f- !Pa PZC Familieberichten Uniek aanbod: originele, gelimiteerde ets L33 Niels de Bock Niels ABONNEE «Hi TlOrilHOII VOORDEEL» LlCrilVLWW kik ook op up fHensen.tiiq.nl woensdag 20 januari 2010 Onwezelijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij kwijtgeraakt. In de leeftijd van 22 jaar. Peter en Marina f Margriet Barbara en Peter Thijs t Roy Kevin en Goldy Wayne en Nanda Opa en Oma f de Bock Opa en Oma Adam 18 januari 2010 Strandgaper 8 4553 CA Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 23 januari om 10.00 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Philippine. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Vrijdag 22 januari van 19.00 - 19.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleance. Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze carnavalsvriend en collega-wagenbouwer Niels de Bock Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte. Carnavalsvereniging "de Deurdouwers" Sas van Gent Stil en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze medewerker Niels Deze warme, lieve en zeer collegiale jongen, die gedreven en vol passie zijn beroep uitoefende, gaan wij enorm missen. Wij wensen de familie kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Fam. Verhulst en medewerkers Rest. Place du Marché Philippine Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze grote vriend Niels de Bock Sinds 2001 kwam Niels onze Bouwklup versterken. We zullen Niels z'n spontaniteit, inzet en vooral z'n brede lach ontzettend gaan missen. We verliezen in hem een gewaardeerde sloeber, maat en bovenal een goede vriend. Je zal voor ons altijd je vertrouwde rondje mee blijven rijden. In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar zijn familie. Wij wensen hen veel sterkte toe dit grote verlies te dragen. Je carnavals vrienden van Bouwklup de Sloebers Onbegrijpelijk Zomaar ineens ben je er niet meer. We zullen je missen... Ricardo Gerard Dennis Gianni Mischa Tinus Angelique Hylke Collin Remco Nicky Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van de Tpon van onze collega Peter Niels de Bock Wij wensen Peter en zijn familie veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Collega's MFT Chemicals Dow Benelux Diep geschokt zijn wij door het tragisch overlijden van Niels de Bock Wij wensen familieleden en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens Café de Rijnvaert Sas van Gent en de Carnavalsverenigingen De Deurdouwers De Papzakkers De Leutesnokkers Wa'sdajong Onrust in 't kippehok Wie me daor en Vol ongeloof namen wij kennis van het vreselijke bericht dat een carnavalsvriend plotseling is overleden. Niels de Bock Namens carnavalvierend Sas van Gent wensen wij de familie en iedereen die bevriend was met Niels heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Carnavalsstichting de Betekoppen Sas van Gent Lieve Niels Diegene die jij lief hebt ga je verlaten Hen die je liefhad daar ga je naartoe Ome Willy, Tante Nora Jack, Jayne, Chloé (in liefdevolle herinnering), Simone Randy, Jess Martijn, Joyce en Gino Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Niels de Bock Wij wensen familie, vrienden en bouwklup de Sloebers enorm veel sterkte toe. Wagenbouwvereniging de Fucky Duckies Vogelwaarde Verbijsterd, vol ongeloof, woorden schieten ons tekort Niels je was een Sloeber, maar voor ons was je ook een beetje een Ventje. We wensen familie, vrienden en de Sloebers veel sterkte toe. Karnavalsstichting De Ventjes, Sas van Gent Niels A 07-07-1987 18-01 -2010 Je was er altijd, voor iedereen Een levensgenieter, zoals jij was er maar 1 Nog zoveel te doen, zoveel te geven Nog lang niet klaar met het leven! Rust zacht lieve Niels Wij wensen de familie en nabestaanden veel sterkte toe. Remco Sylvia. Michel Monica, Patrick Fallon, Boris Inge, Cor Veronique, Ricardo, Roy, Theo, Thomas, Jos, Alwin, Jorieke, Vicky De ets is gemaakt door kunstenaar Mark Jurriens en laat een aantal bekende en markante gebouwen in Zierikzee zien. De ets is zeer fijn van lijnvoering waardoor de kleinste details nog zichtbaar zijn. Deze ets is de tweede in een serie van 6. Elke maand komt een nieuwe ets uit, met markante ge bouwen in de plaatsen/streken: Middelburg, Tholen, Zierikzee, Veere, Zeeuws Vlaanderen en Vlissingen. Van iedere ets zijn slechts 500 exemplaren beschik baar. Alle etsen zijn genummerd. Voor deze actie geldt het nummer van de ets tevens als lotnummer. www.pzc.nl/service/abonneevoordeel Eén abonnee wint met zijn ets/lotnummer een bron zen beeld t.w.v. 179,-. Beschikbaar gesteld door galerie Bellas Artes. Met de winnaar wordt contact opgenomen. Zo profiteren abonnees De ets is ingelijst te koop voor 39,95 (niet ingelijst voor 29,95) Ga naarwww.pzc.nl/service/abonneevoordeel en vul het formulier in. De levertijd is ongeveer 2 a 3 weken. Wees er snel bij, want op op!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35