Hanse Staal een Sterk Verhaal t hanse staalbouw TB 00 Maximaal www.hansestaalbouw.nl De Weel 13, 4306 NV Nieuwerkerk T 0111 64 13 33 F 0111 64 33 35 E info@hansestaalbouw.nl I www.hansestaalbouw.nl Specialismen Naast staalconstructies is Hanse Staal bouw gespecialiseerd in stalen dak- en gevelbekleding voor bijvoorbeeld loods en, bedrijfshallen, kantoren en woningen. Dankzij de volledig geautomatiseerde pons-knipstraat en boor-zaagstraat zijn maatvoeringfouten vrijwel uitgesloten en Hanse Staalbouw uit Nieuwer kerk is een bloeiend en groei end bedrijf, dat is gespecialiseerd in het vervaardigen van staalconstruc ties voor onder meer de bouwsec tor. Steeds vaker treedt Hanse Staalbouw op als totaalbouwer voor de complete bedrijfsruimte. Daar voor staat de in het nieuwe logo van het bedrijf. door Loes van der Hoeven NIEUWERKERK - Wim de Jonge, di recteur/eigenaar van Hanse Staalbouw: "Hoewel wij terugkijken op een goed 2009 en onze orderportefeuille voor 2010 gevuld is met interessante opdrach ten, moeten wij efficiënter gaan werken om onze werkzaamheden te kunnen op timaliseren. Het werken in bouwteams vereist immers andëre disciplines dan al leen de levering van een staalconstructie. Voor ons moet dat ook daadwerkelijk voordelen voor alle partners opleveren. Daartoe zullen wij onze werkwijzen moeten aanpassen. Om aan de toenemende vraag en de steeds strenger wordende milieueisen te kunnen blijven voldoen, is het noodzake lijk dat wij onze productiefaciliteiten uit breiden. Daartoe hebben wij al geruime tijd geleden de aangrenzende 1,4 hectare landbouwgrond aangekocht. Als het aan ons had gelegen, zou de nieuwe loods er al hebben gestaan, te meer omdat de pro vincie Zeeland een verklaring van geen bezwaar heeft afgegeven. Er blijft echter één persoon bezwaar maken. Die vindt de uitbreiding een aantasting van het leef klimaat op bedrijventerrein De Weel'en ziet ons liever vandaag dan morgen ver trekken naar een grootschalig bedrijven terrein. Maar de aanhouder wint en wij zijn niet voor niets 'mannen van staal'! Alle stalen onderdelen van een bouw werk worden in principe in onze eigen productiehal vervaardigd, de montage vindt plaats op de locatie van de op drachtgever, waarheen ze met eigen au to's worden vervoerd. Naast deze bin- nenactiviteiten zijn wij door onze gerin ge capaciteit gedwongen, buitenwerk zaamheden uit te voeren, wat onnodige overlast veroorzaakt. In de geplande hal van 3000 m2, kunnen wij alle activiteiten onderbrengen. Het resterende gedeelte van het terrein is bestemd voor opslag, aan- en afvoer van materialen en parkeerplaats voor bezoe kers en personeel." wordt tot op de millimeter nauwkeurig werk geleverd. Met machines voor knip pen, zetten en assembleren van plaatma teriaal kunnen zij de meest uiteenlopende stalen vormen leveren en samenstellen tot specifieke producten. In de eigen spui taf deling worden die voorzien van elke ge- Foto's: Marijke Foïkertsma wenste coating en kleur. Ook thermisch verzinken en poedercoaten behoren tot de mogelijkheden. Hanse Staalbouw le vert uitsluitend topkwaliteit, ofwel een 'sterk verhaal'! Initiatiefnemers namens CommunicatieNet Zeeland: Zeelandhallen r^femaco Sponsors: IjSERRAL Cape//o 255Ï5SS „Ondernemer adf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 82