januari 2010 Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En wat ik weel meteen vergeet Zodat ik onherkenbaar ben Denk dan aan de weg door mij gegaan Zo heb ik het niet voor niets gedaan Na een liefdevol leven in samenzijn met elkaar en altijd warme belangstelling voor anderen is van ons heengegaan in de leeftijd van 84 jaar. Goes: Ed Janssens Breda: Yvonne en Bob Arnhem: Pim en Inge Gladys en Brian Nicolien Breda: Ruud en Jeanine Steef Cox Onze dank gaat uit naar alle verzorgenden van Zorggroep "Ter Weel", unit 8 voor de liefdevol zorg. Goes, 18 januari 2010 Van de Spiegelstraat 3, 4461 LJ Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 22 januari om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in Hotel "Arneville", Buitenruststraat 22 te Middelburg. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Elisabeth de Keijzer-van de Vreede Weduwe van Johannes de Keijzer op de leeftijd van 85 jaar. M. van de Vreede D. van de Vreede M. van de Vreede-Hopman Neven en nichten Krabbendijke, 18 januari 2010 Rectificatie Ik ga naar Joop" Omringd door haar dierbare naasten is rustig heengegaan 11 september 191 5 12 januari 2010 Sinds 1992 weduwe van Johannis (Joop) Kloek Het Cultureel Centrum N.O. Veluwe op 'Vosbergen' te Heerde was het levenswerk van de kunstschilder Joop Kloek en zijn echtgenote. "Met de tentoonstellingen en concerten hebben zij velen bereikt. Wij zijn hen innig dankbaar voor al 'het schone' dat zij ons en anderen gegeven hebben. Wij zijn grote dank verschuldigd aan 'Zorgbureau van der Bijl'. Door hun betrokken zorg kon onze maatje en grootmóeder tot het einde van haar leven in haar eigen huis blijven. Zierikzee Victoria Kloek Leendert van Melle Gorinchem Arnoud Breskens Rutger en Denise De herdenkingsbijeenkomst voor Johanna heeft zaterdag 16 januari plaatsgevonden met familie en vrienden. Correspondentieadres: Victoria Kloek Kraanplein 22 4301CH Zierikzee ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 14 januari 2010 hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma gehuwd geweest met D.P. Kotvis t 27 oktober 2000 in de leeftijd van 90 jaar. Breskens: A.M.W. du Fossé - Kotvis J. du Fossé Dominique en Harm-Jelle MoutfortJLux): H.M. Hilhorst - Kotvis W.R.J. Hilhorst Didier Luc Mare Arthur Correspondentie adres: Mercuriusstraat 1 4511 CN Breskens De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve schoonzus Nel Lampert-Dieleman P.M Lampert-Wisse Alle neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 66