H00NDERT 's-Heerenhoek 'i Salarisadministrateur (m/v) «s 1% Hoofd Bedrijfsbureau m/v JobTrack.nl Telescoopkraanmachinist Hydraulische rupskraanmachinist DE POOTER PROCESOPERATORS GEZOCHT! ïlSSll - Gediplomeerd apothekersassistente 24 tot 32 uur per week Pratij kondersteuner somatiek (POH) 20 uur per week I ^dethon Mol Belastingadviseurs 48 16 januari 2010 Aannemings- en verhuur bedrijf J. Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activi teiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-pro- jecten, industriële dienst verlening, puin recycling, op- en overslag en het verhuren van bouwma terieel. De werkzaamhe den vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide ser vice en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieueisen die van een modern bedrijf ver wacht mogen worden. Momenteel hebben wij de volgende vacatures: Uw profiel: Aantoonbare werkervaring In het bezit van deskundigheidsbewijs mobiele kranen (hijsbewijs) In het bezit van vrachtwagenrijbewijs Het bezit van het certificaat Basisveiligheid (VCA-B) is een pré Uw profiel: Aantoonbare werkervaring In het bezit van machinisten diploma Het bezit van het certificaat Basisveiligheid (VCA-B) is een pré Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Voor vragen mbt deze vacatures kunt u tijdens kantoor uren contact opnemen met dhr. W. Louws. U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen t.a.v. dhr J.S.G. Hoondert. Aann. en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. Postbus 4 4453 ZG's-Heerenhoek Tel: 0113-352510 info@hoondert.nl www.hoondert.nl aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld UITZENDBUREAU Functieomschrijving Voor Dow Benelux in Terneuzen zoeken we meerdere operators voor de flexpool. Je dient te beschikken over een opleiding in een technische richting, bij voorkeur op MB04 niveau. Als operator leer je een fabriek en alle technische en chemische aspecten van het proces kennen en kun je uiteindelijk in aanmerking komen voor een vaste baan bij Dow. Je taken omvatten het beheren van het productieproces, uitvoeren van veiligheidsregels, controlerondes lopen, kleine storingen oplossen etc. In de operator functie zal je deel uitmaken van een team en werken in een 5-ploegen- rooster. We hebben meerdere vacatures o.a. bij de LHC plant (de krakers) maar ook bij diverse plastics en chemicaliënfabrieken van Dow. Beschik je niet over MB04? Geen probleem. Je kan ook starten als verladingsoperator en je zelf via opleiding en training verder bekwamen om zo in de productie te kunnen. Functie eisen We zoeken kandidaten die een opleiding in technische richting hebben op MB03 of MB04 niveau. Dit mag procestechniek zijn (BOL of VAPRO B VAPRO C). Vanuit de volgende richtingen kun je echter ook instromen als operator bouwkunde, werktuigbouwkunde, autotechniek, installatietechniek, elektrotechniek, meet-en regeltechniek, etc. Arbeidsvoorwaarden We bieden een baan voor langere periode (met kans op een vaste baan bij Dow), een marktconform salaris, reiskostenvergoeding (en tunnelkosten), collectieve zorgverzekering en indien nodig een bijkomende opleiding als procesoperator op onze kosten. Interesse? Neem contact op met Uitzendbureau de Pooter. Dit kan telefonisch op 0115-562230 of via de mail op info@deDooter.nl (contactpersoon Tim de Pooter). Ons adres is Noordstraat 6, 4571 GD in Axel. YERSEKE HUISARTSENPRAKTIJK APOTHEEK J. Kok P.C. van der Kooij C. Mak Voor onze Apotheekhoudende Huisartsenpraktijk te Yerseke zoeken wij per direct een: en per 1 april een: In onze groepspraktijk werken 3 huisartsen, 1 praktijkondersteuner, 4 doktersassistentes, 4 apothekersassistentes en een huisarts in opleiding. Tevens spreekuren van een psychologe, een maatschappelijk werkster en een verloskundige. Door de apothekersassistente worden alle voorkomende werkzaamheden voor de apotheek verricht samen met een collega: uitgifte, advies, baxteren en voorraadbeheer. De functie van POH wordt een duobaan met de huidige, ervaren, fulltime POH, die minder wil gaan werken. De werkzaamheden zijn vooral op het gebied van DM (aangesloten bij een zorggroep), CVRM en Astma/COPD. Wij vragen accuratesse, goede contactuele eigenschappen en vooral flexibiliteit om binnen ons team samen te werken in een prettige sfeer. Sollicitatiebrieven met cv binnen twee weken richten aan: C. Mak, huisarts Zeeburg 1 4401 DA Yerseke of mail: cmak@hetnet.nl Voor nadere informatie tel: 0113-573520 - V?Vj Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 1100 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon* is het begeleiden van mensen naar werk en het bie den van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent zes bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Oostburg en Terneuzen, Dethon Groen en Dethon Integratie en Dethon Nieuwe Diensten. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Voor het bedrijfsbureau van de unit Nieuwe Diensten zoeken we kandidaten voor de functie van Functie-inhoud Als Hoofd Bedrijfsbureau ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van het bedrijfsbureau. Je houdt je bezig met het maken van calculaties. Het verzorgen van de werkvoorbereiding, de planning en het bewaken van de kwaliteit. U onderhoudt relaties met bestaande klanten, bouwt nieuwe relaties op en verwerft opdrachten. Daarnaast draag je zorg voor het operationeel management betreffende de business unit en tevens de zorg voor een goed verloop van de projectadministratie. Functie-eisen: Werk- en denkniveau op HBO-niveau; Minimaal 3 jaar relevante werkervaring; Kennis van en ervaring met calculatiemethodes en bestekken; Kennis van de regionale facilitaire markt is een pré; Klant- en resultaat gericht; Goede organisatorische,contactuele en commerciële vaardigheden; Flexibele en enthousiaste teamplayer; Salaris: Deze functie is ingeschaald in loongroep I. CAO WSW min. 2656,- euro en max. 4294,- euro bruto per maand. Het gaat om een dienstverband bij Viaflex, de BV van Dethon. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer J. Stroo, bedrijfsmanager, tel.nr. 0115- 675200. Sollicitatie: Als u wilt solliciteren naar deze functie, verzoeken wij u om voor 1 februari 2010 uw brief met curriculum vitae te zenden aan de heer J. Bouterse, hoofd P&O, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen of via e-mail: solliciteren@dethon.nl. Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. Nieuwstraat 35, 4331 JK Middelburg heeft een vacature voor een: (full-time) Functie-omschriivina Zelfstandig verzorgen van loonadministraties van MKB-klanten met toepassing van diverse CAO's. Het onderhouden van externe contacten waarbij met onze relaties wordt meegedacht en geadviseerd. Functie-eisen Minimaal afgeronde HAVO/MBO opleiding. In het bezit van Praktijk Diploma Loonadministratie. Werkervaring in soortgelijke functie. Accuraat, collegiaal en flexibel. Studiebereidheid. Arbeidsvoorwaarden Salaris afhankelijk van ervaring en opleiding. Belangstellenden voor deze functie verzoeken wij hun sollicitatie voor 28 januari 2010 aan ons bovengenoemd adres te richten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 60