zeeland 115 gaat mooie lente tegemoet niet in de loterij' Heuvelpark krijgt zitjes en pleintjes Alweer goed rapport voor De Ravenstein Beelden van de Helm weg voor schoonmaak De tieners in deze buurt spelen nog veel buiten. Daar ben ik blij om. Beter dan dat ze de hele dag achter de computer zitten.' Het is altijd goed als burgers zelf initiatieven nemen en niet achterover leunend gaan zitten afwachten tot de overheid het regelt.' Executieverkoop EXECUTIEVERKOOP maandag 18 januari 2010 w Marisca Roelofs, één van de vier initiatiefnemers voor de speelplekken Huub van Klinken, wethouder Melissa (rechts) en Emmelie Kramers proberen tijdens de regenachtige opening van de nieuwe speelpleintjes in hun wijk de grote schommel uit. foto's Ruben Oreel gen tussen de aanval op de Twin Towers in New York en de bom aanslagen in Madrid. De datum van die eerste terreuraanslag was 11 september, en dat bestaat uit elf karakters. Verder is 911 het alarm nummer in de Verenigde Staten, zijn er na 11 september nog 111 da gen over voor het nieuwe jaar be gint en zagen de twee torens er uit als een '11'. Sienaert gebruikt de numerologie om mensen erover te informeren wat hen te wachten staat, 'maar de mens moet nog altijd zelf zijn keu zes maken', verduidelijkt hij. „Ik kan wel zeggen dat iemand een grote prijs in de loterij gaat win nen, maar dat is uiteraard onmoge lijk als je geen lot koopt. Zo simpel is het", zegt Sienaert, die voor en kele euro's zo'n analyse voor zijn klanten verzorgt. Klankmasseur Ceulemans is zijn hele leven al in de ban van het spi rituele en werkt sinds een aantal jaren met klankschalen. Voor tien euro kun je daar een kwartier lang mee kennismaken. Volgens Ceule mans zijn de klankschalen een pro baat middel tegen stress, chroni sche vermoeidheid, verdriet en traumatische ervaringen. „Het ge luid en de trilling van de klank schalen zetten energiepunten in het lichaam op één lijn terug en ruimen op die manier allerlei blok kades op die vermoeidheid, beslui teloosheid en pijn met zich mee brengen." door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Eindelijk gaat het plan Parkzicht in Vlissingen zijn naam waarmaken: de appartemen tencomplexen op het oude bunker terrein worden medio dit jaar om armd door een park. Dat heeft even geduurd. In eerste instantie zou het park na opleve ring van alle woningen worden ge realiseerd. Maar omdat de bouw van de grondgebonden huizen steeds maar is uitgesteld, liet ook het groen lang op zich wachten. De inspiratie voor het parkont- werp hebben de architecten ge haald uit de historie van het ge bied. In het park komen vier heu vels waaronder de restanten van de oude bunkers terug te vinden zijn. Er komen twee speeltoestel len. Er komt ook ecologische be groeiing. Verder komen er twee 'stoere' cortonstalen zitelementen en twee pleintjes van betonnen blokelementen. En natuurlijk bo men en struiken. Aan de zuidzijde wordt het park via een fiets- en voetbrug verbon den met de Meindert Hobbema- laan, om ook voor bewoners van die wijk goed bereikbaar te zijn. Het ontwerp is onlangs voorge legd aan omwonenden, de Gam ma en de basisschool. De inrich ting van het park kost tweeënhalf ton. Dat geld was al gereserveerd. ..V CS. CL C door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Basisschool De Raven stein in het Vlissingse Middenge bied mag ook de komende drie jaar voor de onderbouw het Pira mide-keurmerk dragen. En dat doet zij met trots. Piramide is een lesmethode, waar bij alle ontwikkelingsgebieden van kinderen geprikkeld worden. Alle thema's sluiten niet alleen aan op elkaar, maar ook op verschillende leerjaren. Het is ontwikkeld door dr. Jef van Kuyk, bekend van de ci- to-toetsen. Het belangrijkste doel van Piramide is kinderen spelen derwijs aan het praten te krijgen. Daarbij worden in de klas alledaag se situaties nagebootst en worden kinderen aangespoord om alles wat ze te doen, te benoemen. De Ravenstein is de enige Zeeuw se basisschool die het keurmerk draagt. Drie jaar geleden heeft ze het gekregen, nadat alle leerkrach ten uit de onderbouw gecertifi ceerd waren bevonden. Om het keurmerk te mogen blijven voe ren, moeten scholen elke drie jaar een toets doorstaan. Dat is De Ra venstein dus weer gelukt, met vlag en wimpel nog wel. Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuid-West Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst mMmmmmmmmmmmmmmMmÊmwmmmmm MIDDELBURG - De beelden van twee graven en een gravin die op de Helm achter het stadhuis in Middelburg staan, worden van daag opgehaald om te worden schoongemaakt. Rond 8.00 uur worden de drie beelden van hun sokkel gelicht. Later in de week worden ze teruggeplaatst. Morgenochtend wordt de restaura tie van de waterpomp op de Vis markt afgerond. Begin december werd de pomp opgehaald. Net voor kerst is het onderste deel te ruggeplaatst. Morgen krijgt de pomp een nieuwe, natuurstenen 'pet'. Op 19 januari 2010 om 16.00 uur zullen op het adres Martin Luther Kingstraat 31 te Vlissingen t.l.v. H.S.T. Bohncke worden verkocht diverse roerende zaken, meer specifiek een inboedel. De ver koop geschiedt bij opbod en tegen contante betaling. Groenewegen en Partners Gerechtsdeurwaarders Postbus 165 4460 AD GOES tel. 0113 273344

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17