f|| fnenseniinq.nl Q CP familieberichten BBBiaa Familieberichten de emotie.. Riek van Loo Wat blijft is kijk ook op woensdag 20 januari 2010 llL Guillaume Petrus Gerardus Marie Joop de Leeuw geboren 7-4-1940 te Halsteren overleden 9-1-2010 te Watamu In zijn geliefde Kenia is loop zacht en vredig ingeslapen. Hij is op 12 januari in Mombasa gecremeerd. Tilly, Joop en Jordie deleeuw@swiftmalindi.com P.O. Box 263, Watamu, Kenia Bedroefd, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, eigenzinnige zus, schoonzus en bijzondere, kleurrijke tante en oudtante In de leeftijd van 85 jaar. We zullen haar missen. Riek: "Dank aan Carla en de buurtjes." Breda: Johan en Corry van Loo-van de Berg Veldhoven: Nel van Putten-van Loo (Ad van Putten t) Hansweert: Jan en Edith Ie Duc-Alleijn Middelburg: Hans en. Nicole Ie Duc-Sandhövel Soest: Gert van Putten en Marijke Ebeling Driebergen: Peer van Putten en Gerdine Jongeneel (Brechtje Boon f) Almelo: Annemarie van Putten achterneven en achternichten Vlissingen, 18januari 2010 St. Jansgang, Middelburg Correspondentieadres: N. Ie Duc-Sandhövel Grote Sternstraat 105 4332 DV Middelburg Riek hield van gekleurde rozen. U kunt afscheid van Riek nemen op zaterdag 23 januari a.s. van 10.00 tot 11.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', I Buitenhovelaan 1. j De afscheidsbijeenkomst, met aansluitend de crematie, zal plaatsvinden om 11.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, i Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te j ontmoeten in bovengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief mocht ontvangen, hopen wij u I toch te bereiken met deze advertentie. V Na een jarenlange vriendschap valt het me zwaar om afscheid te moeten nemen van een lieve, bijzondere vriendin Riek van Loo lk zal haar enorm missen. Dook Vatteroth $8SÈÊË Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Zeer bedroefd geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa Leendert Meeuwsen echtgenoot van Maria Elisabeth Nieuwenhuijse in de leeftijd van bijna 85 jaar. Krabbendijke: M.E. Meeuwsen-Nieuwenhuijse Oostkapelle: Jannie Paardekooper-Meeuwsen Jan Paardekooper Zeist: Els van Wingerden-Meeuwsen in herinnering Hans van Wingerden Kruiningen: Adrie Meeuwsen Jenny Meeuwsen-de Kraker Dirksland: Marie-José IJzelenberg-Meeuwsen Leo IJzelenberg Yerseke: Leo Meeuwsen Margreeth Meeuwsen-de Rooij Yerseke: Boudewijn Meeuwsen Leni Meeuwsen-Nijsse Klein- en achterkleinkinderen 18 januari 2010 Doelstraat 17 4413 BE Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V, zaterdag 23 januari om 10.30 uur gehouden in één der zalen van de Geref.Gemeente te Krabbendijke. Ingang via de Dorpsstraat. Aansluitend zal om plm. 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er van 10.00 - 10.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Dankbaar voor haar liefde en zorg, geven wij u diepbedroefd kennis van het geheel onverwachte overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Maria Neeltje Platteeuw - Oele Riet in de leeftijd van ruim 68 jaar Biezelinge: P. D. Platteeuw Goes: Johan en Truus Sylvia en Steven; Jade, Amber Sint Laurens: Dianne en Hans Denvy, Merly Biezelinge, 18 januari 2010 Oude Havenstraat 3, 4421 HZ Biezelinge Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 21 januari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 23 januari om 10.30 uur in gemeenschapscentrum "de Vroone", C.D. Vereekestraat 74 te Kapelle. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in "de Vroone". LIEVE LIEVE OMA RIET I LOVE YOU DENVY EN MERLY Lieve Riet, Veel dank voor je steun vriendschap al die jaren. Wat zullen we je enorm missen! Piet, Diane Hans en Johan; veel sterkte de komende tijd, we denken aan jullie. Liefs, Karen Nijzink Willem Nijzink t Alvin Saskia Toon Helmy Kristie Bram kleinkinderen ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Met droefheid geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, is overleden onze lieve achternicht Maria Adriana Quist Riet in de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: Rens en Theo Vermeirssen Middelburg, 19 januari 2010 Correspondentieadres: Spinhuisweg 71 4336 GC Middelburg Ei' is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 25 januari van 11.00 - 1 1.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Machtelozen en vermoeiden maakt Hij sterk, de zwakken geeft Hij kracht. Jesaja 40:29 Wij zijn verdrietig door het toch nog snelle overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Gerard Eduard de Regt A Wissenkerke, 2 mei 1924 f 's-Heer Arendskerke, 18 januari 2010 De storm in zijn hoofd is nu gaan liggen. Goes: A.A. de Regt-van Boven Terheijden: Rinus en Nelleke de Regt-van Gilst Marieke en Steven Jochemen Natallia Ymke Heinkenszand: Kees en Elly de Regt-van Hakken Petra en Jack, Yfke Annika en Andries Tamara en Marcel Stephan Charissa en Gilles Evita Papekop: Ad en Anneke de Regt-van Schaik Guido Iris Aron Correspondentieadres: Laantje van Westdorp 14462 AS Goes kamer 1 15 Vrijdag 22 januari is er van 11.30 tot 12.15 uur gelegen heid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden om 13.00 uur in de 'Maartenskerk' aan de Bosseweide te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck, St. Maarten in de Groe en dr. Rijken hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging van mijn man en onze vader. Familie de Regt Bedroefd maar met fijne herinneringen, moet ik afscheid nemen van mijn broer Gerard Eduard de Regt Wissenkerke: E.G de Regt 18-01-2010 Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze altijd meelevende buurman Jan Wattel Wij wensen Nellie en familie veel sterkte toe. Piet en Mattie de Pagter Frank en Maya Scheunhage en kinderen Oostkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33